Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ivica14 View Post
    A razlog zbog kojeg nismo ga potpisali je?
    Verovatno zato sto nam se ponudio Antic sa mnogo manjim zahtevima od Ndour-a.Ali ni Ndour nije trazio previse.

    Comment


    • Kako to da Antic nece zauzimati mesto stranca?
      Koliki je taj novac za Ndour-a,ako nije tajna?

      Comment


      • Pero Antić iskusni krilni centar KK Crvena zvezda mts, doputovao je u četvrtak uveče u Beograd ...
        Ja sam među najeftiniim igračima ovog tima! Nisam ovde došao da zaradim ...
        Evo koliko su "insajderi" obavešteni
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Originally posted by kankkunen View Post
          Evo koliko su "insajderi" obavešteni
          stari si ti lisac
          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

          Comment


          • Originally posted by Daba View Post
            stari si ti lisac
            Imam i druga ...
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Originally posted by Jimi22 View Post
              Kako to da Antic nece zauzimati mesto stranca?
              Koliki je taj novac za Ndour-a,ako nije tajna?
              Nisam sigurnan za Ndour mislim da je traizo oko 200k.
              Last edited by Manda77; 16-09-17, 12:23.

              Comment


              • Prvo da Vas sve pozdravim, jer sam se upravo registrovao...drugo, zelim da izrazim veliku cast i zadovoljsto sto ce Pero Antic deliti dobro i zlo u nasem klubu naredne sezone. Kao sto je sam istakao, covek je mogao da bira ugovor (Kina, Turska) ali je izabrao KKCZ. Alal mu vera. Bice ovo jako zanimljiva sezona.

                Comment


                • „ Menadžer i uprava Fenera tražili su najbolje rešenje za mene, imao sam garantovan ugovor, ali imao sam dilemu, da li ostati, uživati u bogatom ugovoru, ili igrati i biti srećan negde drugde. Kada se pojavila Crvena zvezda, nisam razmišljao ni sekundu! Bio je ponuda, mogao sam da uzmem bolji ugovor u Evroligi, pet puta više para u Kini...Ali uvek sam želeo da igram za Crvenu zvezdu. Poklopilo se, video sam da je u pitanju pravi projekat, da mogu da pomognem,nisam finansijski teret za moj klub, jer Fenerbahče plaća veliki deo tog ugovora, ne zauzimam mesto stranca"

                  Ovo meni nije jasno...

                  Realno,smesan je to novac za igraca kakav je Ndour.

                  Comment


                  • Originally posted by Jimi22 View Post
                    „ Menadžer i uprava Fenera tražili su najbolje rešenje za mene, imao sam garantovan ugovor, ali imao sam dilemu, da li ostati, uživati u bogatom ugovoru, ili igrati i biti srećan negde drugde. Kada se pojavila Crvena zvezda, nisam razmišljao ni sekundu! Bio je ponuda, mogao sam da uzmem bolji ugovor u Evroligi, pet puta više para u Kini...Ali uvek sam želeo da igram za Crvenu zvezdu. Poklopilo se, video sam da je u pitanju pravi projekat, da mogu da pomognem,nisam finansijski teret za moj klub, jer Fenerbahče plaća veliki deo tog ugovora, ne zauzimam mesto stranca"

                    Ovo meni nije jasno...

                    Realno,smesan je to novac za igraca kakav je Ndour.
                    Inace vrlo malo verujem takozvanim insajderima, ali kada se radi o visini ugovora potencijalnih pojacanja, e tu im ne verujem uopste. Mislim da tu ima nevidjenog lupanja i vrlo netacnih informacija. Meni licno nikakve logike nema da Ndour igra za 200.000e...

                    Comment


                    • Inace sto se tice sutrasnje utakmice protiv Lokomotive, iako je obavestenje da samo sezonci i donatori mogu prisustvovati skoro je sigurno da svako ko dodje da gleda a da nije na spisku ili nema sezonsku ce moci da udje. Nikoga klub nece vratiti sa vrata Pionira, tako da oni koji se razmisljaju dali da dodju jer nisu "pozvani" mislim da je bolje da dodju nego da jure stream od Lokomotive.

                      Comment


                      • Originally posted by Alex Pato View Post
                        Prvo da Vas sve pozdravim, jer sam se upravo registrovao...drugo, zelim da izrazim veliku cast i zadovoljsto sto ce Pero Antic deliti dobro i zlo u nasem klubu naredne sezone. Kao sto je sam istakao, covek je mogao da bira ugovor (Kina, Turska) ali je izabrao KKCZ. Alal mu vera. Bice ovo jako zanimljiva sezona.
                        Pato, daj pokaži ljudima odmah onu tvoju golišavu sliku iz kupatila, da se kasnije ne iznenade. [emoji12]

                        Comment


                        • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
                          Inace vrlo malo verujem takozvanim insajderima, ali kada se radi o visini ugovora potencijalnih pojacanja, e tu im ne verujem uopste. Mislim da tu ima nevidjenog lupanja i vrlo netacnih informacija. Meni licno nikakve logike nema da Ndour igra za 200.000e...
                          I meni to deluje malo, ali ne treba ga ni precenjivati. Ndur se nije jos uvek dokazao ni jednom nivou. Ne kazem da nam ne bi legao

                          Comment


                          • Opaaa, ovaj forum je od danas mnogo bolje mesto. Dosao drug Pato! Daj bre razbij ovu monotoniju, sibaj definiciju!

                            Comment


                            • Originally posted by marko98 View Post
                              Verovatno ni ne znas koga smo mi izbacivali do tad, mocnu Barselonu koja je imala do tada 11-0 u Evroligi, Makabi, ali onaj pravi Makabi koji je harao Evropom a ne ovo smece sto ne moze da se poveze sa kosarkom. Nije ni bitno, a nije ni mesto da ovde to pisem..
                              Nisam znao da je postojala komisija koja procenjuje vrednost ekipe koja je pobedjena. Onda je sve ok, da vi potrosite dobijene pare u zdravlje

                              Comment


                              • Kako bre sad Pero jeftin...zar informer i drug Keni ne znaju to bolje od njega?
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X