Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Oni su ovo jedva dobili i pored neviđenog vetra u leđa. Padaju fizički.
    Zato Milko, Rocesti, Feldin kako vreme odmice fizicki jacaju.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Zato Milko, Rocesti, Feldin kako vreme odmice fizicki jacaju.
      Sva trojica su izgledali kao NBA igrači u odnosu na ove protežirane nesrećnike večeras.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Samo pominjanje jednog od najvecih zlotvora u istoriji srbijice i njegovog bate krimosa mi je u najmanju ruku degutantno ... ako moze bez toga.

        Htela cuka da iskoci veceras, mislim da cu da preskocim 4-tu .

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Sva trojica su izgledali kao NBA igrači u odnosu na ove protežirane nesrećnike večeras.
          Posebno Bjelica.

          Comment


          • Tesko je i jednima i drugima da igraju dan za danom. Pritom, ova ekipa nije primer izdrzljivosti na fizickom i mentalnom planu. Desi se to kada se cele sezone igra jedno te isto, uglavnom na sut za 3 poena, odbrane bez i tranzicije bez koja ne postoji ni u jednom smeru.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Ma oni sutra idu na sve ili nista.. Gordic moze da igra ovako na svaka dva dana..ne vidim sem Doelmana, eventualno Sehovic..ko bi tu pao..Landri i onako drvi kurac...itd..Kod nas Milko i Rocesti...isto im je...

              Nijedan aspekt ne ide nama u prilog sutra...ali ako izgubis..4-1 u sezoni...nemas previse optimizma ali dok posotji sansa..Eno Covic rece da ce da izadje iz lige...ali ako osvoji verovatno nece... jasno da ce da pritisnu sve...jebe im se sta NC reci nema bas neki kredibilitet...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Posebno Bjelica.
                I on je, za svoje standarde u poslednjih nekoliko meseci odigrao dobro, pogotovo u odbrani.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  I on je, za svoje standarde u poslednjih nekoliko meseci odigrao dobro, pogotovo u odbrani.
                  Samo sto su ti standardi mizerni da mizerniji ne mogu biti.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Sva trojica su izgledali kao NBA igrači u odnosu na ove protežirane nesrećnike večeras.
                    Bjelica pogotovu. On je delovao kao kombinacija Derdevila i Paraplegic Man-a.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Jbte, greh je prema košarci kao igri da oduzmeš pobedu ekipi koja je onako odigrala kao što smo mi, to mi je ubedljivo najjači utisak.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Tako smo dobro odigrali da smo izgubili..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Da je Bjelica covek, vratio bi najmanje pola plate jer je nije ni priblizno zasluzio.

                          Comment


                          • Originally posted by Klaymen View Post
                            Samo pominjanje jednog od najvecih zlotvora u istoriji srbijice i njegovog bate krimosa mi je u najmanju ruku degutantno ... ako moze bez toga.

                            Htela cuka da iskoci veceras, mislim da cu da preskocim 4-tu .
                            Tesko cu gledati cetvrti mec..voleo bih kad bi mogao da zaspem..i da se probudim sutra..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Da smo mi igrali dobro ne bi sada pricali o sudijama

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Ma oni sutra idu na sve ili nista.. Gordic moze da igra ovako na svaka dva dana..ne vidim sem Doelmana, eventualno Sehovic..ko bi tu pao..Landri i onako drvi kurac...itd..Kod nas Milko i Rocesti...isto im je...

                                Nijedan aspekt ne ide nama u prilog sutra...ali ako izgubis..4-1 u sezoni...nemas previse optimizma ali dok posotji sansa..Eno Covic rece da ce da izadje iz lige...ali ako osvoji verovatno nece... jasno da ce da pritisnu sve...jebe im se sta NC reci nema bas neki kredibilitet...
                                Što se čiste fizike tiče, čini mi se da tu imamo više rezerve, ali na žalost, ne kod ključnih igrača.

                                Mislim da Lesor, Janković, Enis, Dobrić i Davidovac imaju još dosta rezerve, Feldin takođe može da nastavi u kontinuitetu, Omić mislim da može da iznese još jednu, kao i Lazić (na srce i volju, telo sve manje sluša).

                                Tako da jedina dvojica za koje očekujem da padnu jesu Ročesti i naravno bjelica, čiji nivo fizičke spreme je povremeni rekreativac.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X