Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lojd je više od odličnog košarkaša, ali on je, bar moje mišljenje, smrt za ekipu i timsku igru. Koliko donese toliko odnese, nama se posrećilo.Bukvalno je umrtvio celu svoju ekipu. Nije da se toga nismo nagledali i kod nas.
    Što se ljudskih kvaliteta i svega ostalog tiče u potpunosti se slažem sa Ganjaninom*.
    Stojanče *, samo ti vodi evidenciju i neobaziri se na provokacije.
    I da dodam još, pored svega finog od sinoć, šta znači trenerima ono iživljavanje na pojedinim igračima? Šta to toliko loše radi Lazarević, pa da mu daje poslednje sekunde na već rešenoj utakmici? Mislim da takav stav i pristup, pedagoški nikada nikom nije doneo dobro,pogotovo igraču.

    Comment


    • Originally posted by Karamazov View Post

      Nema od Evrolige ali ja ovo računam od države.

      Jel me zezas il to stvarno ima? Ja ne znam za to ☺️
      Elem skoro sam pisao da od centra vjrv nema ništa i sinoc Zirbes doktorski odigra tako da nam je i ono malo sanse sinoc stukao svojom partijom. No ako fiziku dovede u nesto bolje stanje onda nije loše ni da ostane samo da ce hvatati loptu iznad obruca to necemo gledati.

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post

        Jel me zezas il to stvarno ima? Ja ne znam za to ☺️
        Elem skoro sam pisao da od centra vjrv nema ništa i sinoc Zirbes doktorski odigra tako da nam je i ono malo sanse sinoc stukao svojom partijom. No ako fiziku dovede u nesto bolje stanje onda nije loše ni da ostane samo da ce hvatati loptu iznad obruca to necemo gledati.
        Ajd da napišem da se zezam , ali od države očekujem da bogato nagradi naše pobede.

        Moramo i mi navijači da izvršimo pritisak na državu, možda bi pomoglo skandiranje - Vučiću pe_eru.

        Comment


        • Nama će dati KSS tj Danilović, ministarstvo tj Udovičić.
          Fss tj Bjeković
          ​​​​​​.....
          šta li će pastorčad tek da radi.

          Comment


          • STEVAN JELOVAC
            Saučešće porodici.

            Comment


            • Ganac i Lazo, ako sutra idete da gledate utakmicu protiv Olimpijakosa nemoj slučajno da zviždite.

              Bićete izbačeni iz hale.

              Comment


              • Nažalost izbegavam zatvorene prostore i vrlo retko sam u prilici da posećujem takva mesta, a naročito gde je velika koncentracija ljudi.
                Ranijih godina, pre korone, nisam propuštao.
                Išao sam i bio par puta protiv "braće" iz Pireja i uvek sam se osećao nekako pokislo, tužno, zbunjeno, jednostavno neshvatljivo skroz. Još ako se pridoda par poraza koji su baš boleli i još začinjeno onim zlotvorima od sudija koji kao da su jedva čekali da se nasladjuju, bude sve jasno.
                Razumem prijateljstvo, drugarstvo, pojede se popije pre i posle, ali ovakav vid i nivo ne razumem.
                Naročito ako se uzme u obzir njihovo igranje protiv nas kao na "život ili smrt" ili npr istorija transfera što FK što KK. Koliko me pamćenje služi i ako su bili neki dolasci i odlasci iz naših država i ako su sa nekim saradjivali, uglavnom su crveno beli iz Pireja "grešili" boje svojih pobratima.
                U svakom slučaju i da je sasvim normalna situacija najverovatnije bih, iz iskustava, preskočio ovaj put.

                Comment


                • Здравствени билтен је могу рећи за нас стандардан. Вајт неће бити у тиму, од меча са Цибоном Холинс није тренирао, има повишену температуру и малаксалост, на сву срећу није корона, али не знамо да ли ће бити спреман, остали момци су турекао је тренер црвено белих.

                  Comment


                  • Kad budemo na nekom gostovanju imali DUPLO manje faulova, pri tom da iz bonusa izadjemo u zadnjim sekundama, i imali preko 20 bacanja za poluvreme opet DUPLO više od domaćina, možemo se nadati nekom 1/8 ili PO.
                    E to se zove SISTEM.
                    Takodje i da kažemo da se uprava postarala za ravnopravan tretman i omogućila igračima da igraju i takmiče se po istim uslovima i kriterijumu kao protivnik.
                    Last edited by L a z a r; 08-12-21, 20:29.

                    Comment


                    • Ne idem na utakmice ima sigurno 4-5 godina ali se slažem sa Karamazovim da će grupa da se stara da im se bruderi ne uvrede. Semenkari na tribini A su najugroženija vrsta večeras. Ipak, želim ovim putem da izrazim divljenje onom (čini mi se) kvartetu parter B koji je bio u Lenjingradu i bodrio Zvezdu, čak su iz sve snage zapevali na, na,nana,nanananana...kako bi nadjačali himnu EL. To se zove optimizam, to je ljubav, to je srce zvezdaško. aferim ljudine (iako vas ne znam lično kao da ste mi rod rođeni) Više su me oni osokolili nego da je bilo stotinu iz grupe.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by nebitan View Post
                        Ne idem na utakmice ima sigurno 4-5 godina ali se slažem sa Karamazovim da će grupa da se stara da im se bruderi ne uvrede. Semenkari na tribini A su najugroženija vrsta večeras. Ipak, želim ovim putem da izrazim divljenje onom (čini mi se) kvartetu parter B koji je bio u Lenjingradu i bodrio Zvezdu, čak su iz sve snage zapevali na, na,nana,nanananana...kako bi nadjačali himnu EL. To se zove optimizam, to je ljubav, to je srce zvezdaško. aferim ljudine (iako vas ne znam lično kao da ste mi rod rođeni) Više su me oni osokolili nego da je bilo stotinu iz grupe.
                        Pored par ljudi koji su" poznati " i koji su pisali na forumima, a bili su na pomenutoj utakmici, u razgovoru sa pojedinim zaljubljenicima u sport, saznao sam da ima nekoliko likova koji putuju na maltene sva gostovanja Zvezde. Nisam ni sanjao koliko ima fanatika i kolika je to posvećenost klubu. Mislim da nisu bili u toj grupi o kojoj pričaš. U svakom slučaju ljudi spojili lepo i korisno, za poštovanje.

                        Comment


                        • Protivnik Zvezde u BG, na poluvremenu, ima šest( 6)faula.
                          Pri tom Zvezda je bar 5 puta oštećena od strane sudija.
                          Ništa to ne bi bilo neobično da se to dogadja i ostalim ekipama, naročito iz našeg okruženja.

                          Comment


                          • Ta na na na zvezda, na nana nanaa na olympiakos!

                            Comment


                            • Ova pobeda mi je draža i od pobede protiv Partizana.

                              Bravo momci!

                              Comment


                              • Nisi ti "mutav", lepo je brojati šolde.
                                U se i svoje...
                                Valjda će i nama pomoći savez i država k'o nekima.

                                Comment

                                Working...
                                X