Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve pohvale za htenje i borbu idemo dalje
    Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

    Comment


    • Baš tako, dali svoj maksimum, nije bilo dovoljno, ovi ljudi bolji, kvalitetniji, teraj dalje.

      Comment


      • Vidljivo je da nam nedostaje startni centar i povređeni igrači. Vidljivo je i da nemamo izrazitog šutera - onog ko bi preuzeo odgovornost i sasuo 5-6 poena kada tim počne da baguje, ali to Radonja i ne traži, možda su računali na Šegija kao takvog?
        Ovaj tim ofanzivno je limitiran ali defanzivno može sa nadogradnjom startnog centra da preraste onu Zvezdinu odbranu iz EL (beše 2015/16?). Ogromna je sreća dolazak Kaline, to je kao kada vam godinama fali nešto, neki začin, neki deo da bi sve ferceralo i onda dođe on...sa kakvom energijom igra ovo je zapanjujuće.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Meni je drago da imamo konačno visokog igrača koji sme da krene u dribling, da prenese loptu u polje napada, to je Mitrović, s druge strane zaista šteta što nema šut za 3.
          Hollins je brutalan atleta, onakav vertical jump nisam video od Lorenza, da ima konstantniji šut respektovali bi taj šut i izlazili na njega i lakše bi probijao do kraja i na levi i na desni ulaz jer je veoma brz, nema koga ne može da ostavi posle prvog koraka. Nažalost, slab je ballhandler, nećemo videti mnogo poena od njega posle driblinga, tu je čak i Dobrić u prednosti trenutno.
          Džoni mora da više probija na picku, i da deli lopte pod koš centru/četvorci, na stranu, u ćošak krilu/beku ili da ode do kraja. Očigledno je da mu fali samopouzdanja, ovo je novi nivo za njega i trebaće mu vremena da se privikne, ali može on to. Problem kod njega je nekonstantnost, i to će vući cele sezone, jednostavno je takav igrač, od očaja do sjaja i nazad.
          Sviđa mi se i petorka sa kecom, tri trojke i peticom, lepo to izgleda, brzo se igra, ne greši se skoro uopšte, da su bolji procenti šuta još bi to lepše izgledalo. Očekujem da se i to popravi kad se Aaron vrati u tim, jer će širiti dodatno protivničke odbrane, i ostali igrači u petorci će dobiti još prostora.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Comment


            • Lele na šta ličimo u ABA ligi posle evroligaških utakmica

              Comment


              • Raspadnuti ,izgleda cemo ako ostanemo u ovom sastavu do polusezone licitu na gerentoloski centar
                Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                Comment


                • Konačno je ubode Ivanović.

                  Comment


                  • Na kraju ubedljiva pobeda.

                    Bravo!

                    Comment


                    • Valjda će iz pobeda, dobrih igara i tesnih poraza, izvući neke pouke. Neće moći sve na srce.

                      Comment


                      • 23.08.2021
                        тема-КК Црвена звезда прелазни рок 2021-22.Страна 33.

                        Што се Кузме као друг центра тиче,пуна капа!Потписујем да ће бити врло добар овде сезоне...Запамтите моје речи! Тако сам реко и за Нока у фебруару да ће бити онај прави за плеј-оф и био је!

                        Није Карамазов једини Милан Тарот на овом форуму! Умем и ја да предвидим будућност

                        Comment


                        • Jbg, M. Tarot se valjda beše u nekom rijalitiju usrao, neće valjda i Karamazov?
                          Šalu na stranu, očito Kuzu prija rad sa Radonjićem. Naravno da izgledamo očajno nakon EL tekme jer smo isceđeni i fizički i psihički. Ovaj put smo uspeli da se izdignemo i pobedimo ali je vidljivo da je Vanilica isceđen a da Džoni pokušava da se iskobelja iz ručage koju je sam sebi iskopao (mentalno) protiv KKB. Kod njega postoji želja i nervoza, Ra ga usmerava i biće to dobro, onaj urlik nakon ulaza je mislim ono što će kod njega da okrene sezonu. Odličan igrač koji će nam vratiti sa kamatom naše poverenje.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • https://www.instagram.com/p/CVJR7bdI...dium=copy_link
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment




                            • Comment


                              • https://youtu.be/mndDoETJtRA
                                Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                                Comment

                                Working...
                                X