Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Bježi FC samo si igrao DS, bar tako je shminka prenosio, ti si Dolgopolov
    Na kraju sam najvise igrao,posto sam samo skracivao poene da ne bi zavrsio u bolnici koja je veoma blizu terena

    Comment


    • Pobjednik sigurno na infuziji, trebalo je trčati za DS a i godine su ga stigle. Ako nešto planiraš kod AK-a bolje brzo reaguj, jer mu nije ostalo još puno vremena

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Shminka, ocekujem ponovo da izvestavas kao danas, a posto je radni dan, ja cu pratiti taj mec, od samog pocetka

        Nego gde nam je pobednik?
        Njemu je malo duzi put do kuce....a kako da izvjestavam kad cu da igram
        Morate nagovoriti AK da pise u neku svescicu izvjestaj pa da ga naknadno otkuca :d

        @notorious...il je Maria Jose Martinez Sanchez

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Ovo da se pohvali da ce opet igrati tenisa jesam...utorak 8-10...pouceni danasnjim iskustvima krecemo ranije

          Vladane reci mu da vise ne moze da se raspravlja na ovoj temi o tome da li lici na Almagra
          ...lici i tacka
          Imam ten ko Almagro To je sve
          I jos imam bolji slice i drop od njega i nisam kao on

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Pobjednik sigurno na infuziji, trebalo je trčati za DS a i godine su ga stigle. Ako nešto planiraš kod AK-a bolje brzo reaguj, jer mu nije ostalo još puno vremena
            Ljudi,njega stvarno nema...
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • FC licis na Almagra,ti si jaca,brza,veca verzija Almagra.I tacka.
              Znaci u utorak protiv shminke koji lici na Tsongu cim je bombarder
              sigpic

              Comment


              • dajte sličice pa ćemo mi proceniti na koga liči..
                FC,biće bolje sledeći put,moraš da se spremiš taktički,a ne da te AK uvlači u umrtvljavanje igre..
                baloni,pih..kakav Ferer,već Jelena Janković ili Voznjacki..

                čestitam AK-u..nije da nume..
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Pobjednik sigurno na infuziji, trebalo je trčati za DS a i godine su ga stigle. Ako nešto planiraš kod AK-a bolje brzo reaguj, jer mu nije ostalo još puno vremena
                  Nemoj ti da se brines za njega, kad dodje na opopravak kod mene, bice kao nov
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    @notorious...il je Maria Jose Martinez Sanchez
                    Ako je ljevak, nije isključena ni ta mogućnost.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      FC licis na Almagra,ti si jaca,brza,veca verzija Almagra.I tacka.
                      Znaci u utorak protiv shminke koji lici na Tsongu cim je bombarder
                      Kakva sam price cuo za Shminku,malo se bojim

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Nemoj ti da se brines za njega, kad dodje na opopravak kod mene, bice kao nov
                        Mislim da se on sad oporavlja kod one iz baste...

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Njemu je malo duzi put do kuce....a kako da izvjestavam kad cu da igram
                          Morate nagovoriti AK da pise u neku svescicu izvjestaj pa da ga naknadno otkuca :d

                          @notorious...il je Maria Jose Martinez Sanchez
                          Aaaa nisam shvatila da ti igras, mislila sam da su zakazali revans
                          nista, onda AK mora da izvestava
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            FC licis na Almagra,ti si jaca,brza,veca verzija Almagra.I tacka.
                            Znaci u utorak protiv shminke koji lici na Tsongu cim je bombarder
                            Dok sam imao dugu kosu znali su me usporedjivati sa Nalbandianom...sto zbog glave sto zbog gradje
                            Ali AK se nikad nije slozio s tom usporedbom...dal mu je bilo krivo il fkt nije bio slucaj ne znam...al u svakom slucaju ako nekome barem malo slicim onda David...
                            Recimo AK je rekao bio da je blize Qureey ...al nit sam tolko visok nit imam takvu servu...tak da...Nalbandian

                            Comment


                            • Originally posted by majabl View Post
                              Mislim da se on sad oporavlja kod one iz baste...
                              majo, a ti verujes onom tvom sljakasu da pomaze drugu
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Vidi se da je poslije danasnjeg meca Nadal iskusniji...sad ne najavljuje pobjedu neg prebacuje pritisak na mene

                                Comment

                                Working...
                                X