Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bio sam odsutan, ima li kakvih novih vesti? Plej, centar, četvorka iz snova? Neko? Niko?

    Comment


    • Mislim da cemo se pozitivno iznenaditi kada je Dangubin sut u pitanju.
      Evidentan napredak se vidio pred kraj sezone.

      Comment


      • Jel u vezi najjačeg transfera u forumaškoj istoriji?
        Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

        Comment


        • Originally posted by Valensija View Post
          Mislim da cemo se pozitivno iznenaditi kada je Dangubin sut u pitanju.
          Evidentan napredak se vidio pred kraj sezone.
          Cak sam mislio da ce ga ona povreda stopala omesti jer je bas dosao u dobar mod. Drago mi je sto je nastavio u istom ritmu.

          Comment


          • Originally posted by Боги View Post
            U ponedeljak u podne KZŠ Čovića povodom novonastalih dešavanja.
            Jel u najjačem transferu ikada u forumaškoj istoriji? P.S. Opet nisam kvotovao, pa sam moro da ponovim, sorry!
            Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

            Comment


            • Originally posted by Tsigalko View Post
              Mozemo li cuti ime koje ti predlazes. Ja se slazme sa tobom da williams-goss ima ozbiljan nedostatak brzine i eksplzivnosti mozda cak i za evropsku kosarku ali mu se ne moze poreci da je skolovan igrac, lider i pobednik. Kao sto si rekao s pedigreom, neko ko je prosao sve bitnije kampove u americi. Ugovor na tri godine ima sasvim drugaciju tezinu, ali bi to opet imalo smisla rrcimo prosle godine pored jovica a ne u kombinaciji sa isto tako neiskusnim radicevicem.

              Kakvo je tvoje misljenje o monte morrisu, melo trimblu, jacku gibbsu?
              Nije mnogo eksplozivan ali bez obzira na to je baš solidan defanzivac, dobru visinu ima. Ima odličan košarkaški IQ i može mnogo raznih stvari da ponudi. Gonzaga je igrala sa dominantnim centrima. Mislim da bi se on sa Feldinom neverovatno uklapao. Predobar bi defanzivni tandem bili stim što bi ofanzivno Feldinu dobro delio lopte za prodor a on sam bi mogao šutem sa distance i za tri da bude koristan.

              Comment


              • Originally posted by abizolirni View Post
                Cak sam mislio da ce ga ona povreda stopala omesti jer je bas dosao u dobar mod. Drago mi je sto je nastavio u istom ritmu.
                Mislim da je ovo sezona koju ce odigrati na visokom nivou.

                Comment


                • Originally posted by Valensija View Post
                  Mislim da cemo se pozitivno iznenaditi kada je Dangubin sut u pitanju.
                  Evidentan napredak se vidio pred kraj sezone.
                  Sweet jumper sa poludistance iz naskoga, ima da budu bolji procenti nego sa polaganja.

                  Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by Bastia33 View Post
                    Sweet jumper sa poludistance iz naskoga, ima da budu bolji procenti nego sa polaganja.

                    Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
                    Taj rad. A moze jako i do samog kraja.

                    Comment


                    • Dobro veče dobri ljudi. Prođoh li cenzus?

                      Comment


                      • Kakva sad opet konferencija, kakva novonastala desavanja ?

                        Comment


                        • Originally posted by Боги View Post
                          Dobro veče dobri ljudi. Prođoh li cenzus?
                          .
                          Ja sam covek fin i suptilan.

                          Comment


                          • Originally posted by Боги View Post
                            Dobro veče dobri ljudi. Prođoh li cenzus?
                            Mozes sam da formiras Vladu.

                            Comment


                            • Originally posted by Tsigalko View Post
                              Mozemo li cuti ime koje ti predlazes. Ja se slazme sa tobom da williams-goss ima ozbiljan nedostatak brzine i eksplzivnosti mozda cak i za evropsku kosarku ali mu se ne moze poreci da je skolovan igrac, lider i pobednik. Kao sto si rekao s pedigreom, neko ko je prosao sve bitnije kampove u americi. Ugovor na tri godine ima sasvim drugaciju tezinu, ali bi to opet imalo smisla rrcimo prosle godine pored jovica a ne u kombinaciji sa isto tako neiskusnim radicevicem.

                              Kakvo je tvoje misljenje o monte morrisu, melo trimblu, jacku gibbsu?
                              Ta tri igraca nisu dostupna Zvezdi. Prva dvojica imaju vec obecane ugovore.

                              Ja gledam roster i po njemu uklapam pleja. Ja ne govorim da je Wiliams los, daleko od toga. On bi bio odlican potpis da je plej 2 pored Jovica. Ali za prvog pleja ovog rostera ga ne bih potpisao. Nije on ni skup, ne skuplji od 180 200k prve godine.
                              Pogodak bi bilo potpisati ga 2god kao drugog pleja.

                              Ako na ovu platu dodas nekih 100hiljada imas dostupnog igraca koji je malo lud, ali lozana, hrabar, lider i mozak mu ne smeta da donosi odluke kad je vruce. Taj igrac je i ponudjen Zvezdi. Kao i jos dvojica uz njega. Cekamo da klub izabere.
                              Ja da se kockam i treba da ulozim zivot na Zvezdu. Pritom treba da izaberem pleja, izabrao bih njega.

                              Mnogi su mislili i da je Markus lud i nedisciplinovan, kao sto jeste. Pa znamo sta je radio za nas. To isto moze i ovaj momak. Svakog igraca da napravi boljim nego sto je.
                              Ovaj roster moli se za kreativca na poziciji pleja.

                              Comment


                              • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                                Cek, zar ti nisi onaj lik cije lice cesto vidim na prenosu kroz tablu, i koji se konstantno zali na samovolju moderacije? Nesto si mi poznat...

                                Ma daj, kako da pisem i da se zezam, a u isto vreme budem mod? Onda vise nema dupeta itd. Zar bi i to zrtvovao?

                                PS: I imati nekoga, ko je alergican na kritike i pljuvanje igraca i strucnog staba, kao moderatora na stranicama KKCZ i nije bas najbolja ideja, iskreno.



                                Vrlo bitno! Meni su prvim banom na b92 zapretili jer se nekome nije dopalo moje misljenje o radonjicu. Ok bio sam nov clan, ali valjda je sasvim legitmno imati drugaciji stav?

                                Comment

                                Working...
                                X