Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Odgledas Miki Mausa, Toma i Dzerija, Speedy Gonzalesa do kraja?
    Nisam gledao name history, s obzirom na upise moguće.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Alimpiju ocigledno nije. Samo da mu je dao da vise da napada kos. Nego Buducnost imala Anthony Davisa i sudiju u reketu hahahahaha.

      Daj Kalimero idi guslaj negde drugo. Napravi Alimpiju topic, kaci buzzerbeater iz Madrida i sl...

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
      Manny jes ti malo neprimeren ton i nastup u ovom topiku. Rekao sam visine (mozes ih shvatiti i kao dostignuca),a ne vestine.Slazem se da je Goss perspektiva,ali ako mislis da bi se duel sa Buducnoscu zavrsio drugacije sa njim kao prvim plejem umesto Rocha,mislim da grdno gresis, ne bi imali ni tu jednu pobedu.Da je bio back up plej umesto Ennisa to bi vec bila druga prica,ali nije bilo para za obojicu
      Last edited by Gudura; 31-05-18, 19:04.

      Comment


      • Није било пара... А за Кешеља је било пара. Додаш на Енисову плату Кешељову плату и ето ти га Гос.

        Comment


        • Mornar je odradio sve ono što Zvezda nije mogla. Coach Al-a treba protjerati iz košarke, kao materijal za protjerivanje dostaviti mu branjenje Gordića i Ivanovića, a može i igra u napadu gdje ih je Mornar izbušio s jednim i po igračem.

          Comment


          • Ako ima pravde alimpijevic nece nikada vise voditi neku ekipu

            Comment


            • Samo je dokazano koliko Alimpijević nije dobar strucnjak za klupu Zvezde i koliko je nemoćan bio da zaustavi Dzikica.
              Сутра брзо долази - треба човек постати
              Нестали су кодекси, остали су комплекси
              Победе су порази, а исходи су потресни!

              Comment


              • Originally posted by Czbg9 View Post
                Ako ima pravde alimpijevic nece nikada vise voditi neku ekipu
                ово је безобразан коментар

                Comment


                • Originally posted by Дијаз View Post
                  Није било пара... А за Кешеља је било пара. Додаш на Енисову плату Кешељову плату и ето ти га Гос.
                  колико сте досадни са тим Госом ,тај одлази у Турску сл године и то је то ..солидан играч и ништа више од тога ...играо у екипи где има потпуну слободу да сутне кад год хоће ,не разиграва екипу ,нема креацију ,,нема брзину ...класичан приватник

                  Comment


                  • Originally posted by Ica View Post
                    колико сте досадни са тим Госом ,тај одлази у Турску сл године и то је то ..солидан играч и ништа више од тога ...играо у екипи где има потпуну слободу да сутне кад год хоће ,не разиграва екипу ,нема креацију ,,нема брзину ...класичан приватник
                    Да шутне кад хоће? Значи одлично би се уклопио код Алимпија.
                    Чуј не разиграва екипу, нема креацију. Ниси ти њега довољно гледао, али ајде. Битно је да Роч и Енис иначе разигравају.
                    Ако смо хтели нови тим на дуге стазе, Гос је био идеалан.

                    Comment


                    • Alimpijević nije bio sposoban da uvežba odbranu sa timom 7/8 meseci, njegova odbrana od pika je bila poslastica za trenere protivničkih ekipa, u finalu sa Bud je pokušao nešto da izmeni i to je izgledalo smešno. Jednostavno protuva nema kapacitet za trenera, čim je Top došao i izmenio odbranu od pika na nešto smo i zaličili (jbt jebeni Borac i Mega su se sprdale sa nama).
                      Ono što je moj utisak o prethodne dve - tri strane jeste da je diskusija suviše spuštena na lični nivo i samim tim kvalitet same diskusije nikakav, pa čak i od strane moderatora.
                      Last edited by nebitan; 01-06-18, 10:43. Reason: n, č
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ica View Post
                        колико сте досадни са тим Госом ,тај одлази у Турску сл године и то је то ..солидан играч и ништа више од тога ...играо у екипи где има потпуну слободу да сутне кад год хоће ,не разиграва екипу ,нема креацију ,,нема брзину ...класичан приватник
                        Hajde sve, ali drugi asistent ABA lige, 7 asistencija po meču, "ne razigrava ekipu" [emoji813]️

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Alimpijević nije bio sposoban da uvežba odbranu sa timom 7/8 meseci, njegova odbrana od pika je bila poslastica za trenere protivničkih ekipa, u finalu sa Bud je pokušao nešto da izmeni i to je izgledalo smešno. Jednostavno protuva nema kapacitet za trenera, im je Top došao i izmenio odbranu od pika na ešto smo i zaličili (jbt jebeni Borac i Mega su se sprdale sa nama).
                          Ono što je moj utisak o prethodne dve - tri strane jeste da je diskusija suviše spuštena na lični nivo i samim timkvalitet same diskusije nikakav, pa čak i od moderatora.
                          Razgovarao sam sa vise trenera i ajde da cujem tebe jer znas da te cijenim kao sagovornika iako nam se stavovi cesto razlikuju....
                          Ako u rosteru na parketu imas PG koji je dosta inferioran u 1vs1 i ne smijes dozvoliti da brani prodor ni low post, imas C koji je vrhunski atleta, nizi, pokretan, brz... Kako ti branis centralni pick?
                          1. PG brani prodor unutra - C iskace, PF se pomjera u reket
                          2. PG otvara prodor, stiti razigravanje - C ceka da zaustavi ulaz ili eventualni pass.
                          Ali pazi, imas pokretnog atletu na C i nizeg slabijeg u duelu PG a rezerva na C je Pero( koji brani 2. odlicno na 1. je spor ali iskustvom pokrije rupe). Broblem sa Perom sto nije mogao da igra.
                          Da se razumijemo, Alimpijevic uopste nije los strateg i trener ali je mlad i neiskusan i zagrizao je krupno i nisam slucajno linkovao onaj novinski clanak Andree Trinkijerija, u njemu je detaljno opisano sa cim se susrece mlad trener. On to ocigledno nije citao niti se na seminarima o tome govori a trebalo bi.

                          Comment


                          • Ja kad sam letos pisao da su pojačanja ala Pero Antić i Tejlor Ročesti mlaka voda vi ste me napušavali u smislu gde NBA igra i neki MVP EL šta već mlaka voda.

                            Sad gledamo Vršac, a ne Real Madrid, jbg.....kad smo slepi od očiju.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Ja kad sam letos pisao da su pojačanja ala Pero Antić i Tejlor Ročesti mlaka voda vi ste me napušavali u smislu gde NBA igra i neki MVP EL šta već mlaka voda.

                              Sad gledamo Vršac, a ne Real Madrid, jbg.....kad smo slepi od očiju.
                              Istina, al u situaciji u kojoj smo se nasli nama je trebao PG koji ima poene u rukama i iskustvo, trebao nam je Antic jer se zna ko je on ali znali smo i za povredu koju ima i da je pitanje vremena kad ce se vratiti... Da li je taj rizik morao, pa mislim da nije ali opet kako da kazes ne na takva dva imena ispod svake cijene.

                              Comment


                              • Dobar je Pero - taman se uklopio kad treba sa Fickom.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X