Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Feldin je isto dobar sekundarni kreator...tesko da ce Davidovac videti minuta u EL...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by Maverick88 View Post
      Davidovac ce uskakati na pleja ako se neko od prve dve opcije povredi
      meni je ta varijanta izgledala kao naucna fantastika ali ce stvarno tako i biti....Radicevic,Rocesti i Feldin moze da pomogne ...

      Comment


      • I rekoh da cemo se krpiti, posto to nije njegova domicilna pozicija.... kako ce to izgledati? A opet mozda je bolje takvu sansu dati nekome koga na dugi rok treba uigravati na toj poziciji, a ne krilu koji prinudno tu igra.

        Feldin mozda moze organizovati napad, ali maltretirati ga sa prevodjenjem lopte deluje mi kao waste of resource.
        Last edited by mmajstor; 20-09-17, 19:49.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          I rekoh da cemo se krpiti, posto to nije njegova domicilna pozicija.... kako ce to izgledati? A opet mozda je bolje takvu sansu dati nekome koga na dugi rok treba uigravati na toj poziciji, a ne krilu koji prinudno tu igra.
          Kolika je verovatnoca da ce se to desiti uopste.A i ako nedaj boze dodje nekad (daleko bilo) da se neko od prve dve opcije ozbiljno povredi uvek mozemo da povucemo Radanova sa pozajmice FMP,ili sta god,ovako jedan dva meca gde ce Feldin i Davodovac to pokriti ne vidim cemu frka

          Comment


          • ma prosle sezone smo skapirali koliko taj jedan mec u Evropi moze znaciti u generalnom plasmanu. Igramo na 3 fronta... da bi smanjili verovatnocu da se desi povreda, trebalo bi rasteretiti malo taj dvojac u nekim slabijim aba mecevima. Da je Jovic manje igrao u Aba... uf, bolje da o tome ne razmisljam.

            Comment


            • Radanov je plej koliko i Davidovac, nije to njihova pozicija.
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Zar nije Radanov neka vrsta komba.... moze od 1-3?

                Comment


                • Jeste, i može on dobro igrari pleja ali bsš za EL nivo nije još.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Zar nije Radanov neka vrsta komba.... moze od 1-3?
                    To da, kao i Davidovac, Rakićević ... samo što je talentovaniji. Njihove pozicije su 2 ili 3, još se traže.
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Originally posted by kankkunen View Post
                      To da, kao i Davidovac, Rakićević ... samo što je talentovaniji. Njihove pozicije su 2 ili 3, još se traže.
                      davidovac nije u toj prici posto ne moze nogama da isprati nikoga
                      neko je vec pisao, on bi neku ozbiljniju kosarku mogao da igra samo kao neki tweener 3-4...ali mu za to fali misica i kilograma
                      sve ostale varijante koje pominjete su neozbiljne

                      Comment


                      • Originally posted by djuras View Post
                        davidovac nije u toj prici posto ne moze nogama da isprati nikoga
                        neko je vec pisao, on bi neku ozbiljniju kosarku mogao da igra samo kao neki tweener 3-4...ali mu za to fali misica i kilograma
                        sve ostale varijante koje pominjete su neozbiljne
                        Slažem se ... al priča je išla o "klasičnom" pleju
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Takodje sto se tice igraca prvih 12,izuzev Rocestija,Feldina i Radicevica,ball handling jako upitan...

                          Comment


                          • Originally posted by Jimi22 View Post
                            Takodje sto se tice igraca prvih 12,izuzev Rocestija,Feldina i Radicevica,ball handling jako upitan...
                            Jankovic je izuzetan handler na krilu takodje.

                            Comment


                            • Odgledam juče drugo poluvrijeme Cedevita-FMP, uhhh kako mi se sviđa Uskoković, pokazuje nešto što ga izdvaja iznad prosjeka za svoje godine, samo ne znam kakva će vrsta ludnice biti sledeće sezone jer na pleju imaju Filipa, Rakićevića, Radanova i Uskokovića.

                              Comment


                              • Originally posted by Bastia33 View Post
                                Odgledam juče drugo poluvrijeme Cedevita-FMP, uhhh kako mi se sviđa Uskoković, pokazuje nešto što ga izdvaja iznad prosjeka za svoje godine, samo ne znam kakva će vrsta ludnice biti sledeće sezone jer na pleju imaju Filipa, Rakićevića, Radanova i Uskokovića.
                                Ako si gledao utakmicu mogao si vidjeti da se ni Rakicevic ni Radanov ne vide od strane trenera na kecu nego kao 2/3. Filip/Pot/Uskokovic je pozicija 1 u FMPu.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X