Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by the soul assassins View Post
    Pa nije Radonjic sutirao.
    Zato sam i spomenuo to.

    Comment


    • Originally posted by the soul assassins View Post
      Pa nije Radonjic sutirao.
      Физички смо били исцрпљени у том делу сезоне што има доста утицаја како ће играч да игра, у овом случају шутирати. Мада не бих ја кривио Радоњића за то.

      Comment


      • Originally posted by Tsigalko View Post
        [/B]

        Vrlo bitno! Meni su prvim banom na b92 zapretili jer se nekome nije dopalo moje misljenje o radonjicu. Ok bio sam nov clan, ali valjda je sasvim legitmno imati drugaciji stav?
        Dokle god je kritika argumentovana i konstruktivna = sve 5. Kad se pocne sa vredjanjem, teranjem, pljuvanjem itd, leteli bi kod mene banovi sam' tako, i za to imam nekoliko veoma dobrih razloga, pocev od osnovne kulture, preko logike, do same motivacije igraca i atmosfere koje se stvara. A posto su cigani poznati po kukanju i drami, i ima ih jos koji nisu nista naucili zadnjih par godina, ja ne bih bio dobar kandidat za moderaciju.



        I volEm da psujem sudije na Live temi.
        Ja sam covek fin i suptilan.

        Comment


        • Laki dobra analiza, stim sto je i Victor u pravu. Ne razumem to zasluzivanje minutaze na plus 20 na treningu. Za mladog igraca je bitno sticanje iskustva i da oseti teren radi sticanja samopouzdanja i da sami osete "gde su" u seniorskoj kosarci. Borisa, Rakicevic i Dobric su u tim situacijama morali da imaju mnogo vise minuta, bas zbog ove sezone koja dolazi. Cak mislim da su i nasi stariji treneri uvek gurali mladjariju u vatru dok su mladi.

          Comment


          • Laku noc! Sutra je dan za fudbal, ne verujem da ce biti zanimljivo na forumu.

            Comment


            • Ludost je porediti Maršala i Gosa. Ludost. Jedina sličnost im je što treniraju košarku, i ajde igraju na istoj poziciji. Tu svaka sličnost prestaje.

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Drugo kroz celu karijeru je pokazao da on nema u sebi tu kvacicu da "istrpi" igraca dok se razvija i da mu oprasta grehe dok igra. Uvek je on to dosta sekao i bio strog u tom pogledu. Dalo je to rezultate takmicarske, ali da razvoj klinaca je patio zbog toga.

                Znajuci takvu situaciju, ako ne od samog pocetka onda bar od polu sezone trebalo je Borisu, Dobrica, Rebica ranije i druge ostaviti lepo u FMP da tamo krljaju i igraju ili ih pak loanovati u neki KLS klub gde bi dobili 25 minuta. To je realno jedina stvar koju realno mogu da zamerim Radonji za sve ove godine sto je bio trener. Tacno je da igrac napreduje na treningu individualno, ali postaje igrac na utakmicama. Decurlija je trebala da igra a ne da cepa zmijicu na Nokiji na klupi ili tribini.
                Nije tačno. Radonjić je selektivno jako precizno i pažljivo davao šansu svakome ko je tu šansu zaslužio- po njegovim ličnim kriterijumima. Jako često se njegova minutaža i mišljenje kosila sa mišljenjem ljudi preko puta malog ekrana, a još češće je bivao u pravu. To što Rebić nije sazrio ,stvar je samo i isključivo Rebića. Uzeo si primjer Simanića , čije tijelo ne može da odgovori mnogo manje zahtjevnijim sportovima ,a ne košarci ,a ja ti kažem- krivicu snosi samo Boriša Simanić. Isto tako ja tebi navodim primjer Jovića , Kalinića , Gudurića koji nisu bili gotovi prospekti ,šta više bili su daleko od toga ,a put kojim su sazrevali omogućio im je upravo Radonjić ,ali samo uz njihov lični trud i napredak. Ne bi da ti prosipam demagogiju , imam veoma jasan i koncizan stav što se toga tiče a glasi da je svako nosioc svoje sudbine,i da svako dobije onoliko čaja u šolji koliko i zaslužuje. Bar , na kraju ,tako se ispostavilo,u sistemu Dejana Radonjića.

                Comment


                • Glasalo vas je otprilike oko 2/3 što je sasvim dovoljno. Od sutra su moderatori Bogi i Kronos, a treći će biti uini ili Fender kad i ako dođu. Ne dođu li i odbiju ide sledeći po broju glasova i sve tako dok neko ne prihvati Najbolje znate kako PDF treba da izgleda i uređujte ga kako smatrate da je najbolje. Tu vas neće niko dirati tako da ako nešto krene loše možete da se žalite sami sebi

                  Jedino mi se ne sviđa što je Bogi prešao 50%, zvuči mi poznato.

                  Comment


                  • Originally posted by the soul assassins View Post
                    Pa nije Radonjic sutirao.
                    Nije, ali nije uspeo da psihički pripremi tim za igru pod imperativnom pobede. Zato su i bile drvene ruke.

                    Originally posted by mmajstor View Post
                    Laki dobra analiza, stim sto je i Victor u pravu. Ne razumem to zasluzivanje minutaze na plus 20 na treningu. Za mladog igraca je bitno sticanje iskustva i da oseti teren radi sticanja samopouzdanja i da sami osete "gde su" u seniorskoj kosarci. Borisa, Rakicevic i Dobric su u tim situacijama morali da imaju mnogo vise minuta, bas zbog ove sezone koja dolazi. Cak mislim da su i nasi stariji treneri uvek gurali mladjariju u vatru dok su mladi.
                    Zavisi šta se podrazumeva pod "istrpeti" mladog igrača.

                    U mom viziru bi to bilo - dozvoliti mu da greši, ako na treninzima kida. Kad si klinac, jednostavno MORAŠ da se izboriš za šansu, a to je moguće samo ako daješ sve od sebe (u ovom slučaju to nije floskula).

                    Ako ga bole kurac i prvi piči kući, pa onda bole patka i trenera da mu daje priliku.


                    Moja zamerka Radonjiću bi bila da nije dovoljno forsirao igrače (čitaj Dobrić npr) koji zaista jesu paradigma dobrog odnosa prema dresu i obavezama.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Biće sendviča za sve!

                      Comment


                      • Laki, zamisli da pet Bojana cita sta pisemo.
                        Ja sam covek fin i suptilan.

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Nije, ali nije uspeo da psihički pripremi tim za igru pod imperativnom pobede. Zato su i bile drvene ruke.



                          Zavisi šta se podrazumeva pod "istrpeti" mladog igrača.

                          U mom viziru bi to bilo - dozvoliti mu da greši, ako na treninzima kida. Kad si klinac, jednostavno MORAŠ da se izboriš za šansu, a to je moguće samo ako daješ sve od sebe (u ovom slučaju to nije floskula).

                          Ako ga bole kurac i prvi piči kući, pa onda bole patka i trenera da mu daje priliku.


                          Moja zamerka Radonjiću bi bila da nije dovoljno forsirao igrače (čitaj Dobrić npr) koji zaista jesu paradigma dobrog odnosa prema dresu i obavezama.
                          Добрић је често био веома лош када је добијао прилику. Сећам се утакмице у гостима са ЦСКА чини ми се, Добрић креће у дриблинг и губи лопту као да је први пут узео исту у руке.

                          У КЛС је добро играо, али је играо добро у КЛСу и у ФМПу. Не знам колико можемо да очекујемо од њега у будућности.

                          Comment


                          • Originally posted by Achtung! View Post
                            Isto tako ja tebi navodim primjer Jovića , Kalinića , Gudurića koji nisu bili gotovi prospekti ,šta više bili su daleko od toga ,a put kojim su sazrevali omogućio im je upravo Radonjić ,ali samo uz njihov lični trud i napredak. Ne bi da ti prosipam demagogiju , imam veoma jasan i koncizan stav što se toga tiče a glasi da je svako nosioc svoje sudbine,i da svako dobije onoliko čaja u šolji koliko i zaslužuje. Bar , na kraju ,tako se ispostavilo,u sistemu Dejana Radonjića.
                            Uglavnom si u pravu, samo što i tu ima Radonjićevih grešaka. Gudura je uglavnom igrom slučaja završio u prvom timu a ne u Makedoniji.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                              Dokle god je kritika argumentovana i konstruktivna = sve 5. Kad se pocne sa vredjanjem, teranjem, pljuvanjem itd, leteli bi kod mene banovi sam' tako, i za to imam nekoliko veoma dobrih razloga, pocev od osnovne kulture, preko logike, do same motivacije igraca i atmosfere koje se stvara. A posto su cigani poznati po kukanju i drami, i ima ih jos koji nisu nista naucili zadnjih par godina, ja ne bih bio dobar kandidat za moderaciju.



                              I volEm da psujem sudije na Live temi.
                              Udjoh na B92 forum i to na temu prelazni rok 2014/15. Ovaj vraca sezonsku ako Radonja ostane, ovaj baca bombu, ovaj tvrdi da goreg trenera nije vidio u zivotu, ovaj da ga SNS drzi na klupi Zvezde. Da stvari budu jos gore 3 godine kasnije na danas aktivnoj temi, ti isti zale Radonjin odlazak kao da je Pet Rajli. Licemjerstvo na steroidima.

                              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                                Dokle god je kritika argumentovana i konstruktivna = sve 5.
                                Mislim da moderator ne bi trebalo da ulazi u ocenu argumentovanost i konstruktivnosti kritika. To je uvek subjektivna ocena i vodi ka problematici sta jeste argumentovano a sta nije. Trebalo bi da postoje jasna, nedvosmislena i objektivna pravila, a moderator da kontrolise da li ih forumasi krse ili ne. To sto si napisao za vredjanje i pljuvanje je skroz ok. Banovi bi trebalo da se koriste za bas ozbiljne slucajeve, a ne da se dele kao konfete.

                                Comment

                                Working...
                                X