Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam sto se svi ustrucavaju da kazu da je Partizan odigrao bolje nego sto smo svi ocekivali, ne igra samo jedan tim na terenu.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Bravo momci, u odlicnom smo ritmu usli. Nastaviti ovako i u Rusiji i ako bog da, da se zabelezi jos jedna pobeda. Bem ti mrtvi net, nestade mi na 3 minuta pre kraja i nisam mogao da ispratim zavrsnicu ali neka, lepo je sto smo dobili.
      A sto se tice ejdva dobijanja Partizana, pa pobeda je pobeda, sada kako je zabelezena sta ima veze. Samo se gledaj urezultati i na kraju ce se svoditi racuni.

      Comment


      • Originally posted by T-Snell View Post
        Ne znam sto se svi ustrucavaju da kazu da je Partizan odigrao bolje nego sto smo svi ocekivali, ne igra samo jedan tim na terenu.
        Da te pita brat nesto

        Zasto vi na +2 i 15 sekundi do kraja ne bacate loptu pod kos onom sto je zabio 100 poena nego sutate za tri bez ikakve logike?

        Zasto nije covjek zatrazio time out i nacrtao nesto drugo?
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Mani se ovih priča iz kategorije slepo optimističnih, karaju nas u dva najbitnija sporta godinama već a mi se pravimo toše. Bolji trener nam treba, videlo se protiv PAO-a, videlo se prvo kolo, videlo se u Podgorici i ajde da mu oprostim Lokomotivu kod kuće neka izgovor bude luda Arena i neiskustvo u EL.

          Ekipa nam je kvalitetna, samo slep ili onaj ko se pravi slep to ne vidi, ali da bi nam legao šmekerski bolji trener i to je istina.
          Brate,Radonja dobija utakmice,a ti oces da ga mijenjas...ok fali nam Fil Dzekson,ok moze.


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Marjanović 27p (9/10 sl. bacanja; 9/12 za 2), 6 skokova (svi ofanzivni), 1 asistencija i 2 blokade - 34 index MVP 8. kola ABA lige.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by Duka View Post
              Brate,Radonja dobija utakmice,a ti oces da ga mijenjas...ok fali nam Fil Dzekson,ok moze.
              Ne moze, u penziji je

              Comment


              • zvezda je bila bolja i ima trenutno kvalitetniji tim od partizana(koji igra bez dvojica kljucnih igraca),u jednom totalno nevaznom mecu, zvezdi prestoje 5 vrlo vaznih utakmica od kojih moze 4 da dobije a i 4 da izgubi, tako da cemo tek za mesec dana znati ko je gde
                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                Comment


                • Originally posted by Duka View Post
                  auu smjelo zboris!Kako mozes to reci..velika je stvar izaci iz 4 poslednja teska meca kao pobjednik..;) Izvini molim te!A sto se tice ovog derbija,mislim da je partizan bio podcijenjen malo,kao i blagi umor nasih!Radonja kurton ejjjjj bre,vjeciti pljuvaci uvjek najpametniji...srecom,niko ih i ne konstatuje Samo hrabro Radonjicu,imas podrsku od svih normalnih ljudi koji vole Zvezdu.
                  Nisam pljuvac, samo me odbija sva ova atmosfera oko kluba (celog sportskog drustva), mnogo je jadna .
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post
                    Brate,Radonja dobija utakmice,a ti oces da ga mijenjas...ok fali nam Fil Dzekson,ok moze.
                    Konkretno pitanje, je l ti misliš da ne može bolje ?

                    Na kraju mleo je i Vukoičić, prvi derbi kad sam odgledao toliko sam se zaslepeo da sam do Galate verovao da smo ekipa koja će da osvoji Euro Kup....pametan čovek kada jednom ispadne glup obično se više ne zaleće tako, ja vala neću.

                    Msm ne razumem se ja baš preterano mnogo u košarku, ali brate kako se izglupirao protiv PAO-a, pa protiv Budućnosti izgubimo dobijeno, prvo kolo malo falilo da se zakoljem, msm da smo sve to trebali da dobijemo s obzirom na tim i koliko je u isti uloženo.
                    Last edited by Brajkula; 18-11-13, 22:15.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Mani se ovih priča iz kategorije slepo optimističnih, karaju nas u dva najbitnija sporta godinama već a mi se pravimo toše. Bolji trener nam treba, videlo se protiv PAO-a, videlo se prvo kolo, videlo se u Podgorici i ajde da mu oprostim Lokomotivu kod kuće neka izgovor bude luda Arena i neiskustvo u EL.

                      Ekipa nam je kvalitetna, samo slep ili onaj ko se pravi slep to ne vidi, ali da bi nam legao šmekerski bolji trener i to je istina.
                      Kako smeš da atakuješ na Crnogorca ? Nisi svestan svojih posledica.

                      Čestitke komšije. Zaslužena pobeda vaše ekipe. Isto bi se moglo reći da smo i mi dobili, ali sreća je bila na vašoj strani.
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Originally posted by Mladen View Post
                        Kako smeš da atakuješ na Crnogorca ? Nisi svestan svojih posledica.

                        Čestitke komšije. Zaslužena pobeda vaše ekipe. Isto bi se moglo reći da smo i mi dobili, ali sreća je bila na vašoj strani.
                        Ma kakvi zasluzena.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Da te pita brat nesto

                          Zasto vi na +2 i 15 sekundi do kraja ne bacate loptu pod kos onom sto je zabio 100 poena nego sutate za tri bez ikakve logike?

                          Zasto nije covjek zatrazio time out i nacrtao nesto drugo?

                          Ne secam se tacno kako je tekao taj posed, cini mi se da je bio broken play (nije prosla prvobitna zamisao), pa je onda valjda Schilb ili Nelson iz prodora izbacio loptu Jaki u ugao na trojku. Elem, kako god, ovo broken play je kljucna rec Cesto kada u tako bitnim momentima ne prodje zamisljeno jedan igrac uzme loptu, ceka do kraja napada, a onda pokusava da nesto iskreira.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Konkretno pitanje, je l ti misliš da ne može bolje ?

                            Na kraju mleo je i Vukoičić, prvi derbi kad sam odgledao toliko sam se zaslepeo da sam do Galate verovao da smo ekipa koja će da osvoji Euro Kup....pametan čovek kada jednom ispadne glup obično se više ne zaleće tako, ja vala neću.

                            Msm ne razumem se ja baš preterano mnogo u košarku, ali brate kako se izglupirao protiv PAO-a, pa protiv Budućnosti izgubimo dobijeno, prvo kolo malo falilo da se zakoljem, msm da smo sve to trebali da dobijemo s obzirom na tim i koliko je u isti uloženo.
                            Baki,ja sam to skoro objasnio,to se desava izgubiti mec,koji si ti mogao da dobijes,necemo ga sad razapinjati zbog tog jednog poraza..s druge strane ,ti imas na tapetu, 4 teska meca,i sva 4 je dobio..Stoga,nije u redu traziti smjenu ili ga pljuvati,cak je apsurdno!Radonjic brate,dobija meceve,i vjerujem u nastavak niza...On brate dobija,i tu se sva prica zavrsava oko toga,brate moj!Moze li bolje? O tome cemo nekom drugom prilikom,necu da ga diram bre,Zvezda dobija iz meca u mec i to je hladna cinjenica.


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              Baki,ja sam to skoro objasnio,to se desava izgubiti mec,koji si ti mogao da dobijes,necemo ga sad razapinjati zbog tog jednog poraza..s druge strane ,ti imas na tapetu, 4 teska meca,i sva 4 je dobio..Stoga,nije u redu traziti smjenu ili ga pljuvati,cak je apsurdno!Radonjic brate,dobija meceve,i vjerujem u nastavak niza...On brate dobija,i tu se sva prica zavrsava oko toga,brate moj!Moze li bolje? O tome cemo nekom drugom prilikom,necu da ga diram bre,Zvezda dobija iz meca u mec i to je hladna cinjenica.
                              Ko je pomenuo smenu ? Pomenuta je samo očigledna činjenica da ovaj tim zaslužuje boljeg trenera i evo molim Boga da nam se to ne odbije o glavu kada bude bilo najbitnije, ne podnosim više tako lako sve ove neuspehe sa titulama.

                              Comment


                              • Slazem se,svi smo nestrpljivi...vjerujem u ovu godinu,vjerujem u Radonjica,koji istinski to zeli i moze,sto dokazuje velikim pobjedama u poslednje vrijeme


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X