Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stranica br 2047. moj vlazni san kako jedan kosarkaski forum treba da izgleda. Dodao bih da nam nedostaje malo vise analize, ali kad se pogleda nacin na koji izgledamo na terenu to je potpuno zanemarljivo Elem za one koji vise vole pojedinosti oko manje poznatih igraca i talenata sa razumno niskom cijenom imamo i temu Prelazni rok pa... samo da pohvalim kolege.

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      Sarac i dekard napustili ovu zemlju, ne samo forum
      Dekkard je, za sada, incognito
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Tačno, Šarac je nestao otkada smo pukli u ABA. Stvarno nije lepo pobeći nakon što činjenično stanje utvrdi da nisi u pravu.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Nazor je sjajan trener ali razmisljajte malo ako ostane Covic i o drasticno manjem budzetu , on nije u milosti vlasti.

          Comment


          • Pa sada, da li je Sarac pobegao jer nije u pravu, da li je covek uopste u nasoj zemlji ili nesto trece, pitanje je.
            Inace, iako je to izazvalo podsmevanje pojedinih ljudi, mogu vam reci da to sto je Sarac rekao uopste nije laz.
            Mislim na to da se lik bavio profesionalno kosarkom.

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Nazor je sjajan trener ali razmisljajte malo ako ostane Covic i o drasticno manjem budzetu , on nije u milosti vlasti.
              Plus se moze ocekivati da Coki opet selektuje tim i udje u ''novi ciklus''.

              Comment


              • Niko se njemu nije podsmevao i ako jeste nije za to sto je bio kosarkas sigurno . Ok je on, voli Zvezdu, malo vise ostrascen i zaslepljen funkcijom. To kazem bez zajebavanja u krajnjem slucaju covek voli i obozava Zvezdu i sa te strane mu nikad niko ne treba nista zamerati.stokholmski sindrom

                Dekkard je u banovini i pise i pise knjigu: Zasto Dusane!? Jedva cekam da da mu knjiga izadje i napise sta misli, reklamira je duze vreme preko odredjenih kanala koju na vasu srecu nemate prava da vidite, vec samo neki ;;srecnici'' kao sto sam ja.

                Nazor je solidan trener,ali nista vise od toga, nista znacajno nije uradio, licno mi se vise svidja sta je Naglic uradio sa Zadrom nego on, ali svakako nije los trener..mozda kada bi dobio sansu u Cedeviti sa vecim budzetom, mozda bi bilo jasnije sta moze na velikoj sceni...Kod nas ako dodje i ostane Omic, postacemo omrazeni klub i medju sopstvenim navijacima, posto mu mama nije iz Cacka...
                Last edited by LosmiSK; 10-05-18, 20:17.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Za sve kojima Dekard nedostaje. Evo njegovog vidjenja stvari.[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                  Comment


                  • Dekkard drogos.

                    Comment


                    • Originally posted by Guthrie View Post
                      Dekkard drogos.
                      Sve je OK, mozete da se zezate i ne slazete s necijim misljenjem, to je OK. S druge strane nazivati ga imenima pogrdnim, pogotovu dok nije tu nije OK. Ajmo da ne eskalira ovo dalje.

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Drugo, već sam kačio, ovo ovde je primer kako u 98% slučajeva igra odbranu:

                        https://youtu.be/qkCRM-Tgvvo?t=6709
                        Sjajno si ovaj detalj izvukao. Ovo alibi zabijanje u prvi blok, a onda skakutanje kao zečić na dva koraka iza svog igrača, je nešto što me apsolutno najviše izluđuje kod igrača. Prošle sezone sam ludeo od Voltersa zbog ovoga, a bogami i Gudura je tu i tamo imao ove momente. Da sam ne daj Bože trener, za ovakvu kurcobolju bih prvi put šamarao, a drugi put isto šamarao, a onda šutirao nogom u dupe sve do tunela.

                        Comment



                        • Au zivote, ali za godinu dana je sve razjebano...koja umetnost

                          Comment


                          • Originally posted by Czbg9 View Post

                            Au zivote, ali za godinu dana je sve razjebano...koja umetnost
                            Znali smo da ce se Radonja doktor od blata praviti .....sta docekasmo

                            Comment


                            • Originally posted by Crni80 View Post
                              Sjajno si ovaj detalj izvukao. Ovo alibi zabijanje u prvi blok, a onda skakutanje kao zečić na dva koraka iza svog igrača, je nešto što me apsolutno najviše izluđuje kod igrača. Prošle sezone sam ludeo od Voltersa zbog ovoga, a bogami i Gudura je tu i tamo imao ove momente. Da sam ne daj Bože trener, za ovakvu kurcobolju bih prvi put šamarao, a drugi put isto šamarao, a onda šutirao nogom u dupe sve do tunela.
                              Ja bi za ovo tukao stolicom, bukvalno.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Ja bi za ovo tukao stolicom, bukvalno.
                                Apsolutno si u pravu: za varijantu koju ovde demonstrira Feldin, kad se čak ni ne potrudi da isfolira zabijanje u blok, tući stolicom po glavi, dok ne pukne jedno ili drugo.

                                Comment

                                Working...
                                X