Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by altlosta View Post
    Meni se baš to sviđa, što se toliko pričalo o kraju, što ima toliko teorija, različitih viđenja.. Ja sam isto mislila da bih više volela da znam.. šta se tačno sa svakim od njih do kraja desilo, sve one stvari koje su bile nerazjašnjenje da imaju neko fenomenalno objašnjenje... Ali sam onda skontala, ko zna zašto je ovako dobro, a najdublje verujem da jeste ovako bolje. Da i dan danas ponekad razmišljam o tome, da što više vreme prolazi setim se još nečega i da mi je sve bolje i bolje, da mogu sama da razmišljam šta se sa svakim desilo, ovako bi mi oni rekli i to bi bilo to i sigurno mi se ne bi sve svidelo, to bi def bio kraj, nekako nametnut. Razumem da svako ima svoj ukus, ali ja lično volim kad mi ne govore šta da mislim, šta je istina i šta je tačno (i inače u životu ). Možda sam se jednostavno prepustila tom kraju pa šta bude da bude i nisam se razočarala ni najamanje, sada ne bih menjala ni jedan sekund te serije, iliti što bi neko rekao "Lost was, quite simply, the adventure of a lifetime, and all we can say for that is thank you". Postojale su i postojaće možda i bolje serije od te, ali ni jedna mi neće tako prirasti srcu

    Edit: Jedne od omiljenih scena su mi u poslednjoj i to baš o toj neizvesnosti i nedovršenosti:
    - kada Hurley postane zaštitnik ostrva i Ben mu kaže da pomognu Desmondu da se vrati kući a Hugo se požali da ne zna kako pošto ljudi ne mogu da odu sa ostrva i Ben mu tada kaže da on može da stvori nova pravila i da vodi stvari drugačije...
    - kada Kate kaže Jacku (dok on još nije "skontao" ko je ona) da joj je nedostajao... On je ostao na ostrvu, a ona je posle toga živela dug život bez njega, ko zna kakav...
    A koji ti je omiljeni lik,meni su najbolje epizode sa Dezmondom
    sigpic

    Comment


    • Jao pa kako to da me pitaš, svi su mi kao deca Ali stvarno bi mi bilo lakše da nabrojim koga i nisam baš nešto volela

      Možda i najbolja ep Constant, jedino što malo nisam volela kod Desmonda je što je ubio Charliea , isto jedna od omiljenih ep Not Pennys Boat (ne zove se najv tako, ali znaš na koju mislim). Ali ae kao omiljeni: Jack, Hurley, Charlie, Sayid, Kate, Sawyer, Jin, Desmond, John, Ben, Faradey (isto njegove centralne bile ekstra).

      Au, Indigo ti baš sve sa roštilja da pohvalim Fringe, baš volim takav tipe serije, prava sci-fi serija

      Comment


      • Meni su Dezove epizode bile daleko najbolje,a kako vrijeme odmice Dzek me najvise smarao od glavnih likova,mozda samo Sajid vise sa onim kako on ne voli da ubija,kako se promijenio,a onda ubije 10 likova u epizodi
        Dzon mi je uvijek bio odlican,Sojer teska masina
        Da,Faradejeve epizode su isto bile odlicne,Ben je fenomenalan.Koga to nisi voljela,gospodina Eka i Liz?
        sigpic

        Comment


        • Dzek je najbolji

          salim se, meni su se svi likovi svideli, strasno su razradjeni, svako od njih je imao odlicnu pricu iza sebe, tako da me nijedan nije ni nervirao ni smarao
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Gde Eka naopako, njega sam baš volela, ali nisam ga nabrojala, računam ga više kao ep ulogu ;) a ne mogu da skontam ko je Liz

            Nisam volela: Juliet, Michaela, Shannon, a ako si možda mislio na Libby, ni ona mi nije bila nešto interesantna, e da, i Nikki i Paulo

            Jeste Bojana, Jack je najbolji, samo što je neshvaćen , ja sam se baš saosećala sa njegovom pričom i postupcima, a i lak je za oči, što jes jes

            Što se tiče Sayida pokušaj ti Vladane da ubijaš pa samo jednog dana da prestaneš cold turkey, nije to tako lako, kolika ti je god želja da se promeniš

            Comment


            • Originally posted by altlosta View Post
              Gde Eka naopako, njega sam baš volela, ali nisam ga nabrojala, računam ga više kao ep ulogu ;) a ne mogu da skontam ko je Liz

              Nisam volela: Juliet, Michaela, Shannon, a ako si možda mislio na Libby, ni ona mi nije bila nešto interesantna, e da, i Nikki i Paulo
              Na Libi sam mislio
              Eko je bio sjajan lik,pa cisto da provjerim
              Niki i Paulo su imali strasnu epizodu,kraj je ludacki
              Dzulijet je meni bila ok,a slazem se za Majkla i Senon

              Originally posted by altlosta View Post

              Što se tiče Sayida pokušaj ti Vladane da ubijaš pa samo jednog dana da prestaneš cold turkey, nije to tako lako, kolika ti je god želja da se promeniš

              Da,da,a on je htio siroma' nego jednostavno nije mogao,navukao se


              Ma vama se nije svidjao Dzek zbog glume i uloge,ja sam objektivan i cinjenica je da je smarao cesto
              Neprevazidjeno mi je bilo kad je htio sam sebi da izvadi slijepo crijevo
              sigpic

              Comment


              • VLadane, ako nas 2 kazemo da je Dzek najbolji, onda nema rasprave
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Na Libi sam mislio

                  Dzulijet je meni bila ok,a slazem se za Majkla i Senon

                  Ma vama se nije svidjao Dzek zbog glume i uloge,ja sam objektivan i cinjenica je da je smarao cesto
                  Neprevazidjeno mi je bilo kad je htio sam sebi da izvadi slijepo crijevo
                  Mogla bih ja to isto da kažem da se tebi zato sviđala Juliet, ali ae neću pošto sam dobra A najiskrenije kod mene je obrnut proces, baš zato što mi se sviđala prvo uloga, svideo mi se i on, šta ću kad padam na neshvaćene heroje

                  Tako je Bojana, ma to samo ljubomora govori




                  Upppsss http://www.people.com/people/article...523828,00.html

                  Comment



                  • mogla bih ponovo da odgledam seriju
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Da je tako onda bi mi Senon bila milija
                      Sad su pocele i slike da kace,strasno
                      Odoh da legnem i da gledam tenis dok ne zaspim,laku noc svima
                      sigpic

                      Comment


                      • laku noc Vladane
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Laku noć, evo da lepo sanjaš

                          Attached Files

                          Comment


                          • Sta mu je?
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Kome? Vladanu ili Jacku? Pošto nemam pojma šta je Vladanu da ne voli Jacka... Prvi gif je da bi se urezao u pamćenje, vidiš kako hipnotiše , a na drugoj slici se posekao pošto je spašavao ljude

                              Comment


                              • Treba otvoriti posebnu temu za serije, pošto su atlosta i Vladan serijske enciklopedije pa da se ne zagubi u ovim glupostima. Neka se tema zove serije, limunade i sapunice Jednog dana kada odlučim pogledati neku seriju(šanse u promilima), samo pogledam tu temu

                                Comment

                                Working...
                                X