Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gos bi bio pun pogodak, lad zeljan dokazivanja Nba potencijal a i dolazi sa dobrog koledza, mada sad mi on deluje nerealno ali daj boze.

    Comment


    • Gos bi bio pun pogodak, mlad zeljan dokazivanja Nba potencijal a i dolazi sa dobrog koledza, mada sad mi on deluje nerealno ali daj boze.

      Comment


      • Ja da sam Chovke maznuo bih Zan-Mark Shishka iz Slovenije i bacio ga u FMP da iza FC3-a uci da igra ozbiljnu kosarku. Taj mali ima talenat i jeben mentalitet u glavi na ivici totalnog bolida. To se obicno zavrsi ili kao genije ili kao totalni promasaj. Tako se vredi kockati Dobijes za dve godine nekog da ti bude plej i da satire. Misko mu je menadzer, why not

        Comment


        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
          Ne treba zaboraviti doprinos Lazica, Dobrica i Dange u ovoj sezoni...Nemaju takve igrace nasi konkurenti za ABA...Ubedjen sam da ce ovo biti jedan dobro izbalansiran tim sasvim dovoljnog kvaliteta da izrutinira u regionu...pa sve i da Cedevita dovede 5 startera Amera...titule osvaja tim a nije Cho glup da odstupi od "sistema" bez obzira sto je otisao "general"...Bice to sve dobro...
          Kao "malo" stariji mislim da će ovo biti Dangina sezona, Smrdi mi da će i Boriša imati veliku ulogu a čujem da ima posebnog trenera....

          Comment


          • Ne slazem se da je Cedevita nesto hendikepirana jer nema navijace. Oni koje interesuje kosarka ce dolaziti na velike utakmice. I kada igra Cibona hala je prazna.
            Ne vidim ni sta bi dobili tom fuzijom? Za Tedeskija je prirodnije da finansira svoj tim, nego Cibonu, njih neka finansira drzava ili neka nadji nekog drugog.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by cetka View Post
              Abi, Marinković je da ti slikovito objasnim (setićeš se i ti) "dupetom" zatvorio vrata na izlasku iz Zvezde, tako da je verujem Čovi potpuo van vidokruga.
              Znam da jeste ali nekako vjerujem da i Covi ista ta guza zine kad mu na pamet padne "dobar posao". Po meni ih je zatvorio i Rile, pa ga ovaj ocekuje cim zavrsi faks preko bare.

              Comment


              • Originally posted by Пера Ложач View Post
                Šta kaže Čovićm kolko nam je još para ostalo, da možemo da se orijentišemo?
                Zavisi or Arene i naravno bocnih vetrova.

                Comment


                • Originally posted by canarian View Post
                  Eto i mene ovde. Nazalost, tamo se nije moglo postovati normalno i zavrsilo se brisanjem mog naloga.
                  Novi da otvaram ne zelim.
                  Ovde cu manje da pisem, a nadam se da ce im teme ostati puste, nije da nisu zasluzili svojim (ne)cinjenjem.
                  dobrodosao vidim macevaio si se tamo koliko si mogao ne vredi brate uzivaj ovde
                  Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                  Comment


                  • Originally posted by Chupa View Post
                    Zavisi or Arene i naravno bocnih vetrova.
                    Arena može biti mač sa dve oštrice.
                    Bojim se da ne pregore ....
                    Mada mislim da Lazić i Danga to mogu da izhendluju, a ostali će se već uključiti.

                    Comment


                    • Originally posted by Daba View Post
                      dobrodosao vidim macevaio si se tamo koliko si mogao ne vredi brate uzivaj ovde
                      Ne vredi, lepo si rekao.
                      Moderatori na politici nastupaju kao ostrasceni forumasi, forumasi tamo kao moderatori, moderatori na sportu nemaju ni kicme ni hrabrosti da se bave svojim poslom (za koji ni nisu nesto kompetentni).
                      Ovim zavrsavam opis desavanja tamo. Nije u redu prema clanovima ovog foruma da gusim temu sa nekim nasim internim pricama. Tema je KKCZ 2017/18

                      Moje misljenje je da nam treba first - pass plemejker vise od svega, a neka unutra dovedu pojacanje sa poenima u rukama.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Plej treba da bude vodja tima. Uvek smo to imali.
                        Dovesti klinca je pogubno.
                        Vezano za finansije. Slazem se da nemamo novca da jurimo igrace od milion ali se za neku poziciju mora izdvojiti vise. A logicno je da to bude plej pre nego bek ili cetvorka.

                        Comment


                        • Cekajte! Sajt je najavio nesto, prolete dan i jos nista?!

                          Comment


                          • Zasto se glasa na vasoj temi kakva je ovo nepravda na startu

                            Naravno kao po obicaju ne citam sve do kraja pa sam glasao samo za uinija posto mislim da on nece imati srca da obrise nekom post

                            Comment


                            • Opa vidim već padaju funkcije ovde,pošto je ovo demokratija moj glas ide Bogiju
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by crni_redstar View Post
                                Cekajte! Sajt je najavio nesto, prolete dan i jos nista?!
                                Ma debil Ristovic najavio. To je bilo potpisivanje ugovora sa Najk kompanijom.

                                Comment

                                Working...
                                X