Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marko Keselj je postao tata

    Marko Kešelj‏ @keselj11 26m26 minutes ago
    More
    Rodio sam se na dan kada ce Srbija osvojiti zlatnu medalju ! Od danas ponosni tata malog delije ..

    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Da bude živ i zdrav, a srećnom tati neka bude poticaj za dobre partije u Zvezdinom dresu.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Jedna bebica je promenila Simonovica...

        Comment


        • Keselju pitanje bi li i blizanci pomogli

          Comment


          • Dve trojke bi pomogle, sigurno !!!

            Comment


            • Originally posted by Ica View Post
              A gde su Bjelicini pljuvači? maca pojela jezik strucnjaci
              Nek pokaze to u ozbiljnim utakmicama pa cu prvi da kazem da sam pogresio. To sto trpa po praznim halama ekipama na pripremama, mi ne znaci nista...

              To vazi i za ostale igrace...

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Nek pokaze to u ozbiljnim utakmicama pa cu prvi da kazem da sam pogresio. To sto trpa po praznim halama ekipama na pripremama, mi ne znaci nista...

                To vazi i za ostale igrace...
                Kako ne,sve loše ekipe. . . Neki stvarno nemaju granice

                Comment


                • Mnogi su ranije prizivali Vasu i kukali zasto mu nije ponudjen produzetak ugovora. Sada tesko da bi bili istog misljenja. Treba da se manemo te mantre da moraju da igraju domaci i da je svako malo talentovaniji ispod 18 novi Doncic. Ako pokaze da vredi igrace, ako pokaze da manje vredi igrace manje, ako nije za el zvezdu moze da ide na pozajmicu. Rakicevica necu ni da komentarisem, on mi je u rangu prica o tome sta je bilo novo u parovima i ko se drznuo da kritikuje predsednika zemlje. Estradni mediji su napumpali slucaj do neba (samo jer su umesani Zvezda i Partizan, ne?), navijaci progutali da moze da igra pleja, a on je tu samo najmanje stetan u odbrani, u napadu je plej kao i Dangubic.
                  Nadam se da ce Radicevic, Jankovic ili Jovanovic pokazati da mogu da budu barem rezerve.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Originally posted by Ica View Post
                    Kako ne,sve loše ekipe. . . Neki stvarno nemaju granice
                    Pripremne utakmice nisu pravi pokazatelji. Zalaganje, intenzitet, motivacija, sve je drugacije u takmicarskim mecevima. Covek je potpuno razumno napisao. I ne samo to, vec i ostavio prostor da mozda gresi i da ce rado to priznati, ako se tako sta pokaze. A donositi zakljucke na osnovu pripremnih utakmica je prilicno nezrelo.

                    Comment


                    • Originally posted by kokodakalo1 View Post
                      Pripremne utakmice nisu pravi pokazatelji. Zalaganje, intenzitet, motivacija, sve je drugacije u takmicarskim mecevima. Covek je potpuno razumno napisao. I ne samo to, vec i ostavio prostor da mozda gresi i da ce rado to priznati, ako se tako sta pokaze. A donositi zakljucke na osnovu pripremnih utakmica je prilicno nezrelo.
                      Neki zaključci mogu da se izvedu na osnovu pripremnih utakmica, naravno ne i konačni. U suprotnom ne bi se ni odigravale nego bi se samo treniralo.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Nek pokaze to u ozbiljnim utakmicama pa cu prvi da kazem da sam pogresio. To sto trpa po praznim halama ekipama na pripremama, mi ne znaci nista...

                        To vazi i za ostale igrace...
                        Meni to u stvari jezivo ide na kurac što ovako trpa u beznačajnim mečevima. To u stvari znači da može, ali da nema mentalnu snagu da isto iznese kada je bitno. Ponovo ćemo gledati milion promašenih mrtvih zicera kada je bitno i kada treba.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Meni to u stvari jezivo ide na kurac što ovako trpa u beznačajnim mečevima. To u stvari znači da može, ali da nema mentalnu snagu da isto iznese kada je bitno. Ponovo ćemo gledati milion promašenih mrtvih zicera kada je bitno i kada treba.
                          eto o tome pricam ...pljuvanje i omalovazavanje umesto podrske ...Bjelica ce biti top 3 igraca u ovoj sezoni,zapamtite to !

                          Comment


                          • Originally posted by Ica View Post
                            eto o tome pricam ...pljuvanje i omalovazavanje umesto podrske ...Bjelica ce biti top 3 igraca u ovoj sezoni,zapamtite to !
                            Dobro, ukapirali smo odavno sta ti mislis. I recimo da se to ne desi, sta onda? Bice da su ipak godine/povrede ucinile svoje? Trener mlad, nema pojma? Da li ces ti da kazes da si pogresio? Ili ce biti fora, ma ko je pa sta ocekivao od njega, dobro i ovo da je dao.

                            Ja Bjelicu ne gledam samo iz prosle sezone (gde je bio jako los), vec ga gledam 10+ godina po raznim ekipama. Zadnje sta je on odigrao sto je stvarno bilo na EL nivou za jednog startera je u Baskoniji pre 4 sezone (njegova zadnja sezona tamo). To je licilo na kosarkasa u primeu, i na igraca koji je razlika na terenu. Ono sto je igrao u Efesu i Dacki je malo reci tanko. On je dobio ugovor jer nas je lepo natrpao pretprosle sezone i kao "domaci" je i sl.

                            Pre toga ona epizoda u Rytasu je bila dobra, ali to je bilo sada pre dalekih 6-7 godina. Tako da izvini ako nisam preterano uzbudjen da me Bjelica nosi u reketu.

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Dobro, ukapirali smo odavno sta ti mislis. I recimo da se to ne desi, sta onda? Bice da su ipak godine/povrede ucinile svoje? Trener mlad, nema pojma? Da li ces ti da kazes da si pogresio? Ili ce biti fora, ma ko je pa sta ocekivao od njega, dobro i ovo da je dao.

                              Ja Bjelicu ne gledam samo iz prosle sezone (gde je bio jako los), vec ga gledam 10+ godina po raznim ekipama. Zadnje sta je on odigrao sto je stvarno bilo na EL nivou za jednog startera je u Baskoniji pre 4 sezone (njegova zadnja sezona tamo). To je licilo na kosarkasa u primeu, i na igraca koji je razlika na terenu. Ono sto je igrao u Efesu i Dacki je malo reci tanko. On je dobio ugovor jer nas je lepo natrpao pretprosle sezone i kao "domaci" je i sl.

                              Pre toga ona epizoda u Rytasu je bila dobra, ali to je bilo sada pre dalekih 6-7 godina. Tako da izvini ako nisam preterano uzbudjen da me Bjelica nosi u reketu.
                              Bjelica je tip igraca koji nikad nije bio nosilac u ekipama kojima je igrao ,bio je punopravni clan rostera El ekipa vec 10 god i to je karijera za svako postovanje (pre svega nas za ciji klub igra) ! sezona u Laboralu odlicna ,vrlo korektne sezone u Efesu i Faki obzirom na minutazu koju je dobijao .Ima opgromno iskustvo ,takticko - tehnicki je izuzetno potkovan i kao takav odlican da radi pored maldih igraca koji ce od njega dosta nauciti ,nije Radonja bio lud pa isistirao na njegovom dovodjenju a Alimpijevic ga sa zadovoljstvom u rosteru zadrzao pa mu ovaj vec to vraca sa kamatom jer je najkonstantniji i najbolji od pocetka priprema! Ja mu zelim da mu bude ovo najbolja sezona u karijeri i da pokaze nevernim tomama da centar ne mora da bude konstitucije Janga ili krilo pa da skace kao Gist nego je jako bitna i glava sto nam je mali Doncic pokazao predhodnih nedelja!!!!

                              Comment


                              • Originally posted by Ica View Post
                                Bjelica je tip igraca koji nikad nije bio nosilac u ekipama kojima je igrao ,bio je punopravni clan rostera El ekipa vec 10 god i to je karijera za svako postovanje (pre svega nas za ciji klub igra) ! sezona u Laboralu odlicna ,vrlo korektne sezone u Efesu i Faki obzirom na minutazu koju je dobijao .Ima opgromno iskustvo ,takticko - tehnicki je izuzetno potkovan i kao takav odlican da radi pored maldih igraca koji ce od njega dosta nauciti ,nije Radonja bio lud pa isistirao na njegovom dovodjenju a Alimpijevic ga sa zadovoljstvom u rosteru zadrzao pa mu ovaj vec to vraca sa kamatom jer je najkonstantniji i najbolji od pocetka priprema! Ja mu zelim da mu bude ovo najbolja sezona u karijeri i da pokaze nevernim tomama da centar ne mora da bude konstitucije Janga ili krilo pa da skace kao Gist nego je jako bitna i glava sto nam je mali Doncic pokazao predhodnih nedelja!!!!
                                U svim ekipama je igrao prilicno isto minuta, osim u Rytasu ali je to bilo pre 7 godina. Covek je 17-20 minuta po tekmi igrac i zadnjih 6 sezona je imao jednu gde je moglo da se kaze da je bio kvalitetan stvarno. Ostalo je uglavnom bilo ispucavanje. 45% iz igre nije sjajno, kao ni 30% za 3. Trosio je puno lopti, skok mu je uvek bio tanak i labav. Ta zadnja sezona u Baskoniji mu je bila vrhunac i to se nece ponovoti.

                                Jebi ga, sad ces me naterati da mu svaku takmicarsku utakmicu vodim log i da vidimo sta je sve dao (ne samo u kosevima), a sta je sve proslo preko njega i sta je usrao. Ali tada ne zelim da cujem pricu o nemamo para za bolje, nismo mi Fener i slicno. I ne znam ko je rekao da neko treba da bude kao Patrick Young, naprotiv vazno je kako neko igra i sta daje na terenu a moze i da izgleda i kao Dada Pascolo iz Armanija i nece mi smetati...

                                Comment

                                Working...
                                X