Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala jos jednom! ;)

    Comment


    • Srecan Bajram svima koji slave

      Comment


      • Comment


        • Srecan Bajram svima koji slave!
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • srećan rođendan jigsaw, sve najbolje.

            srećan praznik svima koji slave Bajram, sve najbolje i vama.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by notorious
              Spava li kad naša mudoratorka Maja
              Maja trenutno pokusava da izazove 2. svjetski rat, ali joj nikako ne ide jer ima previse natezanja prije toga. A ja jedva cekam rat, jer ce on znaciti da mi je ispit spreman.
              A ne spavam, ja nocu ucim (kad ucim, a to je nekoliko dana pred ispit ), u pauzama navratim na forum, da se razbudim, a danju malo odspavam.

              Comment


              • Najbolje se pamti kada ustaneš, a ti sve naopako, ne zovu te dzaba kontraš

                Comment


                • I mene je zacrvenela jer sam se usudio da joj odgovorim kao da nije u pravu jer sam citirao post na koji se odnosila moja primedba a koju su ona i jedna druga osoba zabasurile.

                  Comment


                  • Od Maje možeš svašta očekivati, možda dobiješ i ban do kraja dana, sve zavisi kako joj dođe

                    Comment


                    • Ne bi me zacudilo.

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Najbolje se pamti kada ustaneš, a ti sve naopako, ne zovu te dzaba kontraš
                        Numem kad ustanem nikako... A i ne trudim se vise, sistem koji daje dobre rezultate ne treba mijenjati... Pogotovo ne po stare dane.

                        Comment




                        • sigpic

                          Comment


                          • Tuto.. nadje li Igora covece?
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Nikako da ga u'vati, a i kako bi kad se Igor krije od njega stalno...
                              Ja mu juce prenijela da ga je trazio Tuta, ali on se nije oglasio vec se samo izgubio...

                              Comment


                              • Originally posted by majabl View Post
                                Nikako da ga u'vati, a i kako bi kad se Igor krije od njega stalno...
                                Ja mu juce prenijela da ga je trazio Tuta, ali on se nije oglasio vec se samo izgubio...
                                Hoce to Tuta udarat Igora?

                                Comment

                                Working...
                                X