Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 17 poena za poluvreme, sta je ovo ljudi?
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Najgore poluvreme ikad
      Ako se plasiramo u top 8 daj nek spoje fener i real ekipe bolje to nego olipijakos
      sigpic

      Comment


      • Kakvo drugo poluvreme, svaka cas. Hajde sad, bez opustanja!
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Igraju momci svaka im čast
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Trazili su nacin da dodele loptu Olimpijakosu i nasli su ga, mrs!
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Poserem se ja na ovu našu braću.

              Comment


              • Sram te bilo Javore, sramna odluka na 20 sekundi do kraja. Printezis dao kos kao u finalu EL, preslikan, stvarno ne vidim razlog sto nas ovde lepo nisu pustili kad im ne znaci ova pobeda bas nista...Mora da se dobije Barsa u petak pa onda Uniks i da se cupamo nekako...
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Izem ja tu vašu igru.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Kako stoje stvari na tabeli ?
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Uzasan nacin da se izgubi utakmica.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by MareLFC View Post
                        Kako stoje stvari na tabeli ?
                        Trenutno 8. sa 2 pobede vise od Darusafake
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Samo da se poserem po braći iz Pireja koji su 45 minuta igrali kao da im je zadnje, dok su protiv Galatasaray šetali. Po istom principu i isti tip utakmice im je protiv Panathinaikosa, isto i radovanje na kraju i neka se ližu s govnima i dalje.
                          Agravanis se uvijek usere po nama, 2 poena u prosjeku, da čovjek zaplače.

                          Umrli su večeras i protiv Barcelone nema šanse da mogu dobiti. Walters i Bjelica mogu slobodno napustiti ekipu, kad gori korisni su kao ja pored televizora.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Trenutno 8. sa 2 pobede vise od Darusafake
                            Pisi propalo.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Samo da se poserem po braći iz Pireja koji su 45 minuta igrali kao da im je zadnje, dok su protiv Galatasaray šetali. Po istom principu i isti tip utakmice im je protiv Panathinaikosa, isto i radovanje na kraju i neka se ližu s govnima i dalje.
                              Agravanis se uvijek usere po nama, 2 poena u prosjeku, da čovjek zaplače.

                              Umrli su večeras i protiv Barcelone nema šanse da mogu dobiti. Walters i Bjelica mogu slobodno napustiti ekipu, kad gori korisni su kao ja pored televizora.
                              Ma slepci klasični. Ako je nekada bila prilika da se bratstvo pokaže na delu među klubovima ( a ne samo među navijačima ) to je bilo danas.

                              Sviranje je kurcu ta priča, braća pravoslavna, jedne boje, jedna vera, dva kluba....klasičan hajp i cirkus.

                              Comment


                              • Naravo da je cirkus. A pogotovu ovi što to propagiraju i trube o tim budalaštinama su cirkus. Sranje obično!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X