Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Voleo bih odmah ovog Rowana da vidim u Zvezdi, mislim da ce biti pun pogodak

    Comment


    • Originally posted by Ma'estro View Post
      Voleo bih odmah ovog Rowana da vidim u Zvezdi, mislim da ce biti pun pogodak
      I otac mu je bio strasan suter, to je porodicno izgleda, i meni se on dopada, ova sezona mu je dobra sansa da se dokaze.

      Comment


      • Drugari, mali off, ako ima klinca rođenog 2007/8. godine, KK Mega organizuje besplatnu školu košarke.

        21765098_1742519555772580_4314395607627088866_n.jpg

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Zbog cega ovoliki hejt na Apica? Mlad igrac, i iako ima mana u igri jedan je od perspektivnijih u tom godistu. A izgleda da nam ni Radanov ne valja. Kako to da odmah ne zaigra kao Stojakovic iz najboljih dana?
          Što se tiče Apića, na jednom lajvu na instagramu koji je snimao Feldin, dosao je do njega i komentarisao kako pravi neverovatne blokove

          Comment


          • NIJE francuskom centru dugo trebalo da počne da uči srpski jezik i da proba našu kuhinju.

            - Znam na vašem jeziku da kažem zdravo, kako ste, ko je najbolji i naravno neke psovke. Par puta je trener bio ljut na treningu pa je opsovao, tako da sam i to naučio. Kada je vaša hrana u pitanju, sve je fantastično. Imali smo timsku večeru i mnogo mi se svidelo. Imate ovde i restorane sa svim vrstama hrane, što je dobro. Probao sam neko srpsko jelo, ne znam kako se zove tačno, i neki sir, tako da nemam žalbi na hranu - poručio je Lesor.

            http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...zivam-zemljake

            Comment


            • da vidimo kako ce da prodje generalna proba ...ne toliko rezultati koliko igra

              Comment


              • http://www.mvp.rs/mvp-intervju/item/...-krv-je-srpska

                Comment


                • Uh, jedva cekam utakmicu večeras, da vidim nove momke kakooo izgeldaju

                  Comment


                  • Upravo počinje prva utakmica Makabi - Uniks ... SK-1
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Pulen potpisao neki ugivor za filadelfiju

                      Comment


                      • Aj neka neko postavi ovde neki yt stream pred pocetak tekme. Hvala.

                        Comment


                        • Kakav mec Uniksa i Makabija, bas volim ovakvu kosarku, produzeci.

                          Comment


                          • Originally posted by Jimi22 View Post
                            Aj neka neko postavi ovde neki yt stream pred pocetak tekme. Hvala.
                            http://www.sipragezabava.com/sport-klub-1-uzivo.html

                            Comment


                            • Originally posted by Пера Ложач View Post
                              Ziv bio hvala puno

                              Comment


                              • kad su ovi prozori za reprezentativne kvalifikacije. ko zna mozda mi i profitiramood njih,. vidim da su spanci, italijani, grci potvrdili da ce igrati u najjacim sastavima. s kim igramo u tim terminima?

                                Comment

                                Working...
                                X