Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by marko98 View Post
    Verovatno ni ne znas koga smo mi izbacivali do tad, mocnu Barselonu koja je imala do tada 11-0 u Evroligi, Makabi, ali onaj pravi Makabi koji je harao Evropom a ne ovo smece sto ne moze da se poveze sa kosarkom. Nije ni bitno, a nije ni mesto da ovde to pisem..
    Izgleda da ipak ti ne znas a ja znam, Barselona je bila prva u vasoj grupi, tako da stvarno ne znam kad ste je to izbacili... A ako si mislio pobedjivali, mislim da su Fener, Real, Barselona, Panatanaikos, Makabi 2x (ma koliko los bio), CSKA ipak za nijansu jaca imena od onih koje ste vi pobedjivali te godine... Ko zna, mozda ipak gresim... I sto ti kazes, jak uspeh TOP 9...

    Comment


    • Originally posted by Hogar View Post
      Džaba nama i uspesi u Evropi i dobre igre, pare idu miljeniku svake vlasti. Kum prvog brata Kijović je za JSD iskukao 20 000 000 pomoći od grada Beograda. Trebaju kao ispuniti par uslova i pare su tu. Za to vreme nas niti vide niti čuju.
      To što tebe nisu obavestili, ne znači da se i na našoj strani nije nešto promenilo [emoji6] Šta misliš, potpisali smo Ročestija tek onako?

      Comment


      • Marko igras se sa banom, oladi covece.

        Naravno da ce Partizan da dobije pare od Malog kada je postao SNS prcija.

        Comment


        • Doso Mare98 da nam objasni kako je Partizan od Vucka zasluzio kintu iskljucivo sportskim uspesima. Pisi cesce molim te.

          Comment


          • Originally posted by marko98 View Post
            Koji uspesi u Evropi? TOP 9 i to.. E moj ti, slucajno se zaletim da vidim sta pise malo i odma neku glupost procitam..
            Prvo drugi je sistem takmičenja. Drugo ako nisu uspesi pobediti Barsu, Real, Fener i sve ostale onda ne z am. Možda je za tebe uspeh imati svoje novinare, pljuvati i vredjati sve živo, tući sudije i slično.

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Koliko mi je poznato, 30 je manje od 37, a Zagorac je svakako ključni šraf u ekipi Slovenije.
              Zezam se, bre. Šta ti je. Činjenica je da Slovenci imaju krš od centara, i da to nema veze ako im funkcioniše igra Dragić-Dončić. Usto mislim da problem Španije nisu braća Gasol, već onaj smešni precenjeni igrač Rubio i njihovi bekovi uopšte. Tek sad kad nema Ljulja vidi se koliko je to tanko.
              Inače, sad jedno pitanje, al da ne shvatiš kao provokaciju, jer nije. Da li bi ti potpisao starijeg Gasola da nam ga ponude ili bi to odbio zbog njegovih godina?

              Comment


              • Originally posted by la haine View Post
                To što tebe nisu obavestili, ne znači da se i na našoj strani nije nešto promenilo [emoji6] Šta misliš, potpisali smo Ročestija tek onako?
                Drago mi je da su tebe obavestili i da uvek ima neki Zvezdaš koji staje na stranu protiv Zvezde.Samo eto kod grobara i ostalih nema takvih. Pare za pleja smo imali, a od grada da smo mi dobili novac sve bi novine pisale.

                Comment


                • Originally posted by blek hils View Post
                  Zezam se, bre. Šta ti je. Činjenica je da Slovenci imaju krš od centara, i da to nema veze ako im funkcioniše igra Dragić-Dončić. Usto mislim da problem Španije nisu braća Gasol, već onaj smešni precenjeni igrač Rubio i njihovi bekovi uopšte. Tek sad kad nema Ljulja vidi se koliko je to tanko.
                  Inače, sad jedno pitanje, al da ne shvatiš kao provokaciju, jer nije. Da li bi ti potpisao starijeg Gasola da nam ga ponude ili bi to odbio zbog njegovih godina?
                  Ja bez ikakve zajebancije mislim da je razlika u kvalitetu izmedju Dragica i Rubia (u korist Dragica) otprilike kao razlika u kvalitetu izmedju Westbrooka i Dragica. Kako on igra tolike godine u NBA, to je ultimativna misterija... Sad gledam neke statistike, pa on je i u EL imao procenat suta iz igre 37%...

                  Comment


                  • Originally posted by Chupa View Post
                    Doso Mare98 da nam objasni kako je Partizan od Vucka zasluzio kintu iskljucivo sportskim uspesima. Pisi cesce molim te.


                    Vazi Chupkice
                    Poslednji post ovde..

                    Comment


                    • Termin utakmice Zvezda - Barselona pomeren je za jedan dan, i igraće se u petak 20.oktobra od 19 sati u Beogradu.

                      Comment


                      • Špancima se igra raspadala prvenstveno zbog Marka i naročito Poa Gasola. Stalno su im trčali u leđa, ovaj drugi se u odbrani preduboko postavljao (razumljivo), bili su prespori da išta isprate.

                        Tkz. druga postava sa mlađim igračima je daleko bolje izgledala i imala bolji rezultat kada su bili na terenu.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Doslo dete od 18 ili 19 godina da strucno objasni desavanja iz doba kad je prvi put otislo od uciteljice i prirode i drustva.

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Špancima se igra raspadala prvenstveno zbog Marka i naročito Poa Gasola. Stalno su im trčali u leđa, ovaj drugi se u odbrani preduboko postavljao (razumljivo), bili su prespori da išta isprate.

                            Tkz. druga postava sa mlađim igračima je daleko bolje izgledala i imala bolji rezultat kada su bili na terenu.
                            Mi smo izgleda gledali razlicite utakmice. Slovenci su imali 3 skoka manje u napadu, i jednu blokadu manje. Sa druge strane, dali su 14 trojki iz 25 pokusaja, a Spanci 7 iz 27. Prostom logikom, da su sutirali na slicnom procentu, tj. 15 iz 27, dobili bi utakmicu, ili bi makar bila egal. Dakle ponavljam, spoljni igraci su dobili utakmicu...

                            Comment


                            • Ajde da vas ja zamolim da se ne pecate na upise nekih koji zele da vas isprovociraju i nista drugo.
                              Gledajmo svoje dvoriste i svako drugi neka gleda svoje sta i kako.
                              Nemojte bezveze da se upustate u rasprave, jer necete nista izmeniti niti on svoje niti vi vase mosljenje.
                              Svakome su uspesi njegovog kluba najveci i kraj.
                              Bavim se iskljucivo svojim klubom drugi neka gledau i rade sta misle da treba.
                              Mesto sto cu trositi energiju svadjajuci se sa raznim likovima ja cu tu energiju usrediti ka voljenom klubu.
                              Krivu Drinu niko nije ispravio pa ni navijače oba tabora unormalio kada su ovakve rasprave u pitanju.
                              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                              Comment


                              • U sezoni pred nama, Aleksa Radanov, Boriša Simanić i Petar Rakićević igraće za FMP. Da je Crvena zvezda odlučila da pomogne, odnosno da pozajmi pomenutu trojku, potvrđeno je i na sajtu kluba iz Železnika.

                                Comment

                                Working...
                                X