Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Karamazov View Post
    U pitanju je prelom, ne zna se još da li zglob ili šaka.

    Brz oporavak Vajtu. Najbolji je na ovim pripremama.

    Danas odigrali kao nekada.
    https://kkcrvenazvezda.rs/2021/09/11...ija-u-minhenu/


    PAUZA OD ŠEST NEDELJA ZA ERONA VAJTA, OPERACIJA U MINHENU

    PAUZA OD ŠEST NEDELJA ZA ERONA VAJTA, OPERACIJA U MINHENU

    Comment


    • https://kkcrvenazvezda.rs/2021/09/11...ija-u-minhenu/

      Košarkaš Crvene zvezde Eron Vajt doživeo je tokom pada na prijateljskoj utakmici sa Panatinaikosom prelom podlaktične kosti i biće operisan u Minhenu najkasnije u nedelju. Eron Vajt prilikom teškog pada nije povredio, ni slomio zglob i šaku, a pauza nakon ovakve vrste operacije je šest nedelja.

      Eron Vajt će nakon hirurškog zahvata napustiti bolnicu u Minhenu najkasnije u ponedeljak.

      KK Crvena zvezda mts ovom prilikom izražava veliku zahvalnost lekarima Bajerna i Marku Pešiću, direktoru kluba, kao i Svetislavu Pešiću koji su se angažovali i pomogli da Eron Vajt brzo bude zbrinut i primljen u bolnicu u Minhenu nakon povrede koju je doživeo.

      O toku oporavka Vajta KK Crvena zvezda mts blagovremeno će obaveštavati javnost.

      Takođe, naš klub primoran je da iskaže i veliko nezadovoljstvo neprimerenim ponašanjem i upadicama pojedinih članova KK Panatinaikos tokom utakmice, a posebno nakon izuzetno grubog starta igrača Okara Vajta, počev od dela igračkog kadra, kao i odsustva bilo kakve reakcije medicinskog osoblja i lekara kluba čiji je Eron Vajt bio igrač.

      Crvena zvezda mts želi Eronu Vajtu brz oporavak i povratak na teren.

      Comment



      • Ozbiljno zezs server ali nekoliko reči o samoj utakmici do Vajtove povrede . Ozbiljna je ovo ekipa i nema nikakvog opravdanja da nemaju podršku punog Pionira i Arene . Kalina , Džoni , Holins , Vajt do povrede odlični ...moje lično zadovoljstvo je igra Luke kapitena . Centar i oporavljeni Vajt i biće ovo jako , jako zanimljiva sezona
        Last edited by Samo Zvezda; 11-09-21, 19:54.

        Comment


        • Samo da pozelim brz oporavak Vajtu i da na gostovanje Pao pustimo 10,000 ljudi u Pionir!
          Nasoj ekipi fali kvalitetan centar i oporavljeni Dobric da bi se sa svima posibali u El,bez centra nemamo sanse,bice borba za 15 mesto
          Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

          Comment


          • Hmmm ajd taj centar fali pa fali jer iako Cirbesa volim ko brata nije on za ovoga. Ostavio bih ga u timu na minimalnom ugovoru kad moze Simonovic moze i on. Ono što meni bode oči je Holins, nekako smo tu mogli i morali drugačije. Loše je igrao odbranu večeras, znam da moze bolje ali on nama u napadu ama baš ništa ne donosi na nekom extraa nivou. Bice utakmica gdje ce pokidati al on je meni Dobric tip igrača. Neki kombo sa dobrom prackom bi nam bas legao al aj sad. Kad se ruka namjesti imacemo mi dobar % za 3p ovo su jos rane pripreme.

            Ono sto je za ovaj nivo priprema dobro je odbrana na vrhunskom nivou - covjek na covjeka 10/10, pik&r 9/10, strana pomoći 9/10, skok 10/10, malo smo sa Ivanovicem tanki u odbrani ceonog p&r.

            Moramo jebeno popraviti selekciju suta tu smo katastrofa, u drugom poluvremenu smo spustali krila na low post sto je dalo rezultate. Ne smije Kalinic da sutira iz driblinga preko ruke, nikad i nikako!

            Sto se trenerskog posla tiče te stvari ce leci za nekih mjesec dana i nemamo problema. Jovic i centar mogu ovu sezoni da naprave epskom.
            Vidimo se u Areni

            Comment


            • Jovic i centar bi bilo premija!centar odmah a Jovic za dva meseca
              Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

              Comment


              • Vajt: Hvala na podršci, vraćam se na teren što pre

                https://www.rts.rs/page/sport/sr/sto...n-sto-pre.html

                Comment


                • Nejt je prvi plej, po očekivanju.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Aj dosta više sa Jovićem.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Luka pozitivno iznenadio.

                      Bez nekoliko bitnih igrača smo pobedili.

                      Sjajan karakter je pokazala ekipa.

                      Bravo!

                      Comment


                      • Karakter dobar igra ne,skracena rotacija jeste ali ne moze se bez centra igrati el
                        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                        Comment


                        • Steta velika za Wajta ,on daje drugu dimenziju ovoj ekipi,strasna energija je u njemu a kvalitet je nesporan.Ostaje da se vidi kada ce doci centar ,debelo smo zakasnili vec
                          Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Ozbiljno zezs server ali nekoliko reči o samoj utakmici do Vajtove povrede . Ozbiljna je ovo ekipa i nema nikakvog opravdanja da nemaju podršku punog Pionira i Arene . Kalina , Džoni , Holins , Vajt do povrede odlični ...moje lično zadovoljstvo je igra Luke kapitena . Centar i oporavljeni Vajt i biće ovo jako , jako zanimljiva sezona
                            U tim trenucima, jedno 3-4 minuta igrali smo brutalno na obe strane, u odbrani čvrsto a u napadu brzo i lepršavo, razbili smo PAO tada. Onda se desila (po meni) horor povreda, da li ga je Okaro pogurao ili ne ne želim da polemišem ali je ono bilo jako opasno kada je udario glavom i pao na svoju ruku. Inače, Vajt je igrao baš po mom ukusu (naravno i Radonjinom) u odbrani angažovan u napadu uvek na of skoku, odličan igrač.
                            Nama još uvek škripi šut a to se videlo i sinoć u finalu sa Bajernom, ipak ovo je ekipa koja se bori, koja rudari i to je ono što raduje. Mitar samo nastavlja sa dobrim igrama iz prošle sezone (jedino mu nedostaje šut za tri poena) mnogo je napredovao i sazreo kao igrač.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • https://sportklub.rs/blog/darko-plav...renutak-bitan/

                              Pogled na sastav nameće eventualne probleme u poentiranju u pozicionim napadima. Nema velikih strelaca i za razliku od prošle sezone kad je Džordan Lojd bio jedan od najboljih poentera Evrolige, ove godine bi trebalo očekivati mnogo bolje raspoređene poene među igračima. Do početka ABA lige ostalo je nešto više od 10 dana, a u prvom kolu Evrolige gostuje se Fenerbahčeu 1. oktobra. Dakle, ostalo je još dovoljno vremena do početka sezone kako bi se igra unapredila i kako bi se pre svih Dobrić uključio u sastav. Igra će se menjati, biće uspona i padova, ali već sada se vidi da će pristup biti ratnički, a da je ekipa napravljena tako da će i navijači moći više da se poistovete sa njom u odnosu na prethodne sezone. Do sada su igrači pažljivo birani, kako bi se sklopila prava celina. Centar bi trebalo da kompletira taj mozaik. Na osnovu do sada viđenog, a uz očekivana i realna unapređenja, mogla bi se očekivati Crvena zvezda nalik onoj koja je lako ulazila u srca navijača u prepunoj hali „Pionir“

                              Comment


                              • Sa sajta B92

                                Desetkovana Zvezda pobedila Kuvajt

                                Košarkaši Crvene zvezde pobedili su ekipu Kuvajta rezultatom 98:69 (25:25,18:27, 26:2, 29:15) u poslednjoj proveri pred zvaničan početak sezone.

                                Najefikasniji kod crveno-belih bio je Ivanović sa 20 poena.

                                Trener Dejan Radonjić i stručni štab crveno-belih i na ovoj utakmici nisu mogli da računaju na veliki broj povređenih igrača, a za ovu utakmicu nisu se “skidali” kapiten Lazić, Lazarević, Volters, Dobrić, Davidovac i Vajt.

                                Trening meč koji je bio “zatvorenog” tipa ostaće upamćen po odličnoj trećoj deonici koju je ekipa Crvene zvezde dobila sa ubedljivih 26:2, a jedine poene gosti (za koje su nastupali i nekadašnji igrači Crvene zvezde Kikanović i Feldin) su ubacili sa linije slobodnih bacanja.

                                KK Crvena zvezda: Uskoković 9, Mitrović 5, Gušić 9, Kalinić 10, Holins 8, Simonović 5, Ivanović 20, Kuzmić 10, Cirbes 14, Popović 8.

                                Najefikasniji u ekipi Kuwait basket bili su Kikanović sa 22 i Feldin sa 16 poena.

                                Prvu takmičarsku utakmicu ekipa Crvene zvezde igra u petak od 20 časova u hali “Aleksandar Nikolić” protiv ekipe Splita.

                                Comment

                                Working...
                                X