Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako hocete prebacit cu sve ovo vezano za sliku u TADBAS?

    Comment


    • Originally posted by Larisa View Post
      Pa sam je kriv kad nas začikava
      Ne vidi bojana spam i zvizdi,a ti Larisa mi ne salji pp da ja zakuvavam,lepo se da videti ko ovde zakuvava. Napisi javno Larisa sta si mi napisala u pp,da ja to zbog tute pisem o spamu(a vi ovde spamujete,nemoj reci da nije tako),sa sve ovim smajlicemi onda ja zakuvavam,sta hoces time da postignes?
      Reci javno,jel treba da odem s foruma?
      Ajde samo vi zakuvavajte i zvizdite,dodajte i zaprske slobodno,paprike ljute vec imate dovoljno.
      Ili treba da budem banovana.
      Ajde Larisa a i jos neki tu sa sve bojanom,mutave niste.
      Igrate igrice,nastavite slobodno.
      Dolazicu na forum kad ja hocu i pisaci sta ja hocu,ako vam smeta,stavite me na ignore
      Last edited by Pertla; 31-10-12, 22:09.
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        ne vidim ja ovde nikakav spam
        Ne vidis,da ti poverujem.
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Hahah, prava se javlja kad je spam u pitanju.

          Comment


          • Svi postovi ce biti prebaceni, niko nije ni zakuvavao ni zacikavao, ovo je bilo najobicnije zezanje
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Svi postovi ce biti prebaceni, niko nije ni zakuvavao ni zacikavao, ovo je bilo najobicnije zezanje
              Pitaj Larisu zasto mi je poslala pp da ja zakuvavam zbog tute.
              Verovatno ces reci da
              Larisa javno te pitam zasto si mi poslala pp sa takvom sadrzinom?
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • jel sad sve udure

                Comment


                • Samo se vi zezajte ovde i sa Petrom, ona muže i decu izbacuje napolje, a neće vas.

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Uhvatio se Noak za glavu, jer mu temu spamuju

                    Comment


                    • Originally posted by Petra View Post
                      Ne vidi bojana spam i zvizdi,a ti Larisa mi ne salji pp da ja zakuvavam,lepo se da videti ko ovde zakuvava. Napisi javno Larisa sta si mi napisala u pp,da ja to zbog tute pisem o spamu(a vi ovde spamujete,nemoj reci da nije tako),sa sve ovim smajlicemi onda ja zakuvavam,sta hoces time da postignes?
                      Reci javno,jel treba da odem s foruma?
                      Ajde samo vi zakuvavajte i zvizdite,dodajte i zaprske slobodno,paprike ljute vec imate dovoljno.
                      Ili treba da budem banovana.
                      Ajde Larisa a i jos neki tu sa sve bojanom,mutave niste.
                      Igrate igrice,nastavite slobodno.
                      Dolazicu na forum kad ja hocu i pisaci sta ja hocu,ako vam smeta,stavite me na ignore
                      Evo:

                      ti to zakuvavas nesto? (ovde isao smiley)



                      zbog tute je li?


                      I?
                      Izvini, ali odlepila si nacisto.
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Uhvatio se Noak za glavu, jer mu temu spamuju
                        Jes vido'... ;)

                        Ehej, devojke.. šta vam je?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Petra View Post
                          Pitaj Larisu zasto mi je poslala pp da ja zakuvavam zbog tute.
                          Verovatno ces reci da
                          Larisa javno te pitam zasto si mi poslala pp sa takvom sadrzinom?
                          Ja pricam sta je bilo sa moje strane, cisto zezanje bez ikakve zadnje namere.
                          A privatne poruke su privatne, u to stvarno ne zelim da ulazim.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Nemojte se svadjati cure, ne valja to

                            Comment


                            • Alo djevojke, lakse malo.
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Samo se vi zezajte ovde i sa Petrom, ona muže i decu izbacuje napolje, a neće vas.

                                A ti mi napisa da si ista ja
                                Izvlacis delove iz mog posta,neka te,ako je tebi tako lepo,zabaljaj se
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X