Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je Zvezda!!
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ja bas mislim da bi se lako uklopio kvalitetan igrac jer se vidi da je hemija odlicna ,nece se dovoditi neki divljak potrosac lopti ,steta velika sto nam nije Noko ostao ,osigrao bi sezonu zivota ove godine
      Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

      Comment


      • Moje mišljenje (koje i ne mora da bude tačno) jeste da kada nam se pridruže bolesni i povređeni tj kada budemo komplet videćemo pravu snagu, takođe i mislim da nam više nije ni to katovanje target za dopunu, više se čeka reakcija glavnog konkurenta u ABA ligi za taj neki naš sledeći potez.
        Ovo protiv Makabija je bila jedna neverovatna energija kao i protiv Fenera i KKB tako da nije nešto neočekivano. Mi nećemo predavati ni jednu utakmicu do 41'.
        Sa kojom ludačkom energijom igra Kalina to je nestvarno (o Lazareviću i Vanilici i ne želim da komentarišem).
        Biće i neočekivanih poraza ali ne bez borbe.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Ima smisla da je sezona pri kraju, ovako igrati na početku na 100%, pri tom koristiti 8-9 igrača, je ogroman rizik.
          Nama je broj igrača na visokim pozicijama malo i za narednih nekoliko utakmica, a kamo li dok dočekamo oporavak Vajta, ako se i oporavi za ozbiljnu košarku za ovu sezonu.

          Comment


          • Ovog hollinsa oterati kako se zna i ume . Ryan Thompson i lipovij su makar znali nesto . Utakmica ko utakmica uvek Teska u Laktašima

            Comment


            • Slazem se za Holinsa,zestok promasaj ali ono sto me zaprepascuje je Ivanovic koji je katastrofalan kao organizator,nesigurannu prenosu lopte i operisan od asistencije a da bar mose nesto da pogodi sa distance nego je i to tragikomicno!
              Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

              Comment


              • Kome da asistira?
                Igramo sa jednim centrom i to vrlo diskutabilnih fizičkih mogućnosti, a verovatno i psiha nije na najvišem nivou.

                Comment


                • Radanov?
                  H O L I N S ?

                  Comment


                  • Bravo Aleksa.
                    Valjda ćemo se nekada opametiti, negovati i čuvati SVOJE.

                    Comment


                    • Ništa novo, Bajić još jednom odlično pripremio utakmicu i dobio nas.

                      Treba nama centar i bek i treba nam i bolji napad.

                      Ne može se onakva ludačka energija kao protiv Makabija imati u svakom kolu, a vidimo kako prolazimo kad nam neko odgovori istom takvom energijom.

                      Comment


                      • Bravo.
                        Bez obzira na ovu utakmicu momcima svaka čast na borbi, ali nešto ipak fali da bi to bilo to.
                        Biće sve to dobro, mora da bude.
                        Odgledao sam posle utakmice film "TOMA" i znate šta? Zaboli me kićan za sve i za poraze i pobede.
                        ​​​​​​
                        ​​​​

                        Comment


                        • Posle sinocnog debakla i izgledanja kao izduvani balon vidljive su 3 stvari koje nam trebaju:
                          1) Trebamo plejmejkera pod hitno (vidi pod Jovic)
                          2) Centar iliti petica (vidi pod Monro recimo)
                          3) Treba nam po meni bek suter uz svo postovanje Holinsa ja bi tu igraca koji ima 20 - 25 poena u rukama (vidi pod Bili Beron)

                          Comment


                          • Tako rezonuje, pretpostavljam, većina navijača Zvezde, ali očigledno da postoje neke prepreke oko kompletiranja ekipe.
                            Ovo postaje već alarmantno koliko se pojedini igrači troše i koliko je mali broj igrača koji su u igri tj oni koji mogu da odigraju na visokom nivou.
                            Nadam se i verujem u najbolje, ali realnost je sasvim drugačija.

                            Comment


                            • Realnost je da cemo bez pleja i centra biti ekipa za nabijanje kos razlike u el i da cemo zbog toga prihodovati sve manje od ulaznica ,sve he to usko povezano i ako ne ulozis nema od cega da ti se vrati! Igramo pilicarsku igru i to ce nam doci glave ,cak bi se usudio da kazem da je i Aba upitna kako cemo i sta cemo sa ovom potrosnjom igraca i malom rotacijom
                              Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                              Comment


                              • Plej nam ne treba, treba dati još vremena Džoniju. Centar nam možda treba, zavisiće od Zirbesovih igara, vidimo da Luki prija da igra na pet, i sasvim mu odgovara trend snižavanja visine petica.
                                Više se očekuje od Hollinsa, Dobrića i Davidovica (dok se ne vrati White). Simon i Kuz štetočine, ovaj prvi nešto veća.
                                Fali nam i malo više postavki igre i promena taktika u toku same utakmice.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X