Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Sva sreća da je ABA finale bilo pre CG finala, pa je Pavićević mogao da uoči sve greške u postavci Zvezdine igre, predupredi ih protiv Budućnosti i dobije manje - više rutinski.
    A ovaj komentar znaci sta? Na KKCZ temi?

    Malopre opet provociras sa onim Potpis, za koji si bio banovan. Samo napred...

    Comment



    • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Koliko Radovic nije postovan npr govori cinjenica da covek sudi hrv, aba ligu, f4 i vtb ligu...Svaka dalja prica je nepotrebna, i ona NC prica kako ce on nesto biti kaznjen i kako to EL vidi i gleda...
        Bukvalno moramo napraviti tim jaci nego ove godine, da li je to moguce, videcemo..

        Ojo i Nenadic nisu kalibar za Zvezdu, eventualno ako ode Dobric ili Lazic pa da dodje, inace je Nenadic nepotreban..Ojo nema kvalitet za CZ, mozda da radi sa nekim top trenerom i da bude neko drugo, trece resenje ali je skroz nepotrebno...Simanicu dati jos jednu sansu i to je jedini igrac iz FMP kojeg bi hteo, sta vise, ne svidja mi se ni Radanov, nema muda i tesko ce on bilo sta uraditi ...

        Najveca zal mi je za malim Vojom kamenjarom...i ja bih njega vratio pre Nenadica, i to umesto Lazica...

        Uprava, oni ce uraditi posao, kada dodju navijaci kazu woooow kakav prelazni rok, ovome se nisam nadao....a to ce se desiti nikad..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Дијаз View Post
          Да шутне кад хоће? Значи одлично би се уклопио код Алимпија.
          Чуј не разиграва екипу, нема креацију. Ниси ти њега довољно гледао, али ајде. Битно је да Роч и Енис иначе разигравају.
          Ако смо хтели нови тим на дуге стазе, Гос је био идеалан.
          Rocestija porediti sa Gosom je kao porediti Bodirogu i Tepića

          Comment


          • Roč je instant rešenje, rešenje za jednu sezonu i verujem da je planiran za nosioca koji bi bio mentor drugom pleju. To baš i nije tako bilo u RL.
            Roča je lepo gedati kada dribla i pravi driblingom poziciju za šut, jedna elegancja - kao i sam šut, ali je omanuo u asistencijama i nakon NG je potonuo.
            NWG je mogao biti projekat za budućnost koji bi napredovao iz godine u godinu i uz pravilan rad bi se mogle uzeti ozbilje pare za negovo obeštećenje.
            Trenutno je Roč doktor za NWGa ali u perspektivi je NWG prospekt a Roč veteran sa ipak silaznom putanjom karijere.
            Last edited by nebitan; 01-06-18, 14:48.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Roč je instant rešenje, rešenje za jednu sezonu i verujem da je planiran za nosioca koji bi bio mentor drugom pleju. To baš i nije tako bilo u RL.
              Roča je lepo gedati kada dribla i pravi driblingom poziciju za šut, jedna elegancja - kao i sam šut, ali je omanuo u asistencijama i nakon NG je potonuo.
              NWG je mogo biti projekat za budućnost koji bi napredovao iz godine u godinu i uz pravilan rad bi se mogle uzeti ozbilje pare za negovo obeštećenje.
              Trenutno je Roč doktor za NWGa ali u perspektivi je NWG prospekt a Roč veteran sa ipak silaznom putanjom karijere.
              Prospekt koji ni u ludilu ne bi potpisao ugovor na više god,tako da je dovodjenje Roča sasvim ok!
              Takvog igrača možemo da sanjamo samo u narednim godinama. . .zivi bili pa videli

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Koliko Radovic nije postovan npr govori cinjenica da covek sudi hrv, aba ligu, f4 i vtb ligu...Svaka dalja prica je nepotrebna, i ona NC prica kako ce on nesto biti kaznjen i kako to EL vidi i gleda...
                Bukvalno moramo napraviti tim jaci nego ove godine, da li je to moguce, videcemo..

                Ojo i Nenadic nisu kalibar za Zvezdu, eventualno ako ode Dobric ili Lazic pa da dodje, inace je Nenadic nepotreban..Ojo nema kvalitet za CZ, mozda da radi sa nekim top trenerom i da bude neko drugo, trece resenje ali je skroz nepotrebno...Simanicu dati jos jednu sansu i to je jedini igrac iz FMP kojeg bi hteo, sta vise, ne svidja mi se ni Radanov, nema muda i tesko ce on bilo sta uraditi ...

                Najveca zal mi je za malim Vojom kamenjarom...i ja bih njega vratio pre Nenadica, i to umesto Lazica...

                Uprava, oni ce uraditi posao, kada dodju navijaci kazu woooow kakav prelazni rok, ovome se nisam nadao....a to ce se desiti nikad..
                Nenadic u ovakvoj Zvezdi ima mesta a Ojo je za Jovanovića doktor ! Ta dvojica će u Zvezdu 99% a Lazarević po meni može tek ako Lazic ode. .

                Comment


                • Originally posted by Ica View Post
                  Prospekt koji ni u ludilu ne bi potpisao ugovor na više god,tako da je dovodjenje Roča sasvim ok!
                  Takvog igrača možemo da sanjamo samo u narednim godinama. . .zivi bili pa videli
                  Како не би потписао на више година, кад је нуђен на више година? Како је са ккп потписао на више година?
                  И даље тврдиш да лик не асистира?

                  Comment


                  • Ocekujem odlazak Rocestija, Feldina, Omica, Keselja, Dangubica, Lazica, Lesora, pored vec otislih Bjelice i Enisa.
                    Naravno postavlja se pitanje o kakvom novom ciklusu smo pricali prosle sezone? Zapravo sta cemo sada i kako to nazvati kada ode 10 igraca ?
                    Bilo bi dobro da se vec sada zna trener za narednu sezonu. TO JE NAJVAZNIJA STVAR. Ako mi trenera dobijemo u Julu kako onda i ko da selektira tim???
                    Da smo ozbiljan klub vec bi znali ime trenera.

                    Comment


                    • Originally posted by Дијаз View Post
                      Како не би потписао на више година, кад је нуђен на више година? Како је са ккп потписао на више година?
                      И даље тврдиш да лик не асистира?
                      Kad Čanak kaze da sa Gosom nemaju kreaciju onda je jasno sve! Čovek ne razigrava ekipu! Kao plej kad igras 35 min kao on,naravno da ćes imati asistencija ali je pre svega privatnik!
                      Ugovor koji je potpisao se zna ko plaća i ko će ga uzeti kad mu se prohte. Zvezda nema para da plaća neproverenog stranca koji je prvi put u Evropi,toliko novca! To je suština

                      Comment


                      • 5 asistencija u proseku u EL i 6 u ABA, nije toliko lose. Za odbranu se od starta znalo da ne moze da je igra tako da je Roc mozda (uz Dobrica) jedini koji je opravdao individualna ocekivanja. Problem je u ostatku tima i nekompatibilnosti/neuigranost istih.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Ocekujem odlazak Rocestija, Feldina, Omica, Keselja, Dangubica, Lazica, Lesora, pored vec otislih Bjelice i Enisa.
                          Naravno postavlja se pitanje o kakvom novom ciklusu smo pricali prosle sezone? Zapravo sta cemo sada i kako to nazvati kada ode 10 igraca ?
                          Bilo bi dobro da se vec sada zna trener za narednu sezonu. TO JE NAJVAZNIJA STVAR. Ako mi trenera dobijemo u Julu kako onda i ko da selektira tim???
                          Da smo ozbiljan klub vec bi znali ime trenera.
                          Dobrić, Davidovac,Jankovic,Jovanovic,Radanov će ostati
                          Lazic je bio blagi užas i tesko će ga uzeti neko
                          Danguba je misterija
                          Po meni Lesor ostaje! Mislim i da Čovic ostaje
                          Feldin ide(obestećenje),Roč,Omic,Antic penzija,Keselj ide
                          Da dodje Jaramaz, Nenadic, Ojo i sa jos dva ozbiljnija stranca ovo nece biti losija ekipa nego ove god
                          Last edited by Ica; 01-06-18, 14:36.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            5 asistencija u proseku u EL i 6 u ABA, nije toliko lose. Za odbranu se od starta znalo da ne moze da je igra tako da je Roc mozda (uz Dobrica) jedini koji je opravdao individualna ocekivanja. Problem je u ostatku tima i nekompatibilnosti/neuigranost istih.
                            Ma Rocesti je najmanji problem u ovogodisnjem sastavu Zvezde.

                            Comment


                            • Originally posted by Дијаз View Post
                              Како не би потписао на више година, кад је нуђен на више година? Како је са ккп потписао на више година?
                              И даље тврдиш да лик не асистира?
                              Gossu je pregled igre i asistencija upravo najjača strana. A pričati o Roču, koji je šesti asistent EL , i što je možda još važnije šesti u ass/to odnosu, da ne asistira je notorna glupost.
                              Nuđeno je Gossu višegodišnji ugovor, ali je njegov menadžer odbio zahtevajući da bude prvi plej, što on u bilo kom EL klubu u prvoj godini u Evropi ne bi mogao da bude.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Gossu je pregled igre i asistencija upravo najjača strana. A pričati o Roču, koji je šesti asistent EL , i što je možda još važnije šesti u ass/to odnosu, da ne asistira je notorna glupost.
                                Nuđeno je Gossu višegodišnji ugovor, ali je njegov menadžer odbio zahtevajući da bude prvi plej, što on u bilo kom EL klubu u prvoj godini u Evropi ne bi mogao da bude.
                                najjaci asistent na svetu

                                Comment

                                Working...
                                X