Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darko pancev View Post
    ima li karata u prodaji za derbi ...zna li neko
    Naravno da nema

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Naravno da nema
      pa ko ce da dodje na utakmicu ...2000 ovih sto imaju sezonske ..a od njih naravno pola nece doci ...sramota...jedino je dobro sto dileri ne dolaze...mislim crveno beli dileri ...

      Comment


      • Originally posted by darko pancev View Post
        pa ko ce da dodje na utakmicu ...2000 ovih sto imaju sezonske ..a od njih naravno pola nece doci ...sramota
        Bice podela karata u klubu sutra.

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Bice podela karata u klubu sutra.
          a jbg ja iz Ns

          Comment


          • imamo lepe sanse za prvo mesto na kraju ...nadam se da ce zapeti sutra i zgaziti glodariju ...

            Comment


            • znaci iz sve snage navijamo za Cedevitu ... eh, dokle je doslo.

              Comment


              • Originally posted by abizolirni View Post
                znaci iz sve snage navijamo za Cedevitu ... eh, dokle je doslo.
                Eh. da je prvi put.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Futura pocela da prosipa mleko... A blesavi sokici su imali super sansu da su dobili Olimpiju da zatvore neki krug sa Djeticima i dodju ev. na 2. mesto...

                  Mornaru svaka cast.

                  Comment


                  • Najavio sam pobedu Mornara, Buducnost nakon teskog meca u Evrokupu nije mogla ovo dobiti, ako mi ne zeznemo stvari ocekujem njihove poraze i od Partizana i od Cedevite i ipak startnu poziciju pred plej of.

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Eh. da je prvi put. [emoji3]
                      Nije,nije
                      Ja Cedevitu bas gotivim[emoji23]

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Nije,nije
                        Ja Cedevitu bas gotivim[emoji23]
                        I ja isto, može se reći 4 gospodska kluba (Zvezda, Budućnost, Cedevita i Mornar) u doigravanju.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Odigrao je on dobar mec ali te suteve sto je uzimao od koliko 12-13 10 je bilo vise nego nerezonski...Lik je lud ko noga, ima taj napadacki kapacitet ali glavom kroz zid ide...Meni se licno ne svidja ali ako moze da nastavi da trpa ok, ali videcemo...Mi smo njih ubacili u brzi ritam, oni su trcali u ledja sto je malo atipicno na njih da igraju na kos vise i Sveropulos je izgubiio mec onog momenta kad je Spanulisa vratiou igru..

                          Sad da u kontinuitetu odigramo neki dobar mec, kad se vrate Feldin i Antic imacemo bas dvanaest ako ne i vise opcija za napad...
                          To sam i ja primetio. Lici na neku nedisciplinu u igri. Kada ulaze u velikom % to je eHtra, ali ako se krene sa promasajima.
                          U svakom slucaju, pokazao je na najvisem takmicarskom nivou, protiv ekipe koja igra jaku odbranu da moze i to je nesto sto bi trebalo da ga preporuci za vecu minutazu u buducnosti i za vecu trpeljivost prilikom gresaka...

                          Comment


                          • Originally posted by darko pancev View Post
                            U to doba otimacine,prebijanja sudija i lopovluka dzabe bi bilo i da nas je vodio FIL JACKSON !!!
                            E ovo je 1m% tacno

                            Comment


                            • Tesko ce sokici dobiti,bas su raspad,ali da mi prvo sutra dobijemo pa cemo lako

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Nije,nije
                                Ja Cedevitu bas gotivim[emoji23]
                                CDvita je zaista jedan klub koji nikako ne zasluzuje repertoar koji ih saceka sa slomljenim rukama i ramenima. Nisam bio na gostovanju (jesam privatno u Zagrebu i uvek je bilo sve OK), ali vidim da su nasi navijaci prolazili bas kako treba.

                                Comment

                                Working...
                                X