Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marshlla stavljati iza Wilijamsa(koliko ga god voljeli) i iza Wiliamsa je ogromna greska. Ako govorimo samo o cistom talentu, ogromna je jaz izmedju njih.
    Ja bih pola plate odvajao mjesecno da Marshal dodje u Zvezdu.

    Comment


    • Originally posted by canarian View Post
      Bas da je sekundaran plej i nije. Mnogo bolji je u defanzivi i sutu. I zato je vrlo vazno svim tim suterima u napadu (Feldeine, Lazic, Dangubic, Dobric) kao i visokima u reketu obezbediti pleja koji razigrava saigrace. Videli smo na sta je licila igra bez Jovica.
      Jeste, samo sto ko god da dodje za pleja u segmentu razigravanja i asistencija nece prici Jovicu, tako da tu treba biti realan. A nije ni da je Jovic bio operisan od poentiranja i napadacke produkcije.

      Comment


      • Radonja je imao rezultate koji sve pokrivaju. Uvek kad bi mislio da nešto ne radi dobro palo bi mi na pamet da njegov tim dobija Barsu, Unikahu, Makabi i kasnije sve ostale. Pa ko onda da prigovori. On sa njima radi, zna koliko ko može protiv koga. Ko ima povredu, ko je u formi. Jedino me i sad čudi to nedavanje šanse Simaniću,Rakičeviću i sl. kad u ABA ligi imamo siguricu. Možda bi recimo tu Simanić kliknuo i naložio se. Možda i ne bi ali... Sve u svemu da nam je sad tu Radonjić ja se ne bih brinuo.

        Comment


        • Originally posted by Genije10 View Post
          Marshlla stavljati iza Wilijamsa(koliko ga god voljeli) i iza Wiliamsa je ogromna greska. Ako govorimo samo o cistom talentu, ogromna je jaz izmedju njih.
          Ja bih pola plate odvajao mjesecno da Marshal dodje u Zvezdu.
          Ako je Marshall u ona tri imena što su kao ponudjena Zvezdi, klimni glavom.

          Comment


          • Originally posted by 011 View Post
            Jeste, samo sto ko god da dodje za pleja u segmentu razigravanja i asistencija nece prici Jovicu, tako da tu treba biti realan. A nije ni da je Jovic bio operisan od poentiranja i napadacke produkcije.
            A i Jovic je tek sa vremenom postao Jovke. Od levog smetala, do Vilijeve zamene i nade da ce na vreme preneti loptu, pa golmana, i na kraju mamoheba sa EL rekordom i gomilom trofeja za pojasom. Treba imati strpljenja, ali treba imati i vere u struku. Sad, sta i kako, videcemo.
            Ja sam covek fin i suptilan.

            Comment


            • Originally posted by the soul assassins View Post
              @Laki

              Ne pijem tu pricu da Ra nije uspeo da psihicki pripremi ekipu, iz prostog razloga sto mu je ekipa posle toga bila impresivna kad su u pitanju psiholoski zahtevni mecevi.
              Касније је то решавао лагано, на почетку не.

              Мегу у финалу КРКа смо једва добили пред нашим навијачима. Десила се Цибона, против Будивељника који је био катастрофа, ми играмо продужетке, кога је Партизан добио 20+ кући. Партизан на 1:2 у финалној серији када се очекивали да их добијемо код куће, губимо 20 већ у 2/4. Било је доста тих "Must win" утакмица које је веома лоше водио.

              Превазишао је тај проблем када смо прошли Партизан у 1/2 АБА лиге, то му је вероватно била прекретница, како њему тако и нама.
              Last edited by Победа; 06-08-17, 00:31.

              Comment


              • Slažem se za ovo uvodjenje igrača u ABA i KLS. Ta priča sa zasluživanjem na treningu ne pije vodu, jer nemoguće da niko nije zaslužio. Pokazao se Radonja mnogo bolji kao čovek koji sredi nekome karijeru, nego što napravi od mladog igrača nešto preterano. Bilo je tu potencijala, pisao sam.

                Svi treba da idu Gudurinim putem. Da je kao Rebić i Tejić bio u Zvezdi, sad ko zna gde bi bio. Jednostavno Boriša treba da igra za FMP i trebao je i prošle godine. Ili pozajmica u Megu, ali ne kao pozajmica pod znacima navoda Tejića. Znam tu priču kako je išla.

                Takva klima u klubu je bila da nismo bili EL tim pa smo imali strpljenja za Radonju. Alimpija čeka mnogo teži zadatak i velika očekivanja, ali hajde da budemo uz klub i uz igrače ove sezone. Biće ovo pun pogodak verujem.

                Comment


                • Ja bi voleo kada bi mi Alimpijevicu dali podrsku,dovoljno strpljenja i da ga sto manje uporedjujemo sa Dejom.Dejo je nasa legenda,ali trebalo je i hrabrosti preuzeti tim posle njega,uz odlazak dve trecine tima.
                  I krajnje je vreme da se prestane sa pricama kako je neko oterao Deja,rasprodao tim da bi ovaj sto pre otisao i slicno.Dejan je i sam bio svestan da ce igraci otici,dobio je vise nego korektan ugovor koji nije hteo da prihvati.Pretpostavljam da nije smeo da stavlja novostecenu reputaciju na kocku jer je ovo sezona u kojoj bi se on kod nas potvrdio kao vrhunski trener.Otisao je,Alimpijevic je uzeo vruc krompir u ruke,nase je da ga podrzimo i iskreno se nadam da moze da bude jos uspesniji.

                  Comment


                  • Originally posted by Genije10 View Post
                    Marshlla stavljati iza Wilijamsa(koliko ga god voljeli) i iza Wiliamsa je ogromna greska. Ako govorimo samo o cistom talentu, ogromna je jaz izmedju njih.
                    Ja bih pola plate odvajao mjesecno da Marshal dodje u Zvezdu.
                    Je l postoji neka mogucnost da dodje ovaj Kendall Marshall, ili samo vlazni snovi?Meni se nesto cini da ovaj ne bi pristao da igra ispod 800-900k

                    Comment


                    • Originally posted by Manda77 View Post
                      Je l postoji neka mogucnost da dodje ovaj Kendall Marshall, ili samo vlazni snovi?Meni se nesto cini da ovaj ne bi pristao da igra ispod 800-900k
                      Sam si sebi odgovorio. A mislim i da je to malo. Imao je prosle sezone zaradu od oko negde malo jace 2m$.

                      I covek gleda ka Kini tako da tu svaka veza sa nama prestaje
                      Last edited by Боги; 06-08-17, 01:08.

                      Comment


                      • Originally posted by Боги View Post
                        Sam si sebi odgovorio. A mislim i da je to malo. Imao je prosle sezone zaradu od oko negde malo jace 2m$.

                        I covek gleda ka Kini tako da tu svaka veza sa nama prestaje
                        Pa to, gledam ovde ljudi ga pominju kao da igra za neki kikiriki.Covek moze lagano da ima neku dobru rolu u nba, uzimajuci u bozir kakve sve budale igraju i jos gore dobijaju ugovore na nekoliko desetina miliona.

                        Comment


                        • Dolazi i princeton
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Zamolio bih moderaciju ovog foruma da na mesto moderatora (novopridošlih) pored Bogija i Kronosa, stavi i Twistera koji je malo kasnije stigao na foruma ali je znalac košarke i nepristrasan (bar ima preduslove) jer ne navija ni za Zvezdu ni za Partizan. Mislim da Uini neće dolaziti a za Fendera (ko zna) i ako dođe neće se ljutiti. Očekujem da i ostali forumaši podrže Twistera za moda.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by cetka View Post
                              Zamolio bih moderaciju ovog foruma da na mesto moderatora (novopridošlih) pored Bogija i Kronosa, stavi i Twistera koji je malo kasnije stigao na foruma ali je znalac košarke i nepristrasan (bar ima preduslove) jer ne navija ni za Zvezdu ni za Partizan. Mislim da Uini neće dolaziti a za Fendera (ko zna) i ako dođe neće se ljutiti. Očekujem da i ostali forumaši podrže Twistera za moda.
                              http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1663193

                              Nagovorite ga

                              Comment


                              • Bese Alimpije na RTSu.
                                Kaze zavrsen veliki deo posla oko tima formiranjem baze domacih igraca.
                                Trazi se jos minimum 2 pojacanja, mozda i 3 i to ce biti stranci.

                                Comment

                                Working...
                                X