Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Kapa dole za LosmiSK koji je jedini verovao da Borisa moze kliknuti.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Evo pre nego ovo cudo psece i ja ne krenemo u setnju da i ja napisem par reci.
      Stratos ocekivao sam ovakvu partiju Simanic verovao sam i verujem da moze postati veliki kosarkas samo treba vremena i utakmica i da slusa Tomica.
      Sve je to lepo ali mene svaki put iznenadi Lazic koliko borbenosti u coveku kakva odbrana sad mi prolazi kroz glavu osto je u mis mecu protiv viseg Klarka i tako se postavio da je publiku digo na noge naravno Amer je promasio.
      Ja bi jos istako nas strucni stab Tomic naravno odlican ali mislim da tu vaznu ulogu ima Gavrilovic mnogo dobro radi svoj posao i zna kosarke.

      Comment


      • Pohvale od Sarca i kapa dole, nova godina sluti na trofeje izgleda. U svakom slucaju secam se one tamo godine i moj najveci pogled u buducnost kada sam napisao da je Apic novi Felipe Rejes i da je bolji od NCAA, G liga dua..i nadam se da ce me sledece godne potpuno potvrditi u pravom crveno belom dresu..

        Simanic je stvarno poceo da igra dobro, ne mogu jos reci sazreo ali mi se svidja njegove ponasanje na terenu, pokazuje zainteresovanost, pokazuje u napadu da moze i nesto vise od trojke i to mora da jos radi. Odbrana sto sam pricao da je odlican na strani pomoci,da popravi jos noge i bice to super.

        Sa Ajkijem se slazem u vezi Lazica, ovako nije igrao od DR ere, izgledao je supermocno, nerealno dobro..Perper je klasa, sve deluje sporo mrljavo ali na kraju uradi sta zamisli, nestvarno je to sve izgledalo mada ga je Bell strasno cuvao uvek bio na lopti ali klasa je klasa..inace stranog defanzivca nisam davno video boljeg od Bella, bio uvek na igracu ali su ga izbusili nestvarno...

        Oko moje price oko back upa, nije cak ni toliko zbog aba koliko mislim da se mozemo ozbiljno posibati za EC a to bez pleja ne moze..Meni licno svi ti klubovi su pobedljivi da se tako izrazim a ovoliki procenat sansi da uzmemo trofej ce se mozda retko ponoviti...

        U svakom slucaju Zvezda je u 2018 nastavila kontinuitet dobrih igara, pa cak i ta serija sa Buducnosti ne moze reci da smo krenuli nekim drugim tokom...cak sa Alimpijem i Omicem smo relativno solidno odigrali kakvi su njihovi kvaliteti..

        Kronos bi mozda za 2018 mogao da amnestira ove banovane, pa da lepo krenemo u 2019..Zelim vam lep provod veceras, uzivajte!!!
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Pohvale i od mene za verovanje u Borišu. Ključno je ono što je istakao Tomić da mu je rekao da gleda samo šta se dešava na parketu i da se ne obazire na pisanja i priče. Ovo su zapravo igre koje smo i očekivali od njega, jako mi se sviđa što je sveprisutan na skoku na obe strane, i što nije izgoreo u atmosferi. Ima tu još prostora za napredak, ali sad možemo sa optimizmom da očekujemo da će se on i desiti. Godina u sportskom smislu nije mogla lepše da se završi, imamo TIM!
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment




          • Evo i odgovora zašto je Stratos izdominirao. Zumirajte sliku i videćete da je neki duh ušao u njega. [emoji23]

            Comment


            • Šarac, je l' i dalje nemamo ambiciju da dovedemo drugog pleja? Možda sam dosadan, ali nada poslednja umire.

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post
                Šarac, je l' i dalje nemamo ambiciju da dovedemo drugog pleja? Možda sam dosadan, ali nada poslednja umire.
                Baš bi se obradovala Macura da čita forum.
                Ja verujem da je najveća bojazan od remećenja atmosfere u timu.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Storm View Post
                  Šarac, je l' i dalje nemamo ambiciju da dovedemo drugog pleja? Možda sam dosadan, ali nada poslednja umire.
                  Ja cu ponoviti ono sto je Tomic rekao posle Super Kupa.
                  Od Borise cu napraviti igraca (uglavnom docekano sa pdsmehom), a i Nenadica vidim na kecu i ocekujem od njega da radom to i pokaze (svi odusevljeni).

                  Do daljneg niko se ne gleda niti smo na pijaci na odeljenju backup playeva.

                  Odgledao na miru snimak, Nenadicu iscurile 4 ast iz statistike,imao jednu izgubljenu loptu (koraci), onu u prvom ne racunam jer je bio cist faul i dva ispadanja u odbrani.

                  Verujem da kada bi Ragland jos dve ovakve partije pruzio kao sinoc da bi navijaci trazili i prvog playa a njega šutnuli.

                  Comment


                  • Tomic pokazuje kakav je trener.
                    Prosto mi je za ne poverovati da on ovako igra, a moze jos puno napredovati.
                    Prosli trener nam je bio odlican, ali jednostavno ne zna sa mladima.

                    Comment


                    • Srećna vam Nova godina i na ličnom planu a i da nam se klub vrati na šampionsko postolje, uživajte u predstojećim praznicima!
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Jimi22 View Post
                        Tomic pokazuje kakav je trener.
                        Prosto mi je za ne poverovati da on ovako igra, a moze jos puno napredovati.
                        Prosli trener nam je bio odlican, ali jednostavno ne zna sa mladima.
                        Mislim da pricas o Radonjicu, posto za Alimpijevica ni rodjena majka ne misli da je odlican trener.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Srećna vam Nova godina i na ličnom planu a i da nam se klub vrati na šampionsko postolje, uživajte u predstojećim praznicima!

                          Takodje, Ganac!

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Mislim da pricas o Radonjicu, posto za Alimpijevica ni rodjena majka ne misli da je odlican trener.
                            Tako je.
                            Elem, ni posle ove pobede ja bih ostao cvrsto na zemlji.
                            Buducnoat je na papiru dosta jaca od nas, imaju 5-6 igraca koji mogu kreirati za sebe minimum.
                            Mi smo daleko uigraniji i TIM smo, ali ako se koliko toliko konsoliduju, bice jako zajebani.
                            Uloga favorita ide svakako njima, a mi cemo se boriti.
                            I zbog EL, i zbog rostera i barem duplo veceg budzeta.

                            Comment


                            • Zaboravilo se da su neki za Simanica tvrdili da je mrtvo puvalo dok je Viktor branio stav da mu se nije dao adekvatan tretman i uloga u timu. Da ce sa dobrim trenerom koji ce znati da ga profilise moci da dokaze talenat, sto je poslednjih mjesec dana prilicno dokazao a od pocetka sezone nagovjestavao. Mlad je, 20g citava karijera pred njim, samo treba istrpiti i lose partije kad/ako dodju.
                              Last edited by Victor BG; 31-12-18, 10:47.

                              Comment


                              • Originally posted by Storm View Post
                                Mislim da pricas o Radonjicu, posto za Alimpijevica ni rodjena majka ne misli da je odlican trener.
                                Alimpijevicu je otac koji je poslednjih godina bio bolestan umro juce. Malo je off topic ali kada mu se vec pominje familija.

                                Simanic uopste nije bio kod nas u rosteru dok je Alimpijevic bio trener, nije da ga branim samo cinjenice #losmiskfacts
                                Last edited by Šarac; 31-12-18, 10:49.

                                Comment

                                Working...
                                X