Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Боги View Post
    Dobro veče dobri ljudi. Prođoh li cenzus?
    Kutije polu-prazne ili polu-pune, kako hoces

    Comment


    • Originally posted by Genije10 View Post
      Ta tri igraca nisu dostupna Zvezdi. Prva dvojica imaju vec obecane ugovore.

      Ja gledam roster i po njemu uklapam pleja. Ja ne govorim da je Wiliams los, daleko od toga. On bi bio odlican potpis da je plej 2 pored Jovica. Ali za prvog pleja ovog rostera ga ne bih potpisao. Nije on ni skup, ne skuplji od 180 200k prve godine.
      Pogodak bi bilo potpisati ga 2god kao drugog pleja.

      Ako na ovu platu dodas nekih 100hiljada imas dostupnog igraca koji je malo lud, ali lozana, hrabar, lider i mozak mu ne smeta da donosi odluke kad je vruce. Taj igrac je i ponudjen Zvezdi. Kao i jos dvojica uz njega. Cekamo da klub izabere.
      Ja da se kockam i treba da ulozim zivot na Zvezdu. Pritom treba da izaberem pleja, izabrao bih njega.

      Mnogi su mislili i da je Markus lud i nedisciplinovan, kao sto jeste. Pa znamo sta je radio za nas. To isto moze i ovaj momak. Svakog igraca da napravi boljim nego sto je.
      Ovaj roster moli se za kreativca na poziciji pleja.
      Daj neku zagonetku, pitalicu, poskočicu da skontamo na kog igrača misliš i ona dva što su ponudjena još. Kada već ne možeš da nam kažeš ime i prezime.
      Last edited by Bobinator BM13; 05-08-17, 22:53.

      Comment


      • Originally posted by Genije10 View Post
        Ta tri igraca nisu dostupna Zvezdi. Prva dvojica imaju vec obecane ugovore.

        Ja gledam roster i po njemu uklapam pleja. Ja ne govorim da je Wiliams los, daleko od toga. On bi bio odlican potpis da je plej 2 pored Jovica. Ali za prvog pleja ovog rostera ga ne bih potpisao. Nije on ni skup, ne skuplji od 180 200k prve godine.
        Pogodak bi bilo potpisati ga 2god kao drugog pleja.

        Ako na ovu platu dodas nekih 100hiljada imas dostupnog igraca koji je malo lud, ali lozana, hrabar, lider i mozak mu ne smeta da donosi odluke kad je vruce. Taj igrac je i ponudjen Zvezdi. Kao i jos dvojica uz njega. Cekamo da klub izabere.
        Ja da se kockam i treba da ulozim zivot na Zvezdu. Pritom treba da izaberem pleja, izabrao bih njega.

        Mnogi su mislili i da je Markus lud i nedisciplinovan, kao sto jeste. Pa znamo sta je radio za nas. To isto moze i ovaj momak. Svakog igraca da napravi boljim nego sto je.
        Ovaj roster moli se za kreativca na poziciji pleja.
        Pa koja su to imena? Ne kapiram postove tipa "rece minjedan coeknna jednom mestu jednu stvar". Ja sam uvek za to da se kocka sa igracem iz usa i tu delim tvoje misljenje, takodje nislim da su sanse da neko bude prvi plej EL ekipe direktno sa koledza jako male. To je ogroman skok u kvalitetu.
        Moze na private ako nije za javnost

        Comment


        • Postavio sam temu u kojoj bi svi koji su prilikom selidbe menjali nickove upisali stare/nove, kako bi se bolje snašli u komunikaciji.

          Pa ako nije problem, bio bih zahvalan (a ne samo ja, verujem).

          http://www.sportklub.info/forum/show...61#post1665261
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Kendall Marshall ? To je novi Wilijams samo duplo ludji
            Last edited by Laza Kacanski; 05-08-17, 22:56.

            Comment


            • Ovaj roster moli se za kreativca na poziciji pleja.
              To je to, u Radicevicu imamo igraca koji diktira tempo, ima strasan ulaz te otvara post igrace.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Kendall Marshall ? To je novi Wilijams samo duplo ludji
                Mwill je za marsalla bog otac licno. Recimo da qu will-goss i marsalll vrlo slicni igraci s tim da bih i tu prednost dao wil-gossu

                Comment


                • Originally posted by Tsigalko View Post
                  [/B]

                  Vrlo bitno! Meni su prvim banom na b92 zapretili jer se nekome nije dopalo moje misljenje o radonjicu. Ok bio sam nov clan, ali valjda je sasvim legitmno imati drugaciji stav?
                  Pa sasvim je normalno da imas svoje misljenje o Radonjicu. A koje je to ako smem potati, samo da evidentiram;)

                  Comment


                  • Originally posted by Tsigalko View Post
                    Mwill je za marsalla bog otac licno. Recimo da qu will-goss i marsalll vrlo slicni igraci s tim da bih i tu prednost dao wil-gossu
                    I cemu je prednost Gossa?
                    Mrrshall je za njega igracina.
                    Sto ne znaci da Goos nece biti.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Kendall Marshall ? To je novi Wilijams samo duplo ludji
                      Nekako mi on nije realan.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Kendall Marshall ? To je novi Wilijams samo duplo ludji
                        od pulena preko gossa do dj coopera ko je ovde sve pomenut marshall po meni bi bio najbolje resenje

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          I cemu je prednost Gossa?
                          Mrrshall je za njega igracina.
                          Sto ne znaci da Goos nece biti.
                          Predobro asistira ali mi ima nekako budjav izbačaj prilikom šuta.

                          Comment


                          • Ako se ostavljaju jace pare za cetvorku onda mi je skroz realno da na 1 bude goss za nekih 200k max i na 5 mladjani francuz sa 150 - 200 k .Izlaz je samo 100k za njega a verujem da se za neke dve godine sve to moze vratiti,decko ima bolesne fizikalije.

                            Comment


                            • Originally posted by Clash View Post
                              Pa sasvim je normalno da imas svoje misljenje o Radonjicu. A koje je to ako smem potati, samo da evidentiram;)
                              Ja sam recimo bio za njegovu smenu posle cibone cak i pre toga posle laktasa recimo jer je to bio poraz koji je mogao jos jednom da nam udari katanac na klub pri tom od duplo slabije ekipe. Tad je imalo alternativa na trzistu. (Obradovic)
                              Kad mu je pruzena sansa nakon tih poraza i kad je ostao apsolutno sam bio protiv svake price o smeni, ali to ne znaci da treba da cutimo na necije mane i greske, kao sto naravno treba pohvaliti dobre stvari i kvalitete.
                              Mislim da smo pomalo upali u slican mod kao groblje u vezi duloa i da je svaka kritika na racun radonje automatski udar na klub. Ovo je naravno malo ublazena verzija

                              Comment


                              • Originally posted by Tsigalko View Post
                                [/B]

                                Vrlo bitno! Meni su prvim banom na b92 zapretili jer se nekome nije dopalo moje misljenje o radonjicu. Ok bio sam nov clan, ali valjda je sasvim legitmno imati drugaciji stav?
                                Mogu da potvrdim da je to bio ogroman problem ustaljene prakse tj. kljucno nerazlikovanje trolovanja od manjinskog misljenja, ili tiranija vecine/vlasti nad razlicitim. Nadam se da to ovde nece biti slucaj.
                                Last edited by mmajstor; 05-08-17, 23:11.

                                Comment

                                Working...
                                X