Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ajkisloba View Post
    Ljudi ovde se pise kao Cova radi dobar posao a pri tom se trazi rezultat u EL.
    I stalno se potencira najmanji budzet bla bla pa ko je trebao da obezbedi pare zasto klub tavori u mestu vec 4 sezone kalemegdan u junu tripleta a naci 15 milki budzeta misaona imenica.
    Dajte recite mislim ovi iz uprave nismo sposobni da obezbedimo pare a ti zvezdaska javnosti vidi sta ces i bice ovako dok ne dodje do privatizacije kluba.
    Hmmm kako da objasnim, košarka nije profitabilna dakle zavisi od sponzorstva ili donacija. Zna se kako u Srbiji funkcioniše sponzorisanje. Kad je zemlja u tolikom kurcu i kreditima ja zaista ne vidim kako može bolje?
    Ne vidim privatni subjekt koji je spreman da baca pare na reklamu u KK neka simbolicna cifra OK ali da kao Armani imamo 25mil godisnje e to tesko.
    Tako da je iluzija da bi bolji menadžer od Covica donjeo više love, jel Ostoja bolji? ☺️
    I na kraju sve i da nadjemo privatnika koji bi sipao pare, na kraju klub nije njegov niti može biti pa to je jos jedan od apsurda ☺️

    Comment


    • Je l video neko centra?

      A beka?

      Comment


      • Kažu Šiško libero...Mogla bi Zvezda da pojuri Žan Marka mada se brboće da je KKB zainteresovana.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by nebitan View Post
          Kažu Šiško liber...Mogla bi Zvezda da pojuri Žan Marka mada se brboće da je KKB zainteresovana.
          Ja sam se nadao njemu onda kada je bila "bezanija" iz Primorske, a i bilo je prica da je tada Zvezda bila zainteresovana za njega. Na kraju je on otisao u Bajern a Sakota doveo Kuridzu iz Primorske.
          Sada kad je skoro doveden Markovic jednostavno nema mesta za njega ali mi je zao sto je tako.

          Comment


          • A koji ce nam jos jedan plej operisan od suta? Pri tone u rosteru nemamo čistu dvojku ili bar nesto blizu tome

            Comment


            • Ma naravno Viktore ali što kaže Borča i meni je nekako žao što je onda odabrao Bajern a ne nas.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Kolk'o vidim krenulo još jedno izd. kavanje na "našim" igračima prospektima od strane trenera.
                Posle Simanića, Radanova, Nenadića... na red došao i Lazarević.
                Za ostale se i realna publika dobrano pobrinula i potrudila.
                S'obzirom da se najavljuje izostanak bata(deda) Sime, dosta toga će se znati već večeras, mada ako uskoči Vajt velike su šanse da će Lazarević opet biti na tribinama.
                Koliko li smo samo dušmana kluba dobili od tih momaka, umesto vernih i odanih članova i "vojnika".
                Ono što raduje je očigledan napredak struke u trpljenju i toleranciji na nedostatak sredstava u odnosu na neka predhodna vremena.

                Comment


                • Još jedno sramno sudjenje na štetu Zvezde.
                  Kriterijum dosudjivanja faulova je sraman. Samo onaj sa simpatičnom frizuricom je dosad napravio 14 faula.
                  Kalinić im pripomaže, inače je trebalo biti bar 15 razlike.

                  Comment


                  • Odigrali smo odlično poluvreme.

                    Lepo je videti povratak Vajta.

                    Comment


                    • Na 14 razlike, promašena dva bacanja Mitrovića, otvoren šut za 3 Dobrića, Kalinića i par napada.

                      Comment


                      • Kakvu je timcinu naoravio Zenit, uh koliko mi se svidjaju. Nisam znao da imaju slabosti do ove utakmice. Wolters je objasnio kako se igra na PG apsolutan u napadu i jako pokretan u odbrani bas bas dobar!

                        Comment


                        • Sa ovom pobedom cifra je ripnula na 200 'iljade evra.

                          Bravo momci!

                          Comment


                          • Originally posted by Karamazov View Post
                            Sa ovom pobedom cifra je ripnula na 200 'iljade evra.

                            Bravo momci!
                            Cica 😊 nema više para od pobjeda, plasman na tabeli odlucuje konacnu cifru. Sto mu mozda dodje na isto. Elem sto se utakmice tiče, sjajno smo koristili switch gdje smo Framkampa dovodili do ludila i izbacivali ga faulovima. Kad vidis da te neko namjerno eksploatise cim krocis u igru malo i napad posustane.
                            Loyd nije pogledao kos zahvaljujuci Holinsu prije svih. Dobric je bio malo losiji u tom segmentu pobjegao mu je lako par puta ali bez kazne. Skok vrhunski, i kretanje lopte jako dobro gdje smo tražili najbolje rješenje.
                            Markovic mi skroz nejasan, preplasen, bezopasan po kos, trebace mu jos dosta vremena.
                            Generalno hiruski precizno odigrano, cekalo se strpljivo u napadu. Radonjic je ovaj mec spremio za razliku od Unixa. Bravo momci bravo ekipa!

                            Comment


                            • Naša je velika sreća što su igrači Zenita ušli u utakmicu sa "upisanom pobedom" tj premekano i to ih je koštalo. Najbitnija četvrtina za utakmicu (što se tiče nas) je druga četvrtina gde smo ih spustili na 12 poena ali i napravili dodatnu razliku. U toku te druge četvrtine oni su se toliko mučili da su prvi koš dali nakon skoro dva ipo minuta igre, zatim nakon minut Miki i tek na tri ipo minuta pred kraj četvrtine sledeći koš a zatim još pet poena u zadnjih minut ipo.

                              U trećoj četvrtini nam je (naravno) funkcionisala odbrana ali imali smo dve (ja sam ispizdeo) izgubljene lopte na izvođenju i to jedna na početku četvrtine. Meni je to katastrofalan detalj.

                              Raduje povratak i prvi minuti Vajta, mnogo nam je potreban.
                              Još jedan detalj mi je zasmetao (Kalinine izgubljene lopte) gde mu uvaljuju saigrači u baš nezgodnom trenutku gde on nema mogućnost da izbegne grešku.

                              Videh na Insta snimak kako se JL nakon utakmice pozdravlja sa našim igračima a njegovim prošlogodišnjim saigračima, iako ga nisam baš preterano gotivio kao igrača (dok je bio u našem timu) tu ljudsku komponentu izuzetno cenim kod njega.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post

                                Cica 😊 nema više para od pobjeda, plasman na tabeli odlucuje konacnu cifru. Sto mu mozda dodje na isto.
                                Nema od Evrolige ali ja ovo računam od države.


                                Last edited by Karamazov; 04-12-21, 09:37.

                                Comment

                                Working...
                                X