Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Antić ne igra u subotu?

    Pripremni period na splavovima suviše naporan?
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Džizs krajst. Jedino ako će Jovanovića da miču negde.
      Što bi ga micali, kad može efempe da ima 17 igrača u rosteru, može i Zvezda ... fali nam još 2 komada
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Antić ne igra u subotu?

        "Pripremni period na splavovima suviše naporan?
        KK Crvena zvezda mts počinje u nedelju 01.oktobra novu takmičarsku sezonu (2017-2018) utakmicom protiv barskog "Mornara" u dvorani "Aleksandar Nikolić".

        Već tri dana kasnije, gost aktuelnom šampionu ABA lige biće ekipa "Mega Bemax-a". "
        Uzevši u obzir ovo, gore navedeno a kopirano sa zvaničnog sajta, nije ni čudo što Pero ne igra u Subotu
        A za Nedelju si verujem u pavu...
        Last edited by nebitan; 29-09-17, 08:04.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Mene ne bi cudilo da se Antic " ne skida" u vecini utakmica ABA ligaskog dela...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by Stefi View Post
            Ma finansije i samo finansije, naravno nisu garancije uspeha, ali su i te kako bitne...
            Da je sacuvan trener i 8 igraca iz prosle sezone, pa gde bi nam bio kraj...

            Jovic-Rocesti
            Feldain-Lazic-Jenkis
            Dangubic-Simonovic
            Bolden-Bjelica-Antic
            Lesor-Kuzmic
            Brutalno...
            Nadam se da cemo uspeti zavrsiti igraca koga jurimo vec 2 meseca, jer bi on bio ozbiljno pojacanje al otom potom...
            Prva stvar: da je sacuvan trener i 8 igraca, nijedan od ovih ne bi dosao, izuzev Antica mozda, tako da su to gluposti
            Druga stvar: ima tema za bivse igrace i trenere KK Crvena zvezda
            Treca stvar: ovaj tim i trener zasluzuju potpunu podrsku i stvarno je sramota da se na bilo koji nacin poredi sa proslogodisnjim timom

            Comment


            • Originally posted by drakon1 View Post
              Musli ok kao igrac. Musli ok kao igrac Zvezde. Nemam nikakvih problema s tim. Ali ja vise ne razumem ovaj prelazni rok nikako. Otkud se sad pojavila ova opcija? Ide li neko onda u FMP? Napadamo li mi to F4? Znamo li sta hocemo zapravo?

              Prvo rasprodamo sve sto smo mogli ili morali (osim dvojice-trojice) bez da pokusamo da nekoga sacuvamo. Onda proglasimo maltene javno da smo bankrotirali. Posle se odBATujemo i nakupujemo igraca samo toliko. Ovo nije bila jeftina rabota, ovaj prelazni rok. Sad jos skupljamo sta ostane od drugih timova. Sve to sklopiti, skockati... Mnogo iskusnih igraca odjednom dovesti ne daje garancju da ce to funkcionisati... To bio bi to veliki problem i za mnogo iskusnije trenere od naseg. Koliko pitanja, a odgovora niotkuda...
              Odgovoron je prilično jasan... Prelazni rok vodi nebojša Čović.

              Comment


              • Originally posted by madafaka73 View Post
                Odgovoron je prilično jasan... Prelazni rok vodi nebojša Čović.
                A sto dosad nismo znali[emoji16]

                Comment


                • Mislim da previšete potcenjujete rad Dejana Radonjića. Nesvesno, naravno. Evo i zašto.

                  Pre svega da napišem da sam ja bio za Alimpijevića i da verujem da mu treba dati šansu i kontinuitet, znači 2-3 godine ozbiljnog rada da bi mogao posle 2-3 godine da napravi neki ozbiljan rezultat.
                  Ovo iznad sam napisao jer je Radonjić stvorio nešto fenomenalno. Izvlačio je od igrača maksimum, u njegovom sistemu su neki igrači igrali iznad svojih mogućnosti. Ekipa je bila maksimalno fizički spremna i povrede su svedene na minimum, to je zasluga Gačevića, ali takođe i Radonjića što je maksimalno uvažavao njegove savete i slušao ga. Dešava se da treneri se izdrkavaju nepotrebno na igračima, pa eto pročitao sam Vestermanovo pismo Vujoševiću gde kaže da su imali 4 sata trening bez lopte, što je samoubistvo za igrača i ozbiljan kondicioni trener to nikada ne bi radio niti preporučio. Hemija u ekipi je bila odlična što su potvrdili razni ljudi bliski klubu, kao i Daba sam ovde. Odbrana je bila često na vrhuncu i mogla da zaustavi svaki napad u EL. Zaista fenomenalna i vrhunska sezona. Zašto sve ovo pišem? Pa je l' očekujete sve ovo od Alimpijevića koji je došao kao trener kome je glavna referenca to što je pobedio Partizan? Dejo je pre Zvezde bio dosta drugo trener, pa čak i 2004. je Radonjić kao igrač "vodio" ekipu, pričao je Gurović o tome. Mlad je Alimpijević i treba mu pružiti punu podršku, ali šta smo do sada videli? Da u prelaznom roku nije postojala nikakva ideja nego da je Čović dovodio onako kako se njemu sviđa. Da smo ga najebali u EL s visokim igračima tipa Pero Antić, Jovanović, Janković, Apić, Milko. Koji kurac je dovođen Kešelj? Taj je odavno završio s ozbiljnom košarkom, ne interesuje me što je veliki Zvezdaš, i ja sam, pa ne igram. Od Ročestija ćemo videti kako će izgledati, ali ovo ne obećava. Nadam se da će se doterati malo fizički i uigrati s ekipom. Svakako Radonjić kada je došao imao je ozbiljne mane, jednostavno nekad te pritisak pojede na utakmici pa se pogubiš, nekada praviš neke greške zbog neiskustva itd. Biće pakao za Alimpijevića da preživi sve kritike navijača i Čovića takođe, ako to uspe i izdigne se iz toga, može da postane ozbiljan trener. Moja predikcija je da ćemo imati 6-9 pobeda u EL i to ne smatram nekim neuspehom niti sam maliciozan kada predviđam ovako nešto, nego mislim da je to realnost. Svu pažnju usmeriti na osvajanje ABA lige i KLSa.
                  Last edited by Победа; 28-09-17, 17:17.

                  Comment


                  • Mislim da 99% ljudi razmišlja kao ti, tako da ne znam čemu ovaj post? Niti je neko blatio Radonju i umanjivao njegov rad i značaj, niti neko od Alimpijevića očekuje ne znam šta u prvoj sezoni. A to da će Čović dovoditi igrače po svom izboru smo znali čim je ovaj prvi otišao, a ovaj drugi došao.

                    Comment


                    • Originally posted by madafaka73 View Post
                      Mislim da 99% ljudi razmišlja kao ti, tako da ne znam čemu ovaj post? Niti je neko blatio Radonju i umanjivao njegov rad i značaj, niti neko od Alimpijevića očekuje ne znam šta u prvoj sezoni. A to da će Čović dovoditi igrače po svom izboru smo znali čim je ovaj prvi otišao, a ovaj drugi došao.
                      Deluje mi da većina očekuje 13-16 pobeda u EL i da se šetamo kao do sada kroz ABA i KLS. Naravno da niko ne blati Radonju, zato sam napisao nesvesno ljudi ga potcenjuju i misle da se tako lako može ponoviti prošlogodišnji uspeh.

                      Comment


                      • Sa ovakvim timom i pet pobeda u EL je neviđen uspeh.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment




                        • Jedna timska!!

                          Comment


                          • Originally posted by SaKe24 View Post
                            Prva stvar: da je sacuvan trener i 8 igraca, nijedan od ovih ne bi dosao, izuzev Antica mozda, tako da su to gluposti
                            Druga stvar: ima tema za bivse igrace i trenere KK Crvena zvezda
                            Treca stvar: ovaj tim i trener zasluzuju potpunu podrsku i stvarno je sramota da se na bilo koji nacin poredi sa proslogodisnjim timom
                            Prva stvar prvo procitaj sta sam napisao pa onda pricaj sta su gluposti, pricam o finansijama, i da imamo jak budzet otkud znas da na onih 8 igraca ne bi doslo ovih 4???
                            Druga stvar tu su i sadasnji igraci Zvezde, sigurno ih necu razdvajati zbog jednog posta...
                            Treca stvar, opet nisi procitao sta sam napisao, ko uopste poredi proslogodisnji i ovaj sastav???I gde se to u mom postu ovaj tim nepostuje???
                            Daj malo pre ubudeg ripliciranja pogledaj sta je ko napisao.Pozdrav...

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Danas sam cuo od jedng novinara da je moguce da nas pojaca Musli. U Unikahi ne racunaju na njega, on ne zeli da raskine ugovor pa je pozajmica opcija.
                              Da vidimo prvo sa ovim sto ga Jurimo vec 2 meseca, mislim da je bolji od Muslija

                              Comment


                              • Originally posted by Stefi View Post
                                Da vidimo prvo sa ovim sto ga Jurimo vec 2 meseca, mislim da je bolji od Muslija
                                A on je

                                Comment

                                Working...
                                X