Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nađi kako je Partizan "servisirao" dugove, na koji način?Kod Zvezde je sve formalno pravno čisto, prošli smo UPPR.
    Tako nešto ne postoji kod Partizana, a ipak dug je smanjen. KAKO?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by la haine View Post
      Ja bih samo da kažem nešto povodom rušenja Čovića od strane braće. To se ovde provlači od strane nekih iz posta u post, kao nekakav argument. Pogotovo je bezobrazna bila tvrdnja da je Čović tu priču podmetao.

      Iz Čovićevih usta je više puta rečeno da on nema sukob sa braćom, a sa Andrejom je kako kaže ostao dobar prijatelj. On ima problem sa tim da Partizan dobija više državnih para.
      Stvarno, ko pusta te price ovde? Ja od prvog dana na forumu tvrdim da niko i ni na koji nacin ne rusi Covica.. Bas bi bilo zanimljivo da vidimo ko pusta te price i sa kakvim motivima?

      Comment


      • Originally posted by Antona View Post
        Stvarno, ko pusta te price ovde? Ja od prvog dana na forumu tvrdim da niko i ni na koji nacin ne rusi Covica.. Bas bi bilo zanimljivo da vidimo ko pusta te price i sa kakvim motivima?
        Zvezda je odbila sponzorstvo od 650k na godisnjem nivou od mts-a, generalno sponzorstvo.
        Partizan isto toliko dobija od mts-a, a plus im je generalni nis 800k, pa ti vidi.

        Comment


        • Originally posted by Guthrie View Post
          Zvezda je odbila sponzorstvo od 650k na godisnjem nivou od mts-a, generalno sponzorstvo.
          Partizan isto toliko dobija od mts-a, a plus im je generalni nis 800k, pa ti vidi.
          Ne zaboravi i "velikog" zvezdasa Vese Jevrosimovica koji je prepoznao marketinski potencijal da reklamira Teslu na pozadini dresa za skromnih 400.000 eur. Nisam znao da Tesla ima veci trzisni potencijal od Huawei koji nama da 200.000 za isto mesto na dresu. #nismoisti

          Comment


          • Originally posted by Daba View Post
            Mozda ga je neko poslao sa zadatkom.
            nemoj da si siguran da je on tek tako dosao tu, niti bi on to sam radio na svoju ruku.
            Očigledno da u fk su se odmetnuli, to je moja neka pretpostavka posto ne pratim isti.
            Sada bi trebalo vrlo brzo da bude i skupstina KK i da budu neki konretni potezi.
            Dabo, ako je očigledno onda nije pretpostavka, a da su se odmetnuli sever bi ih već sada čerečio, Terza bi već opet bio na produženom letovaju u CG. Međutim mislim da si u pravu da on nije tek tako došao na mesto predsednika UO SD CZv, imao je amin onoga koji vedri i oblači Srbijom danas.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              O cemu ja pisem toliko puta a ovamo se borim za svaki sendvich. Koliko puta samo ponovio da hoce da ga sklone imao bi 5 minuta da pokupi pinkle i dovidjenja kao sto je bilo na Marakani ono vece. Da imaju nekog sposobnijeg koji moze da zadovolji zvezdasku masu vec bi bio postavljen. To sto nema boljeg je problem naseg drustva a ne Covicev. La Haine je lepo napisao, stvorena je fama od Tegija i nasih realnih zvezdasa da se kod nas sipa nenormalno i da se KKCZ bahati a oni jadni i nikakvi dozivljavaju apartheid.Ili daj svima jednako ili nikako pa neka se svako snadje kako zna i ume.
              Gde meni tacno pise budala ...Prvi si ovde pisao kako ga rushe...ti prvi...i kako ga sabotiraju..auu kako vi plaisrate price ovo je sad vec na stvarno visokom nivou..Nije ni cudo sto si avanzovao tako brzo

              Nemaju nikog boljeg

              Sto je najgore, vi nemate ni potrebu toliko da spinujete..pa do juce si teo da se kladis da on nece ostati...evo vam tema..pisite ovde sta hocete..nerealni ste spineri i to dobro obuceni..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Ne zaboravi i "velikog" zvezdasa Vese Jevrosimovica koji je prepoznao marketinski potencijal da reklamira Teslu na pozadini dresa za skromnih 400.000 eur. Nisam znao da Tesla ima veci trzisni potencijal od Huawei koji nama da 200.000 za isto mesto na dresu. #nismoisti
                Mozes ti sve ovo 151561 puta da napises, ali ti si onda bot.
                Ljudi ne kapiraju da stvari u nasoj zemlji funkcionisu na ovakav jedan nacin, a da se oni gore sve pitaju.
                Poredjenja sa bilo kojim drzavama i nacina na koji funcionisu klubovi su totalne budalastine.

                Comment


                • Originally posted by Guthrie View Post
                  Zvezda je odbila sponzorstvo od 650k na godisnjem nivou od mts-a, generalno sponzorstvo.
                  Partizan isto toliko dobija od mts-a, a plus im je generalni nis 800k, pa ti vidi.
                  Uvek je Partizan i dobijao vise para od nas. Na to smo navikli.. Poslednjih 20 godina su od drzave dobili jedno 10x vise para od nas.. Sa tim parama su stvarali rezultate koje su predstavljali kao magiju/alhemiju i nevidjene sportske uspehe.
                  Ove godine imamo samo duplo manje para od njih sto je nama dovoljno da ih pocistimo
                  Last edited by Antona; 07-07-18, 13:34.

                  Comment


                  • Originally posted by Guthrie View Post
                    Zvezda je odbila sponzorstvo od 650k na godisnjem nivou od mts-a, generalno sponzorstvo.
                    Partizan isto toliko dobija od mts-a, a plus im je generalni nis 800k, pa ti vidi.
                    Zašto je onda na žrebanju za EC bilo to "MTS"? Zašto nisu skinuli kada nisu pristali na smanjenje sponzorstva?
                    Last edited by nebitan; 07-07-18, 13:32.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Napada se LŠ, uleteće dosta veća kinta u FK pa možda otud rokada?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Zašto je onda na žrebanju za EC bilo to MTS? Zašto nisu skinuli kada nisu pristali na smanjenje sponzorstva?
                        Zato sto je jos aktuelan ugovor za proslu sezonu.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Zato sto je jos aktuelan ugovor za proslu sezonu.
                          I znači imaćemo "čiste" dresove ove sezone, a do kada je ugovor važeći?
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Gde meni tacno pise budala ...Prvi si ovde pisao kako ga rushe...ti prvi...i kako ga sabotiraju..auu kako vi plaisrate price ovo je sad vec na stvarno visokom nivou..Nije ni cudo sto si avanzovao tako brzo

                            Nemaju nikog boljeg

                            Sto je najgore, vi nemate ni potrebu toliko da spinujete..pa do juce si teo da se kladis da on nece ostati...evo vam tema..pisite ovde sta hocete..nerealni ste spineri i to dobro obuceni..


                            Ja samo mogu da avanzujem kod zene ali mi to bas ne ide od ruke u poslednje vreme. Mnogo se bavis upisima ovih tvojih na Fb stranici koji su dobro informisani, da je bilo opstrukcije bilo je, ali ne od vrha familije vec od ovih nizih koji se bore za bolji status u partiji. Ko moze da srusi NC iz kluba, mogu navijaci, delije ili partija na vlasti. Za sada navijaci ne traze njegov odlazak, delije se ne bave kosarkom vise niti ce se baviti dok je on tu, i ostaje drzava koja ako resi da ga skloni moze istog trenutka. Sta sam ovde pogresno napisao.

                            Ne udaraj se po glavi slosice ti se. Ja opet postavljam pitanje zasto nema tog tvog imaginarnog sporCkog radnika poput Ostoje da dodje u KKCz ili privatnika kojeg zelis da ulozi svoje silne milione i da zaradi jos toliko miliona u KKCZ? Daj mi odgovor na to pitanje i vise se necemo vracati na ovu temu.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              I znači imaćemo "čiste" dresove ove sezone, a do kada je ugovor važeći?
                              Da li se secas da smo pre tri sezone bili CZ Telekom i tako zvanican naziv imali pa smo onda menjali cak ime i u Apr za KKCZ Mts , To je uvek u ovo vreme, za sezonu 18/19 koliko ja znam jos uvek nemamo gen sponzora sem ako se nesto nije u medjuvremenu promenilo.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Da li se secas da smo pre tri sezone bili CZ Telekom i tako zvanican naziv imali pa smo onda menjali cak ime i u Apr za KKCZ Mts , To je uvek u ovo vreme, za sezonu 18/19 koliko ja znam jos uvek nemamo gen sponzora sem ako se nesto nije u medjuvremenu promenilo.
                                Mene to podseća na ono što Kurir radi, ne plaća porez nagomila se dug, proglasi stečaj za taj privredni subjekat, otvori novi, i tako unedogled.[emoji23]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X