Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nismo imali tajmaut tada.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ni 30 sec? My bad...

      Comment


      • Uzeli smo dva od 30 sekundi, jedan puni.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Jbg... E da, jos nesto me je izludjivalo veceras: 1. Prenosenje lopte u fazu napada, plej udvojen i niko ne prilazi da pomogne. Svi se nagurali oko trojke i cekaju. 2) Izvodjenje lopte sa strane. Svi pokriveni i niko ni ne pomislja da pobegne cuvaru da prihvati loptu. Stoje kao drveta i gledaju...

          Meni jedine svetle tacke veceras Jaka i Bobi.

          Comment


          • Ma mogao je da menja, ili da jednostavno kaze onom ko ostane backup za kontre da pravi faul, sada vise nema nesportske ako fauliras prvog u kontri.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Pa, za tih minut i 20 da smo u svakom nasem napadu cekali da isteknu 24 sekunde, a onda napucavali loptu nogom na krov hale ne bi napravili ovo sto smo napravili.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Sve meni smrdi da Radonjic nece ovo izvesti na dobro. Mozda je tek pocetak sezone, ali sam pesimista. Nelson artiljerac (sut za 3 - prebacaj, kasnije sut za 3 - po(d)bacaj, sledeci ne docekasmo ) je u gadnom padu forme, Cvele ne prikazuje nista posebno, Djenka neuklopljen. Rasko posle evropskog "ispijen" i psihicki i fizicki...

                Comment


                • Moje misljenje je da je Nelson najvise u kanalu zato sto ga Radonjic ne koristi kako treba. On trojke uzima samo kad misli da moze da ih pogodi i kad su u ritmu, danas su obe bile posledica neodlucnosti i odsustva nekog drugog resenja. Sa Raskom ne znam koji je kurac, jedino povreda i umor. Djenka mora da dobije vecu ulogu.


                  Iako vidim ideju sa Djenkom kao sestim igracem, on mora da startuje. Koliko bolestan backcourt on i Jaka, setite se druge cetvrtine protiv Lokomotive. Trifa inace objasnio u emisiji ono sto ja pricam od pocetka sezone, mora Radonjic da podeli uloge kako treba, to je osnova svega.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • I da podeli uloge kako valja i da se malo pozabavi psihologijom svojih igraca. Slazem se za Djenku i Jaku. I naravno, Jakino istrcavanje kontri...

                    Comment


                    • Mogao bi Katic protiv Solnoka dobiti malo vecu minutazu..
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Bolje ne.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Ja sam i ranije ovdje govorio da je ovosezonski roster Zvezde slabiji od proslosezonskog. I dalje stojim iza tog stava...Osim Blazica, Zvezda nema igraca top klase ili bar igraca koji bi to mogao postati. Tesko da ce Zvezda ostvariti vise od 1-2 pobjede, mada u ovakvoj grupi je veoma diskutabilno da li ce uopste ostvariti i tu jednu evroligasku pobjedu. Em je ekipa limitirana za ovaj nivo takmicenja, em su van forme, em su igrac pod pritiskom i konstantno igraju pod nerealnim ocekivanjima navijaca i javnosti.

                          Comment


                          • Originally posted by B-Luka View Post
                            Ja sam i ranije ovdje govorio da je ovosezonski roster Zvezde slabiji od proslosezonskog. I dalje stojim iza tog stava...Osim Blazica, Zvezda nema igraca top klase ili bar igraca koji bi to mogao postati. Tesko da ce Zvezda ostvariti vise od 1-2 pobjede, mada u ovakvoj grupi je veoma diskutabilno da li ce uopste ostvariti i tu jednu evroligasku pobjedu. Em je ekipa limitirana za ovaj nivo takmicenja, em su van forme, em su igrac pod pritiskom i konstantno igraju pod nerealnim ocekivanjima navijaca i javnosti.
                            Мислиш да би прошлогодишња Звезда нешто боље прошла на оном мечу од јуче ? Не бих рекао, те ако ти је тај меч основ да ово напишеш фију све пада у воду. Ја се не буним, нек и испаднемо у првој фази ако је ово све почетак некој јаког пројекта, па да нпр. следеће године направимо корак више, па полако, није Рим изграђен преко ноћи, али исто тако да ове сезоне корак ка напред буде једна титула, прошле смо пукли два финала, ове бар једно да покупимо и песмица од сезоне.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Мислиш да би прошлогодишња Звезда нешто боље прошла на оном мечу од јуче ?.
                              Pa, dobro...Naravno da ne mogu reci da bi sigurno bolje prosla. Sve je to hipoteticki...Maccabi bi u svakom slucaju bio veliki favorit na svom terenu. Ali jednostavno je cinjenica da je Zvezda u ovo vrijeme prosle sezone igrala prelijepu kosarku i da npr. ovosezonski tim Zvezde ne ostavlja utisak da bi mogao onako odigrati protiv npr. Dinamo Sassari-a. Sigurno da je dosta toga i do Radonjica, ali nije ni on jedini krivac za ovako losije igre, vec je u pitanju i nedostatak vrhunskih igraca. Pa kada je Rakocevic igrao odlicno prosle sezone, plus Savovic, Brown, Scott bili odlicni u odredjenim utakmicama, tada je i Zvezda djelovala impresivno. Trenutno Zvezda nema igraca koji moze igrati na tom nivou. To se jednostavno osjeti. Ima perioda dobre igre, ali uvjek nedostaje "to nesto, malo..", a to se i vidjelo u poslednjoj cetvrtini protiv Lokomotive.

                              Comment


                              • A Zvezda izdala saopstenje povodom transparenta navijaca Maccabi-a. Mogao im je neko reci da to nije bilo upuceno njima.

                                Comment

                                Working...
                                X