Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Kakvi idiotluci se ovde mogu pročitati, pa to je za neverovati...
    naoruzaj se strpljenjem ili preskaci nema ti druge.
    mada ako slusas mene preskaci sto vise mozes i uzivaj u partijama nasih momaka
    kakvi god da su nasi su a momci daju sve od sebe.
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • ljudi igrali smo bez 3 igraca,slovima TRI...dangubic,keselj ( kakav je takav je, al covek manje u rotaciji ) i taj igrac sto nam fali na 4/5...gledam sad barsu,sarafan ce nas pojesti pod kosem ja se ne bojim za aba ligu,to osvajamo, sto je najvaznije,a iz utakmice u utakmice bicemo sve bolji

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Koga ćeš aut?

        PS

        Večeras je Davidovac trebao umesto Lazarevića biti u timu.
        Izvinjavam se sto ti repliciram ,inace uglavnom uvazavam tvoja razmisljanja.
        Veceras bi Davidovac trebao igrati umesto Feldina,a Radanov umesto Rocestia,pa ako izgubis kazes ko ga j...e nasi su.

        Comment


        • Originally posted by ivica14 View Post
          ljudi igrali smo bez 3 igraca,slovima TRI...dangubic,keselj ( kakav je takav je, al covek manje u rotaciji ) i taj igrac sto nam fali na 4/5...gledam sad barsu,sarafan ce nas pojesti pod kosem[emoji3] ja se ne bojim za aba ligu,to osvajamo, sto je najvaznije,a iz utakmice u utakmice bicemo sve bolji
          Pod hitno dovesti Odza samo za mec protiv Barse[emoji51]

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Kakvi idiotluci se ovde mogu pročitati, pa to je za neverovati...
            Imas sut za pobjedu na strani, mladog trenera, 10 novih igraca, budzet kratak ko Brenin sorc...

            Comment


            • Ma dosta se ljudi ovdje ponaša kao da nikada nije gledalo ili igralo košarku pa smatra da je moguće da 12 ljudi odigra svaki potez savršeno za period od 40 minuta. Traži se i dlaka u jajetu ako treba samo da se na nekoga može svaliti krivica i reći eto, našao sam ga on nas je ukopao... Svi igraju ovakve utakmice, neko iskoči neko se pogubi, to je košarka. Ako ćemo iz kola u kolo da ponavljamo gluposti onda nema smisla, košarka i lopta su žive stvari.

              Comment


              • Mora da se radi na disciplini u igri, selekciji suta.
                Lazic je uzeo sut za 3 sa 8 metara, Rocesti u kontri 3 na 1 naskace i sutira za 3. Masa nekih nerezonskih suteva. To Alimpijevic ne sme da dopusti pod cenu da pojedince salje u svlacionicu jer to nicemu ne vodi.
                Inace sut Rocestija u poslednjem napadu je bila logicna odluka. Onim driblingom je sebi stvorio prednost za sut. Jbg nije pogodio. Pogodice neki drugi put.

                Comment


                • Veceras najbolji Zvezdin igrac je bio - Vasa Micic

                  Ajd sto smo izgubili, nego zabrinjava precesto divljastvo u napadu. Trener ne sme da dozvoljava one suteve u prvih 5 sekundi napada. Rocesti ne moze da odigra nijednu akciju u pozicionom napadu... bukvalno sve asistencije su mu bile u nekim polukontrama gde je odbrana bila pomerena. Ovo sto smo stigli na jednu loptu je prvenstveno zbog solaza Pere i pre toga Bjelice. Ne moze se toliko silovati. Tranzisn ofens smo izgubili, a to nam je bilo glavno oruzje u prosloj sezoni, a iz nje smo nasledili samo divljastvo u napadu.

                  Comment


                  • Bravo za tim, bravo za strucni stab, ja sam odusevljen! Bilo je i gresaka ali sve ce biti sve bolje i bolje.

                    Comment


                    • ne znam cemu cudjenje kovacica i kuzmanovica za zadnji napad. potpuno ocekivano, cak je roc i izbacio cuvara. mozda je malo prebrzo tehnicki izveo sam sut, ali potpuno logicna odluka. bas steta, kakva bi to pobeada bila

                      Comment


                      • Originally posted by ivica14 View Post
                        ljudi igrali smo bez 3 igraca,slovima TRI...dangubic,keselj ( kakav je takav je, al covek manje u rotaciji ) i taj igrac sto nam fali na 4/5...gledam sad barsu,sarafan ce nas pojesti pod kosem ja se ne bojim za aba ligu,to osvajamo, sto je najvaznije,a iz utakmice u utakmice bicemo sve bolji
                        Keselj nam nije falio, odlicno sto nije igrao. A odakle ti to da ce taj na 4 biti sigurno doveden, kao i to da ce biti doveden neki koji nam treba, a ne neki Keselj v2.0?

                        Comment


                        • U principu, fali pik i igra odatle. Imas postavu sa Rocestijem na lopti, Lazicem i Anticem u coskovima, Feldin na 45, i Lesorom kao rolerom i maksimalno prosto zvuci odigrati pikenrol sa pasom iznad ramena. Ako se odbrana skupi sa strane pomoći proslediti pas u coskove ili vratiti na 45. Ne videh danas nijednom to. Stoji da Lesor i nema idealnu kretnju za rolera, ali opet, imas igraca koji hvata vrh kvadrata na tabli, koliko teško je provuci pas ili dva u toku meca? Pozitivna stvar je što vidim da se igra krug za Feldina, koji je, ipak, relativno bezopasan sa loptom. Mislim da bi za sve bilo u interesu da Jankovic/Jovanovic skupljaju minute negde na pozajmici. Problem je sto to ne bi mogli u Aba ligi zbog propisa.
                          E, da. Smejte se ako mislite da je tako, ali nije realno koliko fali Lukin pas sa kapice. Luka fali, ej. Luka. Sta doživeh da sam napisao.

                          Comment


                          • Ali kako je Zalgiris potrosio 5,5 miliona evra na PLATE Iigraca????
                            Ne razumem????????

                            Comment


                            • Originally posted by NateHuffman View Post
                              ne znam cemu cudjenje kovacica i kuzmanovica za zadnji napad. potpuno ocekivano, cak je roc i izbacio cuvara. mozda je malo prebrzo tehnicki izveo sam sut, ali potpuno logicna odluka. bas steta, kakva bi to pobeada bila
                              Kad smo na minus 2 mozda je logicnije da se ide na ulaz za produzetak gde bi mozda bio iznudjen i faul za bacanja, kao i 2plus1, ili povratna lopta za nekog koji je sam na sutu za 3. I ovako je moglo dobro da se zavrsi da se Rocesti nije spetljao sa loptom na svojoj polovini, a i nije mi jasno zasto u tim situacijama igrac ne dobije blok za pick and pop nego mora da trosi energiju da sam izkreira poziciju za sut preko ruke koji se obicno zavrsi ovako kako se zavrsi? Kad se samo setim koliko je Marcus Williams imao slicnih ovakvih clutch promasaja preko ruke...

                              Comment


                              • Bravo za momke! Bilo je odlično! Ova nije ušla, ali će hoću neka sledeća, možda i bitnija. Siguran sam. Vrlo sam zadovoljan.
                                Samo jedna "sitnica". Na 15 sekundi, EL debitant od 21. godine na izvođenju auta protivnika izvuče loptu!!! Svaka čast njemu, svaka čast treneru! Biće ovo strašan tim!

                                Comment

                                Working...
                                X