Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjda ce neko da postavi snimak gostovanja..

    Comment


    • Originally posted by suptil View Post
      Jel je to sutra u jutarnjem na RTS-u trener gost. Najavila ga je Natasa Miljkovic na tviteru.
      Taman gledam Alimpija uz kaficu.
      Last edited by Dobar Los Milos; 05-08-17, 20:27.
      Ja sam covek fin i suptilan.

      Comment


      • Originally posted by suo View Post
        Pojačanje(Nigel Goss?)/Radičević
        Feldin/Lazić/Dobrić
        Dangubić/Kešelj
        Janković/Boriša
        Micka[emoji769] zvijer/Milko/Jovanović

        Čini se da je to ekipa koja će početi ABA i Jutolig sa mogućim dodatkom četvorke. Na ovo još dodati i Radanov/Davidovac/Lazarević trio iz FMP-a, samo zaista ne vidim gdje će oni doći do minuta. Možda ima mjesta za jednog, za svu trojicu ne. Plus što se tiče situacije pod košem, Jovanović valjda može pokriti i četvorku, tako da bih ja gurnuo Borišu u vatru, vrijeme mu je
        Nikola Radičević, Ognjen Dobrić, Marko Kešelj, Nemanja Dangubić, Boriša Simanić, Stefan Janković, Nikola Jovanović i Milko Bjelica, plus Laza i Feldin to je 10 igrača koji su sigurni , prijavljuje se 14 ako se ne varam ali samo 12 su u rosteru za utakmice dakle stizu još dva igrača ili ako su trojica Simanić ispada iz ovih dvanaest zigosanih i upada u tu dvojicu prekobrojniha to sve pod uslovom da od četvorke iz Fmp a niko ne upadne.

        Comment


        • Originally posted by Gb92 View Post
          ove likove koji dodju da provociraju
          Za prijatelje, Dravot.

          Comment


          • Alimpijević je rekao na predstavljanju da je cilj do 7.avgusta imati 90% kompletiran roster tako da očekujmo 2 nova igrača do ponedeljka.

            Comment


            • Originally posted by mikara92 View Post
              Alimpijević je rekao na predstavljanju da je cilj do 7.avgusta imati 90% kompletiran roster tako da očekujmo 2 nova igrača do ponedeljka.
              Pa ima vec 10/12.
              Ja sam covek fin i suptilan.

              Comment


              • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                Pa ima vec 10/12.
                11/14

                Comment


                • Glasao za Wooka, Dobar Los Milosa i abizolirnog kao moderatore. DLM se vec namece kao dobro resenje.
                  Od ostalih, voleo bih ovde da citam postove odredjenih forumasa, na primer NMX, Born Redi, Kosjan, chaos, neki su vec tu kao Bogi, taliesin, Laki i mnogi drugi.
                  Ima i onih koji mi se ne svidjaju, ali ni ne moze sve da bude savrseno.

                  Sta mislite o zamenama Radicevic - Volters, Dzenkins - Feldein, Mitrovic - Jankovic? Jos treba videti ko ce zameniti Jovica, Gudurica mogu Radanov ili Lazarevic, zamena za Tompsona je Jovanovic, za Simonovica i Kuzmica se jos ne zna. Slazem se sa jednim clanom, morace Dangubic dobro da zapne ne bi li nadoknadili ove sto su otisli iz spoljne linije. Ocekujem da ovo bude njegova sezona.

                  Na 1 je tu Radicevic, treba da dodje dobar asistent, a moze i Radanov da pripomogne.
                  Na 2 je tu Feldein, Laza i Dobric kao pomoc.
                  Na 3 je guzva, Dangubic, Dobric, Keselj, Lazic, Lazarevic, a moze i Radanov.
                  Na 4 samo Jankovic i Simanic.
                  Na 5 Jovanovic i Bjelica.

                  Treba teziti tome da se svaka pozicija popuni sa 3 igraca, sa tim da neki igraci igraju vise pozicija: Lazic, Radanov, Dobric.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Od 6 joj je emisija, kad je otprilike Alimpijević?

                    Comment


                    • Originally posted by mikara92 View Post
                      11/14
                      Eto, obrni, okreni, cilj ispunjen.
                      Ja sam covek fin i suptilan.

                      Comment


                      • Pozdrav svima,neke vec prepoznajem, neke ne. Ne vwrujem da ce Alimpijevic reci bilo sta u vezi igraca i pojacanja. Nadam se da ce vise pricati o planovuma za stil igre koji cemo negovati i stvarima za struku, mladim igracima...

                        Comment


                        • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                          Eto, obrni, okreni, cilj ispunjen.
                          11/14=78,57 %

                          Comment


                          • Da li je Nigel Williams-Goss uopšte realna opcija? Koliko znam, izabran je na draftu ove sezone kao 55 pik od strane UTAH. Ovaj zadnji draft je bio toliko jak i dubok draft da je stvarno bilo preteško biti izabran tu.

                            Comment


                            • Originally posted by mikara92 View Post
                              11/14=78,57 %
                              Samo 12 igraju.

                              I ne namece se DLM ni najmanje, samo se izuva kad dodje u goste.
                              Last edited by Dobar Los Milos; 05-08-17, 20:46.
                              Ja sam covek fin i suptilan.

                              Comment


                              • Originally posted by Peachy Carnehan's friend View Post
                                Za prijatelje, Dravot.
                                Njemu je sport na zadnjem mestu.

                                Comment

                                Working...
                                X