Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post

    Ma kakvo slihtanje,meni se odma pojavi kez na licu kad vidim da si online,da ti ne opisujem kako se osjecam kad postujes.Ja i ne trazim da budes blaga,stavise,samo da dodam da si mi ti najvjerovatnije najbolja forumska drugarica,najdraza svakako


    samo se još više "ukopavaš".
    nagovestila sam ti već da će biti nešto prijatno za mene, da bi tvoji postovi uopšte meni imali smisla kad naletim na njih.
    uskoro ćeš dobiti, ako hoćeš sad idi spavaj, čekaće te ujutru.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by altlosta View Post
      Moguće da je neka zavisnost u pitanju. Ali treba nam još odgovor čega je profesor?
      Npr ja sam smislila - dve glave. Nemaš dve, ne želiš dve, ali kad bih imao dve, ne bih je dao pošto kad bi ti je odstranili umro bi Unapred se izvinjavam na ovom crnom humoru, često ja znam lupiti društveno neprihvatljive stvari
      Da li je u redu ako kazem da ne razumem napisano?

      Comment


      • Originally posted by tennis View Post


        samo se još više "ukopavaš".
        nagovestila sam ti već da će biti nešto prijatno za mene, da bi tvoji postovi uopšte meni imali smisla kad naletim na njih.
        uskoro ćeš dobiti, ako hoćeš sad idi spavaj, čekaće te ujutru.
        Samo da ne bude neki goli sportista


        Originally posted by Panchev9 View Post
        Da li je u redu ako kazem da ne razumem napisano?
        +1
        Molio bih pojasnjenje?
        sigpic

        Comment


        • Da li si čuo da se neko rodi sa dve spojene glave? Ovo više neće imati smisla pošto sad ni meni više nije smešno kad moram da objašnjavam ove nebuloze što sam napisala

          Comment



          • E ludi ste s kroz!!!
            Ono sa sirenom i ovo sa dve glave je super, a objašnjenje još bolje..

            Vladane ne vredi, svi su videli sliku, a i ne biste valjda stavili vas dvojica jedan avatar?
            Last edited by miloolja; 13-09-11, 23:30.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by ivan piper View Post
              aj kuku,presmijah se
              Ajde jos da proglasimo najgluplji odgovor nocas,i da idem da spavam
              Dakle, 1. mjesto dijele altlosta sa glavama i Vladana sa kamilom i sirenom
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by altlosta View Post
                Da li si čuo da se neko rodi sa dve spojene glave? Ovo više neće imati smisla pošto sad ni meni više nije smešno kad moram da objašnjavam ove nebuloze što sam napisala
                Ja sam razumeo dobro je
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Kamila? Nisam videla... pa kad pišete za medalju...
                  Odoh da vidim šta piše...

                  Neeeh, sirena mi je ubedljivo najbolja, pa dve glave...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Dal je moguce da ne znate odgovor?
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Originally posted by altlosta View Post
                      Da li si čuo da se neko rodi sa dve spojene glave? Ovo više neće imati smisla pošto sad ni meni više nije smešno kad moram da objašnjavam ove nebuloze što sam napisala
                      E sad je ok,dobra fora mora se priznati,najbolji odgovor i najtacniji cini se.Gandalfe Sivi bices zadovoljan!
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja mislim da su Vladanovi odgovori bezze, nznm ko to ne bi voleo da ima bengalskog tigra a ni sve ostalo, pa ja nznm čoveka da ne voli cirkus a zamisli još cirkus sa sirenom, pa to bi bila ludnica na pobedi kao što se vidi iz priloženog ne volim da delim
                        A i pitanje nije imalo rod, a Vladan je odgovorio za muški (iako tvrdi da je žensko), on je mislio da ne bi želeo sirenu iz očiglednih razloga, ali ja verujem da kad bi je dobio ne bi mu se toliko svidelo nego bi je sigurno menjao za da gore bude riba a dole žena kad bi mu neko ponudio, tako da se ponovo ne računa neću više

                        Comment


                        • Ahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhaahah
                          Dajte joj pobjedu samo da ne postuje vise
                          Au naopako,stomak me boli
                          sigpic

                          Comment




                          • Ima snimak na ES2 1:2 u prvom setu, ako neko nije gledao...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Imamo pobjednicu: altlosta
                              A ja sada idem da spavam. Laku noc svima
                              p.s. razmislite i o mojoj teoriji,droga ima smisla( i bilo koja zavisnost ) Samo Gandalf-e,ako se odlucis za ovo moje,pazi da te ne izbace iz te skole
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Originally posted by altlosta View Post
                                Ja mislim da su Vladanovi odgovori bezze, nznm ko to ne bi voleo da ima bengalskog tigra a ni sve ostalo, pa ja nznm čoveka da ne voli cirkus a zamisli još cirkus sa sirenom, pa to bi bila ludnica na pobedi kao što se vidi iz priloženog ne volim da delim
                                A i pitanje nije imalo rod, a Vladan je odgovorio za muški (iako tvrdi da je žensko), on je mislio da ne bi želeo sirenu iz očiglednih razloga, ali ja verujem da kad bi je dobio ne bi mu se toliko svidelo nego bi je sigurno menjao za da gore bude riba a dole žena kad bi mu neko ponudio, tako da se ponovo ne računa neću više
                                Kuku,ja ovo tek sad vidim
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X