Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Radonjic je svakako bio planiran za sledecu sezonu izgleda od kako je pocelo brljanje pod VV. Ovo je samo malo ranije, jer je igracima potrebno malo sok terapije, a i Buducnost je pristala da ga pusti bez obestecenja. Sanse da dobijemo radnicki su u oba slucaja iste, 100%. To ce biti reseno pre meca. Da li stvarno mislis da ce biti dozvoljene eventualnosti?

    Mani se tih fazona, bolji smo od njih svakako i ovakvi, pa Vojvodina ih je upravo razguzila usred Kragujevca.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Radonjic je svakako bio planiran za sledecu sezonu izgleda od kako je pocelo brljanje pod VV. Ovo je samo malo ranije, jer je igracima potrebno malo sok terapije, a i Buducnost je pristala da ga pusti bez obestecenja. Sanse da dobijemo radnicki su u oba slucaja iste, 100%. To ce biti reseno pre meca. Da li stvarno mislis da ce biti dozvoljene eventualnosti?

      Ne znam bas , zamisli da Radnicki izvisi za ABA. Pokusace oni dobiti vas , nece tu biti pustanja , ne verujem.

      @Mac, omalovazavas , Igokea je dobila vas sa nikad jacim timom,imao si ligu sa Cedevitom koja je nikad jaca , Radnicki nikad jaci, Partizan slabiji doduse,Cibona uopste nije bila losa samo ih je Mrsic masakrirao na pocetku lige. Olimpija isto imala krajnje korektan tim ali se raspali(Baynes i Page su meni i vise nego zahvalni igraci za ovu ligu bili) , nije bas toliko slaba liga. Ja gledam prvo da je s ovim rezultatom trebao dobiti da vodi bar F4.
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Ne omalovazavam jer su bili najbolji u ovakvoj konkurenciji i ovakvoj postavci stvari, ja to ne sporim. Ali, ja prvi kazem da smo mi vise od pola sezone odigrali ispod proseka, a zavrsili smo na drugom mestu. Radnicki trenutno pokazuje koliko je dobra ekipa, Cedevita nije bila ni blizu F4-a, a Cibona se borila za opstanak. Liga nije bila toliko losa?
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Mani se tih fazona, bolji smo od njih svakako i ovakvi, pa Vojvodina ih je upravo razguzila usred Kragujevca.
          Nije fazon vec zdrav razum. Da igramo sa Zagubicom u preslikanoj situaciji isto bi bilo.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Jedan veliki problem o kojem niko ne prica. Vladu nije oterao Covic, vec Vucicev buraz. Tako da ono, bice jebeno.

            Comment


            • Originally posted by Pobeda.. View Post
              Danas idem i naletim na jednog starog trenera(inace mog prijatelja),koji sada radi individualno u Megi...I pricamo malo,i naravno potegnem pricu o Zvezdi,VV-u i svemu tome,i pitam ga za VV-a,on kaze da je Vrhunski trener,ali da covek nije mogao da vodi ekipu kada mu Covic svaku utakmicu na poluvremenu ulazi u svlacionicu...Takodje ga pitam za malog Mitrovica sto ne igra,on kaze da je decko super,da igra strasno,da je na treninzima medju najboljima,ali ne rece mi zasto ne igra

              Sve u svemu dobar izbor trenera.
              Ne razumem? To je kao neka novost? On i Djokic su Covicevi Delio Rossi i Guidolin. Njegovi kerovi, produzena ruka na terenu.
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Jedan veliki problem o kojem niko ne prica. Vladu nije oterao Covic, vec Vucicev buraz. Tako da ono, bice jebeno.
                Odakle ti ovo ?

                Comment


                • Originally posted by Pobeda.. View Post
                  Odakle ti ovo ?
                  Recimo da znam.

                  Comment




                  • Bio je prvi kandidat za novog trenera jos od odlaska Pesica, nadam se da ce opravdati ocekivanja.

                    "Ovo se nije dogodilo samo zbog poraza od Mega Vizure, nego zbog toga što mi posle Kupa Srbije iz dana u dan sve lošije izgledamo na terenu, a Crvena zvezda nije klub koji to može da trpi i toleriše. Nemam primedbe na stručnost i kompetentnost Vlade Vukoičića, naprotiv. On je uradio veliki posao za prethodnih šest meseci, ali njegov posao i naš posao je takav. Zvezda mora da dođe do svojih rezultata i da kao sistem pronađe put, ukoliko se pojave određene prepreke"
                    Rekao Coki sve..
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Recimo da znam.
                      Moguce,negde sam nacuo,da je "prvi covek" kluba vratio Brown-a i "oterao" Filipa iz Zvezde,o tome sam dosta razmisljao,ali da je do Covica Brown nikada ne bih bio vracen u to sam ubedjen....

                      Comment


                      • S obzirom kako debeli igra, vrlo moguce da opet zavrsi na tribinama.

                        Mada eto, mozda i njemu osvane kada je Vlada otisao, jer se nisu bas najbolje slagali, da se najblaze izrazim.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by Pobeda.. View Post
                          Moguce,negde sam nacuo,da je "prvi covek" kluba vratio Brown-a i "oterao" Filipa iz Zvezde,o tome sam dosta razmisljao,ali da je do Covica Brown nikada ne bih bio vracen u to sam ubedjen....
                          Time je prvi put narusen autoritet Covica a nakon toga i Vukoicica. Pa posle polako busen dok nije oteran. Covic ne voli kad na treneru nema svog slugu. A zna se dobro ko su oni. Bice frke, jedva cekam

                          Comment


                          • Dobio je dva puta po njusci (ili njegovim recima-pljuvao u vis) u KK i jednom u FK, od stvari koje se znaju...

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Time je prvi put narusen autoritet Covica a nakon toga i Vukoicica. Pa posle polako busen dok nije oteran. Covic ne voli kad na treneru nema svog slugu. A zna se dobro ko su oni. Bice frke, jedva cekam
                              Nece,ne nadaj se,ne treba Covica sada da razjebava nesto i pravi sranja i svadja se sa svima,kada je najomiljeniji covek u SD Crvena Zvezda od strane Zvezdasa.

                              Nadam se da ce Radojic konacno da vrati Cveleta u zivot...NAPRED DEJANE !!!

                              Comment


                              • Sto se tice novog trenera, u kratkim crtama:

                                Pozitivo

                                - Ima rezultate, dugo ostao u Buducnosti za domace uslove i napravio neki sistem sa realno malo para
                                - Iako ima najjaci tim, nije bas uvek ni u toj situaciji lako imati 6 godina sa svim trofejima u Crnoj Gori
                                - Poslednjih godina u ABA kosarci
                                - Zna sta da ocekuje od Covica
                                - Bio planiran za sledecu sezonu, pa je verovatno dobro pratio sta se desava kod nas, mozda je i obavestavan o nekim nezvanicnim stvarima
                                - Trazi agresivnu odbranu, skok i gradjenje, dosta radi na tome na treninzima i zahteva perfekciju, dobar da bude trener na duze staze
                                - Igrao sa Igorom i dobro ga zna, kao i ovaj njega
                                - Veoma energican, nema problem da odbrusi bilo kome
                                - Zvezdas

                                Negativne:

                                - Umeo da gubi neizvesne zavrsnice
                                - Ta njegova emotivnost ga moze voditi u tehnicke, pogotovo sto se u nasoj ligi ove godine dele kao bombone
                                - Ima slican sklop licnosti kao Dule Vujosevic, sto ne mora neophodno da bude lose, ali ce lakse navuci gnev navijaca ako nema rezultata, kao sto je i Vujosevic imao problem u pocetku u Partizanu
                                - Brine me sto je mnogo vise postovan van Podgorice, mada to moze biti posledica zelje za rezultatima koje nisu tako realne u post-Milovo vreme
                                - Nije poltron, ne voli samo da klima glavom i nece trpeti Covicevu zelju da bude strucni savetnik
                                - Ne vazi za velikog radnika, mada ce mu ovo biti zivotna sansa, i to ce uticati na odnos.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X