Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Objasni... sve ovo što si napisao! ;)
    E necu utata..


    Ako je neko bio broj 24 i dosao na broj 20.. Posto je cilj biti na sto "manjem broju", te bi nekom logikom oznacavanja trebalo staviti - ..
    Meni je tako logicno, a da li ja pravilno..

    Comment


    • Dobro ostao si živ ;)
      Ako ti misliš da to ne treba tako, druga stvar, ali da odmah skočiš i da me ispravljaš, a nisi u pravu, jer uvek se ovako čitaju rang liste... SVE... i još ono domaćice... mislim ne razumem...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Dobro ostao si živ ;)
        Ako ti misliš da to ne treba tako, druga stvar, ali da odmah skočiš i da me ispravljaš, a nisi u pravu, jer uvek se ovako čitaju rang liste... SVE... i još ono domaćice... mislim ne razumem...
        Ne razumem..
        Cuj skaces i ispravljas.. Show..
        Mogu samo da kazem da takvo ustaljeno pravilo za mene nema logike.. Prihvatam kao realnost..
        Ispadaju teniseri kao neki tarzani, pa kako se "penju na listi"(idu ka manjim brojevima) , tako im skace rejting..

        Comment


        • Nije Olja nista pogresila,ide + ;)
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Originally posted by Panchev9 View Post
            Ne razumem..
            Cuj skaces i ispravljas.. Show..
            Mogu samo da kazem da takvo ustaljeno pravilo za mene nema logike.. Prihvatam kao realnost..
            Ispadaju teniseri kao neki tarzani, pa kako se "penju na listi"(idu ka manjim brojevima) , tako im skace rejting..
            Ako MENE citiraš i ispravljaš, pa još kao ono domaćice, šta god ti to značilo

            Domacice, valjda Viktor + , a Janko - ...
            .. naravno da ću da reagujem...
            Ako se ne slažeš sa ovim pravilom to je druga stvar, kaži svoje mišljenje, bez citiranja, jer nisam JA to pravilo smislila, rekoh ti već sve rang liste se tako čitaju, bez obzira da li su pojedinci ili ekipe/države ili "Tarzani"...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Zasto pravite toliku frku oko ovoga? o.O
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ako MENE citiraš i ispravljaš, pa još kao ono domaćice, šta god ti to značilo


                .. naravno da ću da reagujem...
                Ako se ne slažeš sa ovim pravilom to je druga stvar, kaži svoje mišljenje, bez citiranja, jer nisam JA to pravilo smislila, rekoh ti već sve rang liste se tako čitaju, bez obzira da li su pojedinci ili ekipe/države ili "Tarzani"...
                No comment..
                Mozda zato sto je ponedeljak..
                Kako drugacije objasniti "velika slova"..
                Pozz
                Uzdravlje

                Comment


                • Gdje ste ljudi, sta se radi?

                  Comment


                  • Originally posted by majabl View Post
                    Gdje ste ljudi, sta se radi?
                    Vidi, vidi nju, ja reko gicnula te neka ajkula tamo... zbog ovoga...http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post566024
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • To je,kako te majo nije sramota...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Pa to sam joj poželela onda
                        A da je nije sramota, znam da nije...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • i-accept.jpg

                          UPRAVO

                          Comment


                          • Ma htjeli su neki da me bace medj' ajkule, culi su, kazu, da ne navijam za Djokovica, jedva sam im pobjegla... A tek sad vidim ko stoji iza svega toga...

                            Comment




                            • Pa ko velim jedan manje...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Da znas olja sta ja mislim,trazila bi da me bace piranama,sram da me bude vise nego maju
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X