Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je kvalitetna & konstruktivna spika danas ođe, i oseća se dašak pozzitive međ' ciganijom, hvala ti Papa Cho..

    Dobrodošao Tope (moj omiljeni igrač te generacije) da se slavi na Kališu KLS!!

    Comment


    • Katastrofa izbor trenera. Nećemo ni titulu uzeti. Da ne pominjem što FMP ima bolju centarsku liniju od nas.

      Baš me zanima kako bi se raskusurali sa FMP u slučaju rastanka sa Čovićem. Pa i grb bi nam uzeo, napravio bi novu Zvezdu.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Katastrofa izbor trenera. Nećemo ni titulu uzeti. Da ne pominjem što FMP ima bolju centarsku liniju od nas.

        Baš me zanima kako bi se raskusurali sa FMP u slučaju rastanka sa Čovićem. Pa i grb bi nam uzeo, napravio bi novu Zvezdu.
        Brakorazvodna parnica ce biti bolna.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Ako "trener" ne zna da locira problem da vidi koji igrači buše, onda je trener glavni problem.... ovaj pokušaj od trenera je locirao Bjelicu i Enisa, odstranjeni su a tim je nastavio isto i gore...zaključak se sam nameće a Top će to potvrditi vrlo brzo.
          Bez namere da branim DA ili da ga poredim sa mnogo uspešnijima , treba reći da su i mnogo , ali baš mnogo bolji treneri od DA , dobijali otkaze i nisu mogli da izađu na kraj sa bojkotom igrača (ako je bojkot u pitanju) .DV i Mesina u CSKA , Boža Maljković u Barseloni ... ŽOC nije dobio otkaz nego se sam povukao posle one katastrofe na EP .Nije baš bio bojkot ali neka vrsta nepoštovanja trenera jeste.

          U svakom slučaju dosta je napisno o DA , a vrlo brzo ćemo videti da li je u pitanju bojkot trenera. Topu puna podrška , zaslužio je bar kao igrač i kao jedan od nas navijača . Sutra idem u Pionir posle propuštenih nekoliko kls utakmica

          Comment


          • Ma kakav bre bojkot...lik je truba, pojma nema, da je imao i najjacu mogucu hemiju medju igracimw opet bi osvojio krompir

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Alimpijevic vise nije trener kkcz, zato na ovoj temi nema potrebe da se vise pise o njemu. Ko hoce da pise o njemu i novom poslu, neka otvori novu temu: Opstina Lazaravac, salter 4 2018/2019 ....
              Није ни Радоњић, па вас пар удависте са њим иако имате своју тему.

              Comment


              • Lesor treći na listi "Zvezde u usponu" Eurolige .Prvi Dončić , Abalde drugi a Bolden četvti

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Umotajte ga u sjajni papir, stavite mašnicu i nek pljušte ponude.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • https://t.co/cniGDYnDL0 Djokic savetuje mladog Pauna na blogu Mvp, zanimljivi saveti rekao bih nesto ali precutacu.

                    Comment


                    • Savete koje mu je dao, sprema ga da bude prva zvezda giganta iz Laktasa i sl.

                      Comment


                      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                        https://t.co/cniGDYnDL0 Djokic savetuje mladog Pauna na blogu Mvp, zanimljivi saveti rekao bih nesto ali precutacu.
                        Mogao bi malo da poradi na stilu pisanja, ali dobre je opservacije dao.

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          https://t.co/cniGDYnDL0 Djokic savetuje mladog Pauna na blogu Mvp, zanimljivi saveti rekao bih nesto ali precutacu.

                          Ne znam na šta misliš ali definitivno Paunović treba da dobije šansu da igra u kkcz .Ne da popunjava broj , nego da igra .Preveliki je niz talentovanih igrača koji nisu dobili pravu šansu...moglo bi to da nam se olupa o glavu

                          Comment


                          • Moze, ali prvo minimun godinu dana u FMP-u i krvavi rad tokom naredna 2 leta i naredne sezone.

                            Comment


                            • Dečko treba iduće godine da bude nosilac u FMPu ako Čović ostaje predsednik, a one tamo u Zvezdu.

                              Inače Đokiću je svaka ko u Njegoša.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • http://www.mozzartsport.com/kosarka/...-finalu/294731

                                Comment

                                Working...
                                X