Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Bjelica napada licem i dole kos samo kad su oni u bonusu..To se vec zna napamet i na svakom mecu da je tako. Kad je napadao bez bonusa nije znao gde je levo...

    Previse se ocekuje od Bjelice, on je lik clan rotacije, odigra solidno..Vi bi da ima 55% za tri...Vecno solidan EL igrac i to je to...NIkad on nije igrao i u kontinuitetu..posebno nece sad..

    Uloga kod DR je uloga idealna za njega...tako treba i Pero...Drugo je sto su oni..tj uprava sa trenerom omasili Lesorta i Jankovica pa CHICHE trebaju da igraju...

    Enis=Lesort...kao da su braca...

    Milkara jos masta o F8... to ako se svakom povredi po 2-3-4 igraca pred nas mec, pa mozda onda..
    Kako si ovo zakljucio majke ti?

    Comment


    • Originally posted by Jimi22 View Post
      Mislis troskokom? [emoji3]
      Izvinjavam se, zaboravih te klinacke fazone. Neko mi rusi sneska. Ili mi ipak drma kavez. Svi vi dezurni pljuvaci, kakvi sve mozgovi navijaju za klub. U potpisu verovatno 1312 ili ACAB.

      Comment


      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
        Izvinjavam se, zaboravih te klinacke fazone. Neko mi rusi sneska. Ili mi ipak drma kavez. Svi vi dezurni pljuvaci, kakvi sve mozgovi navijaju za klub. U potpisu verovatno 1312 ili ACAB.
        Ma jok 1312,visa navijacka style...

        Comment


        • Ma dobro ljudi, sta su sve izdrzali ove sedmice jos se i dobro drze. Ja autom novim otisao na sastanak 200km, trubio 2h otisao na radni rucak 2h, pogledao utakmicu, vratio se kuci, MRTAV! Pa zamisli sad 7 dana 4 utakmice 7000km pa jebga. Mora se mrtvilo primjetiti kod starijih. Mada bice sve ovo super, ja se uopste ne brinem. Prijala je ona podrska ljudi sinoc, vidjelo se!

          Comment


          • Originally posted by Jimi22 View Post
            Kako si ovo zakljucio majke ti?
            Cak mislim da je Enis gori. Pa vidis ti njihove pokrete, kretnje..napljenost koja ne moze da se kontrolise.... Nemas kosarkaske pokrete. Za basket verujem da je Enis odlican. Jasno da je on kao senior seniora igrao NCAA kao 6 igrac itd..znaci nije Bog zna sta...Mushidi bio povredjen, misko ga uzima, puni ga poenima i ako ej imao slab sut za tri itd..udri mile do sutra a mi ne mozmeo ispasti iz lige, jedino ako to pozelimo....Posto gosn Misko poseduje celu ligu...

            I on tu ubacuje 20poena po mecu, igra 35m i sutira 15-20 puta po mecu...Jasno da toliko suteva ne moze da uzme ni u snu...u CZ..selekcija suta mu je diskutabilna i ne igra po nasim vukojebinama nego u EL...

            Verujem da on zna dati kos, ali ubij me ako znam zasto smo doveli takvog igraca na mestu stranca, kad toliko volimo nasu decu ( citat Covicev 2017/2018 ceo tim ce biti srpski) Na toliko divljaka dovedes trenera amatera itd...Da se vratim dace on neki kos,ali takvih crnaca mogu da nabrojim 40 da na trepnem po svakavim zabitima u Evropi...

            Da ne idem dalje, mislim da NC boli patka sta ko prica, bitno da je onaj gore spustio loptu...Ti od svega dovedes jos jednog NCAA igraca...sad je pravi tajming da dovedu i Ristica...

            +sto smo doveli JJ i Radicevica smao sto ga je KKP trazio i preplatili ih....Keselj itd...sitne greske, ne vide se...Onda se ljudi raduju sto pobedimo u KLS nas drugi tim, miskov tim i raspadnuti partizan gde SNS urinira po njima,isto onako kao DS po nama...

            Mi smo izgubili jedan mec na noz u sezoni..bio je to derbi i iskreno najbolja sezona je bila kad smo bili egal sa KKP..pa da je tu jos neki KG..NS..Vrsac..Cacak..pa da se igra i uziva ...Mi smo prisvojili ovo apatiju..da se radujemo sranju..onome prema cemu smo se mi kao borili...
            Last edited by LosmiSK; 22-12-17, 13:22.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Aj malo "ozbiljno" mi nemamo kamaru para pa da biramo i pravimo selekciju za neki prosečni EL nivo ...
              većinom su to prinuđena rešenja, neki kompromisi sa menadžerima ... u prevodu, seci uši krpi dupe.
              Ne postoji EL klub sa kojim bi mogli da se poredimo, u bilo kom smislu ... svi su oni bar tri stepenika iznad.
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Jbg brate,meni je bio Manford velika zelja,ali nema se para jednostavno.
                Enis ce igrati do kraja sezone za 60-70k,sto je smesno,a bio nam je potreban takav igrac jer je Rocesti preopterecen.
                Bice i on mnogo bolji dok se uklopi malo,ne treba suditi o njemu posle meca sa sampionom evrope i Panatom...
                Jbg,sad to ako si ti ocekivao da on nosi sve pred sobom je druga stvar...
                A inace,to sto ima na 2,5 godine ugovor,ne znaci nista.
                Ako se ne pokaze,otici ce na kraju sezone,ali doveli smo igraca koji se uskoro nece voditi kao stranac sa potencijalom da bude kod nas i sledece sezone za ne velike novce...

                Comment


                • https://twitter.com/zicla17/status/944203137111511041

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Ma dobro ljudi, sta su sve izdrzali ove sedmice jos se i dobro drze. Ja autom novim otisao na sastanak 200km, trubio 2h otisao na radni rucak 2h, pogledao utakmicu, vratio se kuci, MRTAV! Pa zamisli sad 7 dana 4 utakmice 7000km pa jebga. Mora se mrtvilo primjetiti kod starijih. Mada bice sve ovo super, ja se uopste ne brinem. Prijala je ona podrska ljudi sinoc, vidjelo se!
                    Sve se to podrazumeva,i nije problem izgubiti sinoc i sve do kraja EL. Problem je kada se protivnicki bekovi prosetaju na polaganje ,a Perkan i Milkan im zasmetaju tako sto se malcice pomere u stranu da se slucajno ne zakace sa njima.
                    Problem je sto se vidi da svaki sekund odqre na parketu,a to utice na postene i vredne momke i pitanje je sta ocekivati od njih u narednim danima.
                    Ovi momci su trenirali /igrali,ziveli sa ovima iz Zeleznika,a dovode se isti i losiji stranci i nazovi prospekti iz PLM .
                    Nista manje publike ne bi bilo na tribini da igraju nasi juniori i da izgube 11 razlike od Pao manje bi bolelo ,a verovatno bi korisnije bilo za zvezdu.
                    Izvini ,Viktore,sto sam se zakacio na tvoju objavu.Nista licno ,cisto da se nadovezem.
                    Last edited by L a z a r; 22-12-17, 14:13.

                    Comment


                    • Pisao sam o ovoj situaciji sinoc. Neverovatan nedostatak kosarkaske inteligencije.
                      Bio je i onaj slucaj pre prve trojke Jankovica. Lesor zida ispod kosa de ga udvajaju. Okrenut licem ka Jankovicu koji siri ruke on ne pomislja da mu da pas i masi polu horog.

                      Comment


                      • Originally posted by Jimi22 View Post
                        Jbg brate,meni je bio Manford velika zelja,ali nema se para jednostavno.
                        Enis ce igrati do kraja sezone za 60-70k,sto je smesno,a bio nam je potreban takav igrac jer je Rocesti preopterecen.
                        Bice i on mnogo bolji dok se uklopi malo,ne treba suditi o njemu posle meca sa sampionom evrope i Panatom...
                        Jbg,sad to ako si ti ocekivao da on nosi sve pred sobom je druga stvar...
                        A inace,to sto ima na 2,5 godine ugovor,ne znaci nista.
                        Ako se ne pokaze,otici ce na kraju sezone,ali doveli smo igraca koji se uskoro nece voditi kao stranac sa potencijalom da bude kod nas i sledece sezone za ne velike novce...
                        Dobar si ti momak Jimi
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Imao je Pero mnooogo veći biser od ovog, sam kao duh pod tablom šalje pas Bjelici koji završava u autu ...
                          mogu se izvući takve situacije i za druge igrače, al čemu sve to?
                          da se momak namaže, ili šta?
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by kankkunen View Post
                            Imao je Pero mnooogo veći biser od ovog, sam kao duh pod tablom šalje pas Bjelici koji završava u autu ...
                            mogu se izvući takve situacije i za druge igrače, al čemu sve to?
                            da se momak namaže, ili šta?
                            Ne nego da se pokaze koliko momak nema osnove kosarkaske igre.
                            Jel prosto je frapantno da on nije u stanju da prepozna ovu situaciju na terenu????????
                            E sada dal je problem samo do nhega? Nisam siguran

                            Comment


                            • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                              Decace, a je l' ima u statistici i onih odbitaka u aut od Bjelicine noge? U tri situacije se gubila lopta pod obrucom zbog Bjelice.
                              sinko dragi i zeleni , to sto si ti umislio u svojoj glavi ta patoloska mrznja prema igracu kluba koji navodno podrzavas (iz fotelje naravno ) toliko oslikava tvoje nezadovoljstvo samim sobom da je to skolski primer ...
                              podrzi ,pohvali ,nemoj biti zaslepljen ,doji nekad na utakmicu ,daj tih 1200-1500 din i mani se interneta skodi ti ocigledno

                              Comment


                              • Dubiozni stekaro! Lol
                                Tocak tka kako tocak zeli.

                                Comment

                                Working...
                                X