Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Možemo ga zvati Matias, kao što se čovek i zove.

    Comment


    • Ozbiljan problem ...
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Upravo zbog ovakvih slučajeva sam za to da se strana imena ne pišu transkribovano nego u izvornom obliku, ako nam je jezik iole blizak (ne naravno sa kineskog, japanskog...), mada se i ja ne držim uvek toga. Lepo napišeš kako je u originalu pa nek čita svako kako hoće.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by kankkunen View Post
          Ozbiljan problem ...
          Ako to ne resimo, moracemo i na njemu da zaradjujemo.
          Ja sam covek fin i suptilan.

          Comment


          • Zbog okolnosti u kojima sam se našao neću biti u stanju da redovno idem na utakmice pa sezonska karta gubi svaki smisao. Ako je neko zainteresovan prodao bi kartu za parter B po ceni koja je bila u predprodaji, sa popustom, a to je 24k. Ako je neko zainteresovan neka piše u inboks.

            Comment


            • Pozdrav ekipa, evo samo da se javim, isto prelazim sa B92, ali ni tamo nisam nesto preterano pisao
              Sto se tice diskusije oko naseg cenra, I ja bih rekao da se cita Lesor iz razloga sto koliko znam u francuskom jeziku se uglavnom ne izgovara poslednje slovo, sem u slucajevima kada je akcentovano ili nepravilno.

              Comment


              • Originally posted by brdjanin View Post
                Pozdrav ekipa, evo samo da se javim, isto prelazim sa B92, ali ni tamo nisam nesto preterano pisao
                Sto se tice diskusije oko naseg cenra, I ja bih rekao da se cita Lesor iz razloga sto koliko znam u francuskom jeziku se uglavnom ne izgovara poslednje slovo, sem u slucajevima kada je akcentovano ili nepravilno.
                Pozdrav i dobro došao.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Nebojša Ilić novi sportski direktor Crvene zvezde mts
                  Nebojša Ilić, nekadašnji as Crvene zvezde, bivši reprezentativac i dugogodišnji tim menadžer KK Crvena zvezda mts, postavljen je na mesto sportskog direktora kluba. Na tom mestu zameniće Mirka Pavlovića, koji je tu dužnost prestao da obavlja u avgustu ove godine.

                  Nebojša Ilić, nekadašnji as Crvene zvezde, bivši reprezentativac i dugogodišnji tim menadžer KK Crvena zvezda mts, postavljen je na mesto sportskog direktora kluba.

                  Nebojša Ilić je rođen 26.02.1968.godine. Spada u grupu igrača koji su svojim nastupima u crveno-belom, obeležili istoriju KK Crvena zvezda.

                  Crveno-beli dres nosio je u dva navrata - u periodu od 1986. do 1993. godine i u takmičarskoj sezoni 1996-1997. Sa Crvenom zvezdom je u sezoni 1992/1993 osvojio titulu šampiona.

                  Uz Ducija Simonovića, Slobodana Nikolića, Slobodana Jankovića... smatra se jednim od najboljih Zvezdinih šutera svih vremena. Protiv Vojvodine je 1992. godine postigao čak 71 poen što je i dalje rekord domaćih prvenstava na jednoj utakmici, a iste takmičarske godineje na 43 utakmice ubacio 1287 poena, ili prosečno 29,9 poena po meču, što je i dalje rekord domaćih šampionata.

                  Funkciju tim menadžera Nebojša Ilić je obavljao još od 2001. godine, i jedan je od simbola Crvene zvezde, kluba u kome je kao igrač i funkcioner praktično proveo ceo svoj život.



                  Mirko Pavlović je u periodu od 2012. godine, do avgusta 2017.godine bio je angažovan na poslu generalnog menadžera za Unapred pripremljeni plan reorganizacije kluba, i na funkciji sportskog direktora KK Crvena zvezda mts.

                  KK Crvena zvezda mts se ovom prilikom zahvaljuje Pavloviću na angažovanju tokom svog boravka na mestu jednog od operativaca kluba, i želi mu puno uspeha u budućnosti, i na novim poslovnim izazovima koji ga očekuju.

                  KK Crvena zvezda mts želi puno uspeha na novom zaduženju Nebojši Iliću.
                  http://www.kkcrvenazvezda.rs/nebojsa...9-09-2017.html
                  Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                  Comment


                  • Comment


                    • Pozdrav drustvo.Citam vec izvesno vreme,a od danas resih i da se pridruzim. Ko cita Intersbasket forum,mozda me zna i sa tog mesta.Nadam se kvalitetnim i zdravim sportskim diskusijama,pre svega vezano za nas voljeni klub.Vidimo se i na tribini,jer je sezonska kao i svake godine jos od juna u dzepu
                      Last edited by Gudura; 19-09-17, 16:16.

                      Comment


                      • Originally posted by Gudura View Post
                        Pozdrav drustvo.Citam vec izvesno vreme,a od danas resih i da se pridruzim. Ko cita Intersbasket forum,mozda me zna i sa tog mesta.Nadam se kvalitetnim i zdravim sportskim diskusijama,pre svega vezano za nas voljeni klub.Vidimo se i na tribini,jer je sezonska kao i svake godine jos od juna u dzepu
                        Svi se nadamo upravo tome. Jednoumlje je ubilo i RSB i b92. Nadamo se da će ovde biti demokratija i da ljudi sa drugačijim mišljenjem neće biti satanizovani kao Vučićevi botovi, strani plaćenici ili nešto teće. Svi volimo Zvezdu i košarku, a druge stvari ne moraju da nam budu zajedničke. Dobrodošao.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Svi se nadamo upravo tome. Jednoumlje je ubilo i RSB i b92. Nadamo se da će ovde biti demokratija i da ljudi sa drugačijim mišljenjem neće biti satanizovani kao Vučićevi botovi, strani plaćenici ili nešto teće. Svi volimo Zvezdu i košarku, a druge stvari ne moraju da nam budu zajedničke. Dobrodošao.
                          Lepo zvuči a u praksi je sasvim nesto drugo. . .

                          Comment


                          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                            Sto ka'e Laki ako je Francuz ne moze biti to T na kraju, pa da 'ebes.
                            Hm, pretpostavljam isto ko payet?

                            Comment


                            • Bravo Nešo legendo.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Bravo Nešo legendo.
                                Pravi čovek na pravom mestu!

                                Comment

                                Working...
                                X