Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Nemoj samo da neko kaže da nismo imali sreće, drugo je kada je utakmica na konstatnoj rezultatskoj klackalici pa tas ode na jednu ili drugu stranu ali ovo kada je prednost suštinski 38 minuta na našoj strani a ti izgubiš zbog crne rupe u napadu gde se akcije prave za Lazića, e to se može nazvati nedostatkom taktičkih sposobnosti našeg neprejebivog maga.
    Naravno da je kriv Radonjic ovde nikakva sreca nije igrala ulogu .. nije prvi put da izgubi ovakav tok meca..
    GIFSoup

    Comment


    • Jedina greska Radonjica je sto nije pravio faul na kraju. Za ostalo mozete se zahvaliti Micicu i Jovicu.
      sigpic

      Comment


      • Micic ti je kriv, decko koji godinu dana nije igrao ozbiljniju utakmicu. Sigurno je moja greska sto je poslednja 2min Micic trebao da resava. A decko je pritom odigrao odlicnu utakmicu.
        Last edited by Brian McShtull; 30-12-15, 19:28.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Ne brate, u pravu ste vi, trebao je Radonja 10 tajmova da trazi da bi se igraci trgnuli malo u zadnjoj.
          sigpic

          Comment


          • On da je trener, on bi na tajmu, obrisao parket sa igracima. Pa da vidis kako bi igrali, ali on je sisica, manji je od makovog zrna. Ne znam da li si primetio, kako je Duda jurio Sarica na poluvremenu kroz tunel...
            Last edited by Brian McShtull; 30-12-15, 19:37.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Micic vam igra neizvjesnu zavrsnicu a covek prvi put ove sezone igra za vas, ako se ne varam... u redu je da mu pokaze da veruje u njega i da mu digne samopouzdanje, ali previse bitna utakmica i neozbiljan poteg..

              Comment


              • E ovako, viđenje situacije. Zadnji napad, dobro odbrana Efesa na bekovima, lopta ide na centra, hajde to u našem sluaju i nije tako loše, Maik u gužvi kreira tešku poziciju, i ne svira mu se preočit faul.

                [VINE]iqTuPUi5vWu[/VINE]

                Tužno je to što je Zvezda uopšte došla u tu poziciju. Strazburg all over again. Da psujem Radonjića, neću, jer nikada nisam pišao po njemu. Da mi se ne sviđa i da mislim da možemo imati boljeg trenera, jbg možemo, ali kako, neću da pričam takve stvari, a na pitanje "Koga umjesto Radonje?" da govorim to je stvar uprave, to je jako bezobrazno. Dejan je fin trener, još je mlad, da mu zamjerim neke stvari, naravno da da, ali mislim da je veliki dio mržnje prema njemu preouzrokovan imenom i prezimenom. Došao nam neki Crnogorac iz Budućnosti da nas vodi kroz Evropu, eh ne, mi hoćemo zvučno prezime, samo takvi treneri su dobri trener, ostali ne valjaju.
                Pratio sam šta je radio do sad ove sezone na parketu, jer ne mogu pratiti šta radi sa upravom, i svidjelo mi se ono što je uradio. Sa dolaskom Millera promjenio je igru, prilagodio ju Simonoviću, prilagodio ju Laziću itd, skrećem sa teme malo.

                U posljednje 3 minuta je pokušao sa nešto nižom postavom, Jović-Micić-Lazić-Simon-Cirbes, pa je kasnije ušao Miller. Pravio je on izmjene, radio šta je u njegovoj moći da se nađe 'ona' petorka, i nije išlo.

                Da sam očekivao da nacrta neku akciju za pobjedu, brate nisam, i nije niko. To mu malo zamjerim, imao je on sigurno nešto u planu ali Efes je igrao dobru odbranu na našim ljudima. I zamjerim mu što, kada je Efes poečo da topi onu razliku od 15 poena, nije izvadio Gudurića ranije iz igre, jer se vidjelo da on u napadu radi šta mu padne na pamet u trenutku, i to dok imamo dobro prednost, to se tako ne radi.

                Miller je večeras ušao u faule baš rano, radio je iz reketa ono što obično radi, ali očajan u šutu. Sreća stao je na vrijeme, već sam posmislio da ćemo dobiti još jednog sličnog, kakvog smo otprtaili prije par dana...
                Zamjerim Radonjiču što nije koristio Dangubića više, da on je izašao iz povrede, ali vidi se koliko je radio na šutu i čini mi se da smo dobili beka-šutera kojeg smo dugo željeli, a koji je pritom jako dobar u duelu i u odbrani.

                Micić u završnici? I to mu zamjerim, mogao se Dangubić ugurati u tu nižu postavu isgurno, ali okej, Vasa me i više nego iznenadio i zadovoljio večeras.

                Čekam mart i povratak Luke, ovo sa Tejićem je izgubljen slučaj, momak baš treba da radi, jako je loš.
                Last edited by Bastia33; 30-12-15, 19:42.

                Comment


                • Pribrao sam se....Ovakvu kriminalnu ,bezobraznu pokvarenu i amatersku lakrdiju od sudjenja odavno nisam gledao i to bas protiv moje Zvezde . Veceras nas je naprosto pokrala Evroliga . Turkis jurolig . ok,nek uzivaju veceras,ali sve se to mora vratiti,jer zivot je takav..vrati se jednostavno sve .

                  Dalje....Nasi igraci su ovim izdanjem veceras najavili ozbiljnu borbu za TOP 8 . Treba uporediti izdanja kad smo gostovali Himkiju i Realu i ovo veceras . Uvjeren sam da nije bilo lopova veceras,da bi ovo islo i plus 15 za nas,jer smo jaci od ovih milionera .
                  Kad je Stimac na parketu,odbrana je onda bruka...covjek ne zna jednostavno da brani pik i to je gotovo svima jasno . Zvezdas je i momcina ali on je definitvno neko ko ne napreduje sa tog aspekta..Dobri smo bili citavu utakmicu protiv jakog rivala,bolji smo bili...Mnogo je tesko kad samo cekas sta ce sudije svirati,samo cekaju da nesto sviraju,bukvalno ...faul na Cirbesa je bio i to je fakat,al ajde.....Kralo se do samog kraja i tu se nista ne moze! Ubijedjen sam da cemo razbiti Fener i da ulazimo u TOP 8 . Znaci,ulazak u TOP 8 je realan sasvim! Zvezda je postala klub,kome nikom nece biti lako kad nas budu ugostili,a mi kao domacini smo sigurno favoriti i uvjek cemo tu ulogu ubuduce i opravdati,a znace se i vidjeti kako .
                  Ponistavanje onih poena Milera kao mogucih kljucnih,NEsviranje faula nad Svabom takodje u zadnjoj sekundi i pogodak Sarica kao rezultat 'moram sutnut' u nedostatku resenja napada Efesa je kljucni faktor uz mnoooooogo toga sto su sudije radile,igrale se sudije.....
                  Rusimo Fenerbahce na Bozic !


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma dajte ljudi bez sprdnje Radonjić je cirkus, ne može da iskontorliše nijedan iole ozbiljan meč.

                    Efes išao na +15 izgubi, evo sad sa Cedevitom imao +12, spustili ljudi na jedan posed.

                    Baš tuga i nervoza, ali bez sprdnje.

                    Comment


                    • Ma ovo je komično više keve mi moje.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • GUDURIĆ JE MOJ BRAT !!!

                        Comment


                        • Mora da me neko zeza, pa dajte ljudi šta igrate ovo

                          Jbt, da li će ponovo da izgubimo dobijen meč

                          Comment


                          • E moj Joviću, e moj brate gasiš nas dve uzastopne tekme.

                            Comment


                            • E tugo tugosava, e bedo bedna. Ljudi igraju 12 minuta sa centrima koji imaju po 4 lične, bez jake odbrane u reketu i izgubimo.

                              Da ne pričamo da već postaje tragikomično sa ogromnim plusom koji ispustimo u poslednjem napadu.

                              Sad da jurimo brejk u 1/2, kao i u finalu ako ćemo opet u EL, u suprotnom možemo komotno sa Grobarima u pašteta ligu, malo Pančevo, malo Konstantin Niš, malo Jagodina i tako.....

                              Uze mi Radonjić pola života, svega mi, taman sam podošao od Efesa sad opet ovo....

                              I koja je fora sa Gudurićem i 9 minuta unutra. BRANKO LAZIĆ 21 minut, ej !? Kinzi na prvom meču 20 minuta, Simonović 23, Dangubić 10....pa ko koga ovde jebe !? I opet nam Gudura vadio meč, pa da li si slep čoveče, da li si slep ?

                              Comment


                              • Gledao sam skoro sve bitne mečeve Zvezde ove godine i u ni jednom nisam video da imaju stabilnu igru. Ubedljivo vode, pa onda gube, pa opet vode, sve zavisi od raspoloženja igrača, trenersku ruku nisam video ni u jednom delu meča.

                                Toliku lovu pucaju u igrače, a drže dileju na klupi. Apsolutno sam siguran da ća Zvezda osvojiti jadransku ligu i sa 3. mesta ako oteraju dileju, kao što sam i siguran da će sledeće godine igrati samo pašteta ligu ako ga ne oteraju u narednih mesec dana.

                                Sad da pričam opet što je svima jasno neću, ali ne mogu da ne kažem da Gudurić propada pored ove dileje. Igra na kašičicu, nikakve akcije ne postoje za njegov šut, nema izolacija za igru 1:1 gde bi pojeo svakog protivnika. Sve mora na silu, mora da šutira sa 8 metara preko igrača, da igra 1:3, ma neću više da se nerviram, što reče neko ranije neću više ništa napisati na ovoj temi dok dileja ne dobije nogu u dupe.

                                Comment

                                Working...
                                X