Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veci problem od Alimpije, ako je to moguce...Jeste sportski sektor koji je posle dosta vremena zakazao...ipak to je ono sto sam pominjao...Ristovic nema apsolutno nikakvu ulogu...ne znam sta zna, ali mi deluje sto se sportske strane da je poprilicno tanko...o Ilicu da na pricam...svasta je tu prolazilo, Mirko Svemirko, Zet no1...to nije nesto sto u buducnosti moze da donese nesto. Jedan predsednik mora da ima niz ljudi sposbnih da donose dobre odluke, svoje i da ih izloze na tim sastancima...Ne moze predsednik da dodje i kaze ne daju nam pare, pa onda hvala vladu na pomoci...Pa ko onda ne daje pare???? Sledece, dajte mi 500k dovescu centra....Mi smo ove godine maksimalno radili value transfer...da se ucipimo i da dobijemo igrace koji valjda mogu. Te veze sa Miskom su pogubne...jedan Omic izgleda kao Hakim za Lesorta...i da on nema iskustva od ranije, prosao bi isto kao Lesort, prosto nema ko da ga uci.

    Ako se vratimo na Antica i njegovih 30-30 sut iz igre..znaci 30% da ide sad u Istanbul da bleji..neke reklame itd...da Dangubica niko ziv nije video, niti zna konkretno sta je povredjeno, jasno je sta se ovde desava. Mislim da ja manje ne volim Alimpija nego Covic, za to imaju i dokazi ali on je sad u pat poziciji...Sledece godine ako ne igramo EL a to je ono 99% mi smo najebali...Treba naci pare, treba naci novog trenera...igrace...prodati karte....i razumem DR Nebojsu sto je odlepio...

    On se nikad ovako nije kockao...Kad DR nije uzeo Cibonu, znalo se i pre da cemo igrati..bila je i drzava iza nas, sad su samo medijski tu...a polako ga lome...i oni imaju vremena da sacekaju ako treba jos 2 godine ali to NC nema i mora naci kompromis....ako je to moguce.

    Svake godine od dovodjenje Markusa su bile dobre, cak i kad se gresilo, dobre su zamene dovodili ali ove godine je apsolutno preterao sa trenerom koji apsolutno ne zna na kojoj je planeti i pitanje je uopste sta ce biti sa njegovom karijerom posle ovoga..nebitno ostao u klubu bice mu jos gore..Bud. budzet 8m lupam..Olimpija neka ima i 5m..Cedevita koja ce sigurno gledati da nam vrati sve i partizan sa ovom sns ekipom...Ne bih mu bio u kozi....iskreno receno...nadji novu devojku prijatelju i bez prvim autobusom za Lazarevac...

    KLS liga je skroz nebitna.sta vise ako ne nadje neki kompromis i tu ce ga izuti sudije..jednostavno svima je dokurcio...hteo je da bude sultan mesto sultana, to tako ne ide..prva cuska je bila kod FK, druga od drzave,sad su mu cak i Delije okrenule ledja a polako i semenkari...samo sto ima jos back up-a da to sredi,ako skloni ego u stranu i pocne da radi od nule i sa ljudima i da ne bude glavni....


    Ne brinem ja puno za njega, digo je on FMP, tu mu je Misko..mozda cak i gleda kako da izadje iz cele situacije..Jednostavno 95% ljudi ga trenutno ne voli na prostorima ABA lige....i vise nismo u situaciji da to tolerisemo...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • A za to vreme...



      Te suze su, da je bilo više pameti, mogle biti na nečijem drugom licu...
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Tako ce ALimpiju suze da krenu kad osvoji KLS..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Cristina1971 View Post
          Jel to nema nigde prenosa utakmice?
          Nema, tek naredno kolo ja mislim..

          Comment


          • Bice prenos preko YT kanala koji je obezbjedio klub za zainteresovane od 19h

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Zovi kako hoćeš , krivi koga god hoćeš ...budi ljut , besan , tvoje navijačko pravo. Imam pristojne godine , tako da ne reagujem više tako burno , niti baš zaboravljam . Čović je zadržavanjem Dejana Radonjića zaslužio moje poštovanje , šta god vi ostali mislili.Bot , sendvičar ... ne interesuje me .Da nije tad imao istu "sujetu" , kurac bi gledali " Vojsku Dejana Radonjića". Da li sada greši ? Moguće ... U svakom slučaju ostaje princip koji je jedino ispravan , "niko neće menjati trenera u kkcz ,samo uprava (Čović ili neki drugi predsednik)" . Ja ne vidim drugi način da klub bude uspešan.

              Inače RA je urlao na Guduru i na +50 u kls-u
              Stvar je u tome što je Čović onomad zadržao Radonjića jer je vjerovao da dobro radi, da jedan neuspjeh ne smije uticati na koncepciju tima i igre kakvu Radonjić gradi. Čović mu je to omogućio, doveo pojačanja, pustio ga da radi i svima se isplatilo.

              Međutim, Čović sada zadržava Alimpijevića iako je svjestan da ne radi dobro. Nebojša Čović sasvim dobro poznaje košarku i apsolutno je nemoguće da Alimpijevića smatra odgovarajućim trenerom za KKCZ. Međutim, iz čistog inata i sujete, zato jer ne želi da prizna grešku i uradi nešto što bi izgledalo kao popuštanje mišljenju mase, raznih interesnih grupa s kojima se Čović ne voli, on ga zadržava na klupi.

              Nažalost N. Čović koji je zadržao Radonjića poslije Cibone i N. Čović danas nisu dva sasvim ista čovjeka.

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Da budem iskren - malkice vas mi je zao. Al`samo malkice.
                Kako da ti i ne bude zao kad si toliko vremena sa nama da si prakticki (prim. aut Sinisa Mihajlovic) postao nas

                skim si takav si

                Comment


                • Ficu kucu staviti na over koliki god da je..u ovakvom bitnom mecu...nosioci igre moraju da budu na braniku otazbine, u ovom slucaju dedovine..
                  Last edited by LosmiSK; 27-04-18, 17:24.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ni traga ni glasa kanalu na jutubu.. al' zato Laza 5x šutnuo trojku u prvih 8min, dade 3x.

                    Comment


                    • Originally posted by salelesa View Post
                      Ni traga ni glasa kanalu na jutubu.. al' zato Laza 5x šutnuo trojku u prvih 8min, dade 3x.
                      https://www.youtube.com/watch?v=gfbK-_WJnmc

                      Comment


                      • Fala..

                        Comment


                        • 9 poena za 6 minuta u drugoj[emoji51]

                          Comment


                          • Ima li koliko raje na tribinama? Jesu li aplaudirali magu košarkaške igre, novom Gregu...
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Ima li koliko raje na tribinama? Jesu li aplaudirali magu košarkaške igre, novom Gregu...
                              898 simpatizera je velikim aplauzom pozdravilo Gregovu momčad..

                              ..kamerman snimao za Oskara!

                              Comment


                              • Bravo za Jovanovica

                                Comment

                                Working...
                                X