Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kankkunen View Post
    Dobar ovaj Nike, ´el se tako izgovara?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment




    • Lepota je u jednostavnosti.
      Last edited by Manda77; 19-09-17, 22:16.

      Comment


      • Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Odličan dres.Samo otkud ovo Idea,jel oni nama plaćaju ili ne?

          Comment


          • Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

            Comment


            • Originally posted by Manda77 View Post
              .
              Ja sam covek fin i suptilan.

              Comment


              • Da li mi se cini ili je na crvenom dresu znak ispod grba, dok je na plavom obrnuto? Mislim banalna stvar, ali me zanima

                Comment


                • Originally posted by NateHuffman View Post
                  O tome se i radi. On je pajet, sa t, a ne paje kako mi to izgovaramo. Sto se matijasa tice i meni logicno lesor, al ne mora da znaci
                  Nisam bas cuo Francuza da kaze Pajet. Nebitno, odosmo u ozbiljan off.

                  Comment


                  • Obratite sutra paznju na Super kupu sa Cedevitom na Maverick Rowana i centra Odzoa, moguce i da potpišu sa nama naredne sezone ako se dokazu, i nravno svim srcem za Borisu da se trgne iz letargije.

                    Comment


                    • Svaki igrac FMP-a moze da potpise dogodine za nas. A najbolji i oce. Mene mnogo vise zanimaju Radanov i Borisa.

                      Comment


                      • Nema Simanića, ili se uspavao pred put u Bar
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Borisa se povredio, tipa stao je na loptu ili tako nesto, pa mu se naduo zglob bas dosta.

                          Comment


                          • Originally posted by brdjanin View Post
                            Borisa se povredio, tipa stao je na loptu ili tako nesto, pa mu se naduo zglob bas dosta.

                            Moj crni Životije, nemaš sreće pa to ti je !
                            Jebiga, a mnogo sam očekivao od njega.
                            Možda se zaljubi.....

                            Comment


                            • Lepi dresovi

                              Comment


                              • Камо ћирилица на дресовима?
                                Зашто плави дрес?
                                Зашто је крупнији фонт рекламе (ИДЕА) од имена играча и Београда?

                                Comment

                                Working...
                                X