Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi su igrali dobro. U pocetku smo ostavljali dosta prostora spolja, valjda smo se uplasili i vise nego sto treba od Fall-a, a kasnije je sve bilo ok. Tesko je pobediti bilo koju EL ekipu, a posebno je tesko uraditi preko 20 razlike. Celavi prepotenko je kupio sebi 2 dana mira.
    Nista ne garantujem da nece opet biti teranja ako nas u petak razguzi nikad slabiji Real. Real opet ima oblakoder od 2,5m u reketu ali spolja ima i nekih igraca koji mogu pogoditi trojke....bice nezgodno jer ne znam koliko mozemo racunati na Kuzmu(ne mali faul Kuzma). Dzoni ima mase, mogli bi ga oprobati i na petici. Mogao bi izvlaciti Tavaresa van reketa.

    Comment


    • Comment


      • Originally posted by Jimi22 View Post
        Sarac, pusti pricu.
        Ja sam pored navijaca Zvrzde i kosarkaski ljubitelj i gledam sta se desava na terenu.
        Ono sto sam video je da do sada sa JOB nema nikakvog kruzenja lopte, svaka timska igra prestaje i prelazi se na ISO.
        On sa takvom ulogom ce ukanaliti ekipu.
        Sale je lepo razmisljao, hoce balans igraca spolja i unutra i doveo coveka sa poenima u rukama na 4/5 ali ga mora bolje posloziti.
        Posle JOB sam misljenja da nam ne treba profil igraca kao Rocesti na 1 i da nam za neke vise ciljeve treba prvi play.
        Rocesti leti posle 2 meseca. Ne treba nam neko da puni primorsku i slicne.
        I da, uzivam ja u svakoj pobedi, znam koji budzet imamo, ali alibi price odbijaju publiku.
        Mi moramo biti takmicari i da svake godine na F8 ciljamo.
        Sve ostalo odbija publiku.
        Koju publiku? Onu na forumima, twiterima, fb, koji cekaju poraze da ispadnu kako sve znaju. Juce sam pisao koliko je brojna ta publika.
        Izadji na ulicu sada i pitaj 10 ljudi nasumice da li su uopste gledali utakmicu sinoc. Iznenadices se koliko ljudi pojma nemaju da postoji uopste i taj sport a ne da li iko zna da smo igrali.
        Na tvoj post sam replicirao bez ikakve namere da ulazim u neku razmiricu, jednostavno mora se kada tada preseci da nismo buvlja pijaca i da mozemo da menjamo igrace na svakih 10 dana. To je moglo onda kada je Legenda bio na klupi pa na svakih mesec dana smo dovodili i odvodili igrace dok nije se napravio rezultat. Ali zato smo putovali taljigama.

        Salu na stranu, ono sto Roch pruza moze i Uskokovic za tu minutazu, da li bi nasa publika prihvatila te greske, da useremo kojim slucajem neke utakmice zbog Uskokovica? KKCZ ima navijace koji samo rezultat priznaju, imamo trenere u bliskoj istoriji kojima je rezultat iskljucivo na prvom mestu i otuda odluke da na pojedinim pozicijama budu iskljucivo igraci od kvaltieta a ne skolovanje i cekanje na BOrisu, Radanova i ostale da kliknu i donesu rezultat.
        Ukoliko navijaci KKCZ brinu za razvoj domace kosarke, MEga, Mladost Zemun, Fmp, Borac, Tamis, jebote toliko domacih klubova koji nemaju pritisak svojih navijaca da svaka u EL mora da se dobije pa neka se novi Doncici stvore u tim klubovima, zasto moraju kod nas. I naravno, dajte te mlade talente koji su sada bolji od ovih koji su kod nas trenutno a neotkriveni su u nekom Pirotu ili ALeksincu.

        Ponavljam, juce sam procitao da je kraj EL da smo izgubili sinoc, sta ima veze za jos 27 utakmica sinoc je bilo do or die.

        Comment


        • Sto si tolko gnevan Sarac... nisu navijaci Zvezde nista drugaciji po pitanju ocekivanja od navijaca Pao, Oly, Makabija iako su oni nebrojeno bogatiji klubovi. I dobro je sto je tako jer je to pritisak da im pridjemo sto blize mozemo.

          I ne treba svako na selu da zna da je igrala Zvezda. Nema te drzave gde bukvalno svaki stanovnik konstantno prati klub u jednom sportu.

          Comment


          • A za koga se igra kosarka, majke ti?

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Sto si tolko gnevan Sarac... nisu navijaci Zvezde nista drugaciji po pitanju ocekivanja od navijaca Pao, Oly, Makabija iako su oni nebrojeno bogatiji klubovi. I dobro je sto je tako jer je to pritisak da im pridjemo sto blize mozemo.

              I ne treba svako na selu da zna da je igrala Zvezda. Nema te drzave gde bukvalno svaki stanovnik konstantno prati klub u jednom sportu.

              Nisam gnevan, isti oni koji bi da menjaju igrace posle svake lose utakmice su isti oni koji traze sistem, visegodisnje ugovore, a mi trenutno imamo od 16 igraca 10 sa ugovorima i za sledecu godinu.
              Nama je Quincy Miler bio kriminalan u prve tri utakmice, a dosao pravo iz NBA, Djenku smo cekali 7 meseci da pogodi prvu trojku u El, Panthera docekali na noz da je divljina, a ovamo JOB se tera posle dve i po utakmice, kao i Rochestog, daj onda da sa svim igracima potpisujemo 10 day ugovore kao u NBA, svi zadovoljni onda.

              @jimmi

              Za publiku koja ne moze da prisustvuje trenutno utakmicama, i onih pored Tva sada, ali taj broj je daleko od onoga da nas cigana ima dva miliona.

              Comment


              • To su prazne price, 3 miliona navijaca od kojih 10-tak hiljada zaista prati klub.
                Opet izvrces.
                JOB ne teram, samo mora da mu se nadje adekvatna uloga.
                Rocesti posle 2 meseca nema sta da trazi u klubu.
                Imam informaciju da je Sale i pre njega pikirao u USA igrace, ali nisu se kockice slozile, sto ne znaci da nece u decembru.

                Comment


                • [QUOTE=Jimi22;2145867]To su prazne price, 3 miliona navijaca od kojih 10-tak hiljada zaista prati klub.
                  Opet izvrces.
                  JOB ne teram, samo mora da mu se nadje adekvatna uloga.
                  Rocesti posle 2 meseca nema sta da trazi u klubu.
                  Imam informaciju da je Sale i pre njega pikirao u USA igrace, ali nisu se kockice slozile, sto ne znaci da nece u decembru.[/Q


                  Ja bas mislim da ga je Sale doveo i dogovorio se sa njim da samo divlja, pa naravno da ce mu naci ulogu, dve ipo utakmice je covek odigrao gde su svi bili kriminalni i zato smo i izgubili obe utakmice, ( primorku ne racunam). Nijedan igrac bez obzira na kvalitet nije se uklopio odmah na pocetku, treba vrmena, a verujem da Sasa zna, mada juce na twiteru i na nekim live komentarima na nekim forumima posle 1/4 se terao iz kluba celavi prepotenko i prizivao legenda sa privremenim boravkom na Vracaru.

                  Comment


                  • Sarac prijatelju, ja nisam jedan od tih.
                    Sad da drmnemo kraljeve, nije da nam je to strano.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan9 View Post
                      Svi su igrali dobro. U pocetku smo ostavljali dosta prostora spolja, valjda smo se uplasili i vise nego sto treba od Fall-a, a kasnije je sve bilo ok. Tesko je pobediti bilo koju EL ekipu, a posebno je tesko uraditi preko 20 razlike. Celavi prepotenko je kupio sebi 2 dana mira.
                      Nista ne garantujem da nece opet biti teranja ako nas u petak razguzi nikad slabiji Real. Real opet ima oblakoder od 2,5m u reketu ali spolja ima i nekih igraca koji mogu pogoditi trojke....bice nezgodno jer ne znam koliko mozemo racunati na Kuzmu(ne mali faul Kuzma). Dzoni ima mase, mogli bi ga oprobati i na petici. Mogao bi izvlaciti Tavaresa van reketa.
                      Džoni bi prvenstveno to i trebao da igra, ali cenim da njemu ta ideja nije ni u malom mozgu, jer onda nema puno lađenja jaja i fejdaveja.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Sto si tolko gnevan Sarac... nisu navijaci Zvezde nista drugaciji po pitanju ocekivanja od navijaca Pao, Oly, Makabija iako su oni nebrojeno bogatiji klubovi. I dobro je sto je tako jer je to pritisak da im pridjemo sto blize mozemo.

                        I ne treba svako na selu da zna da je igrala Zvezda. Nema te drzave gde bukvalno svaki stanovnik konstantno prati klub u jednom sportu.
                        Баш сам се питао на шарчеву објаву како не знају људи да игра Звезда ко би то могао да буде код мене у селу једва чекамо Звезду или ЕЛ, немамо других разонода па бројимо дане до четвртка кад игра Звезда. Ја реко ви из града брз живот много обавеза па не можете све да стигнете.

                        Comment


                        • Generalno se EL slabije prati u odnosu na recimo LS ili cak LE. Vise je post naginjao ka tome zbog vrijednosti TV prava o kojima smo raspravljali

                          Comment


                          • Originally posted by Triple View Post
                            Баш сам се питао на шарчеву објаву како не знају људи да игра Звезда ко би то могао да буде код мене у селу једва чекамо Звезду или ЕЛ, немамо других разонода па бројимо дане до четвртка кад игра Звезда. Ја реко ви из града брз живот много обавеза па не можете све да стигнете.
                            Pozdrav za sva sela. Nije bilo lose namere niti intencije, vec odgovora na konstataciju... vise bih voleo da sam se rodio u selu nego u gradu.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Generalno se EL slabije prati u odnosu na recimo LS ili cak LE. Vise je post naginjao ka tome zbog vrijednosti TV prava o kojima smo raspravljali
                              Upravo je to bila moja poenta upisa a ne da nekog omalovazim po mestu stanovanja, sve je poteklo od toga da bi neko morao da pljune pare za Tv prava u visemilionskom iznosu kako bi mi bili konkurentni za A licencu. Najvece pare za TV prava dobija Makabi jer njihova Tv kuca placa preko 6.5 miliona da bi ih prenosili. Od toga Makabiju ide 50 %.

                              A samo primer apropo gledanosti naseg kluba na nivou Srbije, juce je neka serija koja ide na Prva TV imala sher od 34 a reprezentacija na Nova S u utakmici decenije samo 14. Fudbal najpopularniji sport u Srbiji, reprezentacija nije opterecena klubskim bojama, odlucujuca utakmica za odlazak na EP posle 20 godina i neka low budzet serija sa smejurijom od price i glume ima skoro tri puta vecu gledanost.
                              Pri tom NovaS je isti kablovski operater kao i za nase prenose, sa ovakvim sharom pa i manjim tesko se mogu dobiti vece pare od one koje i dobijamo za TV prava.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                .

                                Spoiler
                                A samo primer apropo gledanosti naseg kluba na nivou Srbije, juce je neka serija koja ide na Prva TV imala sher od 34 a reprezentacija na Nova S u utakmici decenije samo 14. Fudbal najpopularniji sport u Srbiji, reprezentacija nije opterecena klubskim bojama, odlucujuca utakmica za odlazak na EP posle 20 godina i neka low budzet serija sa smejurijom od price i glume ima skoro tri puta vecu gledanost.
                                Prilično nekvalitetno razmišljanje, što od tebe svakako nisam očekivao jerpričaš o gledanosti i onda kao primer navodiš sinoćnu utakmicu reprezentacije u fudbalu (uzgred vrlo bitne) ali si izostavio jedan jako bitan momenat a to je da je utakmica prenošena na jednoj kablovskoj televiziji čiji vlasnik je u "zavadi" sa drugim najvećim kablovskim operaterom a pri tom pokrivenost SBB je koliki? Ja mislim ne veći od 20% i onda pričaš o šeru. Koliko njih je gledalo utakmicu preko nekog od strimova to se na tom "šeru" ne vidi a njih je sigurno još toliko ili onih koj nisu zbog te ružne poslovne politike SBB-a bili u mogućnosti nikako da gledaju utakmicu već su kao i pre 50 godina na radio Beogradu slušali.
                                Interesovanje je bilo daleko veće nego što šer prikazuje.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X