Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    a ti si procitao do kraja?
    Zbog toga mi je i mrkla svijest
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • @Gandalf
      bio je dan
      daj neke bolje fore, a ne te iz obdanista
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Gandalf View Post
        Slusajte ovo:
        Nestalo struje u gradu, ne radi nijedno jedino svetlo, crnac prelazi preko ulice sa slusalicama u usima i ne cuje nista dok ka njemu velikom brzinom ide automobil kojem ne rade farovi. Vozac automobila je video crnca i na vreme zakocio, a crnac je bez ikakvih posledica presao preko ulice. Kako je vozac video crnca ako u gradu nema struje, a ni farovi na kolima mu ne rade ?
        Pa bio je dan,nigdje ne pise d aje bila noc
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • ^ Tako je.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Shardonnay View Post
            ja znam
            Znam da ti znas Al ja ne znam, muke moje nepropacene...
            @Ivane jes video sta je merak
            Bojana i dalje sam kul
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Sta je to malo zuto i rice oko kuce?

              Comment


              • Originally posted by majabl View Post
                Vladane, jedino ako hoces da se kladimo da tog meca nece ni biti...
                A ako bude, naravno da necu da se kladim, pustila sam te jednom, 2x bi bilo bas sprevise...
                I mijenjaj taj avatar, mijesam te s Miljanom stalno... Super je slika, ali nadji neku isto tako super, samo da vas mogu razlikovati...
                Majo kukavice
                Kad naletis na neki dobar mec tu sam

                Originally posted by bojanaBG View Post
                mator covek, a ovako laze

                I ja i ti znamo sta je istina

                Originally posted by Gandalf View Post
                Hitno mi treba odgovor na ovo pitanje:

                Nemas je, ne zelis je, a kada bi je imao ni za sta je na svetu ne bi dao.

                Da li neko zna sta je to ?
                Sirena.
                Obrazlozicu zasto tako mislim.Nemam je,ne zelim da je imam jer je teska za drzanje,ali da je imam ne bi je pustio,pa vala da mi stoji u kadi po cijeli dan.

                Originally posted by tennis View Post
                đe si Vladane, jadan ne bio

                neće ti pomoći to šlihtanje, samo da znaš, nećeš mi omekšati srce. džaba i taj avatar, izgubio si i patićeš!

                šalu na stranu, kod mene ovo ide malo drugačije. ja sam pobedila i neću kazniti tebe, nego ću nagraditi sebe. sledeće 2 nedelje kad naletim na tvoj post odmaraću oči i ne moram čitati šta pišeš.

                u toku večeri ću ti poslati, nemam sad vremena. i rekli smo avatar i potpis.
                Ma kakvo slihtanje,meni se odma pojavi kez na licu kad vidim da si online,da ti ne opisujem kako se osjecam kad postujes.Ja i ne trazim da budes blaga,stavise,samo da dodam da si mi ti najvjerovatnije najbolja forumska drugarica,najdraza svakako
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post

                  I ja i ti znamo sta je istina
                  sta?
                  da si mator ili da lazes?
                  pa i jedno i drugo je istina


                  Originally posted by Vladan View Post
                  Ma kakvo slihtanje,meni se odma pojavi kez na licu kad vidim da si online,da ti ne opisujem kako se osjecam kad postujes.Ja i ne trazim da budes blaga,stavise,samo da dodam da si mi ti najvjerovatnije najbolja forumska drugarica,najdraza svakako
                  joj kakva si slihtara postao
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • A evo ovo,ide ovako nesto,ako se sjecam:
                    1. Bile dvije sestre,i njima umre majka. I na sahrani, jedna sestra se zaljubi u jednog momka koji je prisustvovao sahrani.Nekoliko dana posle toga,ta sestra ubije svoju sestru.Zasto?

                    2. Voze se u otac i sin i dozive saobracajnu nesrecu.Otac na licu mjesta pogine,a sin tesko ranjen.Povedu njega u bolnicu,i dodje hirurg,a djecak umre. Hirurg je uzeo djecaka za ruku,zaplakao i rekao:,,To mi je bio sin" Kako to?

                    Imam neki osjecaj da sam ovo lose napisao
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Originally posted by ivan piper View Post
                      A evo ovo,ide ovako nesto,ako se sjecam:
                      1. Bile dvije sestre,i njima umre majka. I na sahrani, jedna sestra se zaljubi u jednog momka koji je prisustvovao sahrani.Nekoliko dana posle toga,ta sestra ubije svoju sestru.Zasto?

                      2. Voze se u otac i sin i dozive saobracajnu nesrecu.Otac na licu mjesta pogine,a sin tesko ranjen.Povedu njega u bolnicu,i dodje hirurg,a djecak umre. Hirurg je uzeo djecaka za ruku,zaplakao i rekao:,,To mi je bio sin" Kako to?

                      Imam neki osjecaj da sam ovo lose napisao
                      1. da ponovo vidi tog momka
                      2. Hirurg je majka

                      Comment


                      • Setio sam se jos jedne, ali i ova je laka:

                        Dva BMWa potpuno ista (ista boja, isto sve, bas sve) parkirana su napolju, na kisi, jedan pored drugog. U jedan Bmw ulaze lopovi i odu da opljackaju banku. Kasnije se vracaju i na isto mesto parkiraju Bmw ( u milimetar isto kao i prosli put). Sutradan dolaze policajci i kazu lopovima " Vi ste opljackali banku i pobegli sa onim Bmwom" . Kako policajci znaju da su oni opljackali banku, ako su bmw parkirali na isto mesto kao i pre nego sto su otisli u pljacku ?
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Majo kukavice
                          Kad naletis na neki dobar mec tu sam



                          I ja i ti znamo sta je istina


                          Sirena.
                          Obrazlozicu zasto tako mislim.Nemam je,ne zelim da je imam jer je teska za drzanje,ali da je imam ne bi je pustio,pa vala da mi stoji u kadi po cijeli dan.


                          Ma kakvo slihtanje,meni se odma pojavi kez na licu kad vidim da si online,da ti ne opisujem kako se osjecam kad postujes.Ja i ne trazim da budes blaga,stavise,samo da dodam da si mi ti najvjerovatnije najbolja forumska drugarica,najdraza svakako
                          Gluplje i bizarnije od ovoga nije moglo
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                            Sta je to malo zuto i rice oko kuce?
                            Posto vidim da niko nije odg. Pile sa govornom manom ;)

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              sta?
                              da si mator ili da lazes?
                              pa i jedno i drugo je istina




                              joj kakva si slihtara postao
                              1.Stariji je CW od mene,a znas i sama koliko sam te puta pobijedio kad smo se kladili.Samo nemas hrabrosti da priznas
                              2.Nije to slihtanje,to su cinjenice
                              3.Je li sirena?
                              sigpic

                              Comment


                              • ^ @ Vladane, nemam pojma odgovor
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X