Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AK se sprda...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      buduci da ce muska cetvrtfinala biti vjerujem nekad oko srijede...kako kome mozda nas Roger pocasti odmorom
      Samo ti ne uzimaj odmor,glas razuma je u ovim vremenima najpotrebniji,a valja citati one referate,cisto da se i nauci nesto za promjenu
      sigpic

      Comment


      • Olja ti si starija od mene,ako ja tebi moram objasnjavati da je to zajebancija,onda ce u narednim postovima biti i titl samo za tebe...


        Ne vrijedja mene nista,samo me nemoj pominjati kao sto ja ne pominjem tebe nigdje,nemam potrebe
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Kako znaš da sam starija od tebe?
          Vidim da za mene treba i poseban titl... hvala...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Olja, ja sam pokusala da ti objasnim da se cuveni dvojac, kako si ga nazvala (a to se moglo odnositi samo na AK i CW dvojac, ne sjecam se da je CW nesto povezan s njima, osim po tome sto svi navijaju za Nadala), a tek kasnije si sepopravila i rekla trio, niti jednog momenta nije likovao nad Novakovom povrjedom ili predajom. AK se sprda stalno, ali niko nije likovao. I niti jednog momenta niko nije likovao nad Novakovom povrjedom ili predajom, da jeste, ja je to nesto sto najvise mrzim. Zato nije bilo nikakve potrebe za onakvim komentarom. ;) A ni za sljedecim komentarima koji su se odnosili na moje "podanike"... To ne zelim ni da komentarisem.
            I drugo, ne brini, reagovala sam i u drugom slucaju, nema potrebe ti da mi govoris kad treba da se reaguje...

            Comment


            • Nije ni AK baš mlad, čim navija za Real, ta greška je prisutna obično kod starijih ljubitelja fudbala.

              Comment


              • Nemam pojma cini mi se negdje da sam to prictao da te je neko nazvao domacicom i to mi je ostalo u glavi, nema domacica mojih godinai mljadjih,veze nemam mozda i nisi,nebitno ne cinis se kao neko dijete to je poenta

                To za titl si sama trazila
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Vladan je napisao 25.000 postova.Auuuuuu,svaka cast covjece

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Nije ni AK baš mlad, čim navija za Real, ta greška je prisutna obično kod starijih ljubitelja fudbala.
                    Kod onih koji su fucu pratili 50-ih godina,tada je Real bio jak,tako bar kazu...

                    Originally posted by Fedex ba View Post
                    Vladan je napisao 25.000 postova.Auuuuuu,svaka cast covjece
                    Hvala,e svaka mi cast!
                    sigpic

                    Comment


                    • Vladane,cestitam jubliej!
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Nemam pojma cini mi se negdje da sam to prictao da te je neko nazvao domacicom i to mi je ostalo u glavi, nema domacica mojih godinai mljadjih,veze nemam mozda i nisi,nebitno ne cinis se kao neko dijete to je poenta

                        To za titl si sama trazila
                        Pa nisi ni ti baš to za domaćicu ukapirao...
                        A ja tebe vidiš zbog toga ne vređam...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ovaj avatar mi je toliko dobar da kontam da isprintam sliku da je stavim u novcanik,sta fali

                          Ovom old school dvojcu-notoious i Vladan se ne mogu rugati ipak su oni i Lavera zapamtili i znaju o tenisu,tako da svaka cast momci ,drzite se dobro s obzirom na godine
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Pa nisi ni ti baš to za domaćicu ukapirao...
                            A ja tebe vidiš zbog toga ne vređam...
                            Eto vidis ni ja nista ne kapiram pa se ne ljutim,sta ima veze...

                            Neko je cini mi se rekao da si domacica i meni ostalo u sjecanju
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ovo je stvarno postalo bas dosadno i iscrpljujuce.Mislim da je vreme za MIR...
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Hvala Coa,ne znam da li da budem ponosan ili da me je sramota ovog jubileja.
                                AK zapamtili smo Lavera,ali ne i najbolje Realove godine
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X