Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slabo se mladi igraci sta pitaju, bar u Srbiji...
    Ja sam cuo da je hteo u Zvezdu, ali Misko i Memfis misle da je bolje za njega da ostane u Megi. Jbg, Jokara je dobar primer

    Evo ti npr. Krstic (ex Mega). Covek bio reprezentativac (nezasluzeno), a sada kad se pretpostavljam pokacio sa Miskom igra u Mornaru.
    Moras da ga slusas, inace ce ti upropastiti zivot. Bolesni su to umovi.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Nije poenta u tome što nas je odbio, već što je izigravao mangupa.

      Priča ide danima da je gotov posao i odjednom kao pojavi se neki Zagorac Rade i potpiše ugovor opet sa Megom na još 2 godine, sa MEGA VIZUROM, kao on je sada šmeker kulira najjači klub u državi, učesnika EL, ogroman prostor pred njim da prosperira i napreduje u karijeri....ali ne Zagorac Rade je mangup, produži saradnju sa jednom Megom.

      E njemu u facu ovih 20 razlike, ja bih razumeo da je on otišao u Partizan, ok navijač Partizana, ili u inostranstvo, ali ovako.....
      Pusti te priče što kruže. Ako nemaš nekog ortaka u klubu od koga direktno čuješ šta se dešava i u kojeg imaš povjerenja, sve druge priče batali jer je to mlaćenje da ne kažem čega. Cijelo ljeto pratim priče "insjadera" i bilo je milion imena, ali svaki put kada je došlo neko pojačanje o njemu ti isti insjaderi nisu imali pojma ni da je u priči u klubu.

      Vidi se da dečka ne zanima Evropa i da neće da se previše zadržava u našim halama već što prije da ode američkim trenerima u ruke i u njihove teretane, to je okej poštujem njegov stav. E sad ne znam koliko tu Miško masti svoje prste što ostali pričaju, vjerovatno da ali ni meni ne ide baš najbolje u glavu da prospekt kakav je Rade Zagorac ne dobije nikakvu riječ i da ga neki zalizani buco nagovori da se nasmiješi i poptiše ugovor sa Megom. Da je nezdaovoljan ili isforsrian forma bi to vjerovatno pokazala, ali nije on ove sezone u četri utakmice puno kiksao osim protiv Zvezde.

      Ne želim da podcjenjujem Megu kao platformu za razvijanje igrača. Imali smo prije 10-ak godina takvih klubova pa su ih sve pojeli ti kao što kažeš najjači klubovi u državi i sada sve ide kroz njihov sistem. Lično podržavam što se u još jednom klubu osim najjača dva može naći igrača koji će se razviti i igrati veliku ulogu u reprezentaciji.

      Comment


      • Ma kakve priče i insajderi, to ti je moje mišljenje.

        Comment


        • http://kkcrvenazvezda.rs/kk-crvena-z...1-10-2016.html

          Comment


          • Sto se mene tice,bezkarakterni igrac,koji da rec pa jos uzme pare,a onda se okrene,meni u Zvezdi nije potreban.
            I bolje da smo doveli neko ozbiljno pojacanje,da nebi bilo 04 posle cetiri kola evrolige ,nego sto su jurili da skinu Partizanu igraca,koji ce kod nas zaigrati juce.
            I ako neko ima, ili zna,da napise sajt za ovu famoznu kladionicu,koja nas spozorise,ako uopste postoji.

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Slabo se mladi igraci sta pitaju, bar u Srbiji...
              Ja sam cuo da je hteo u Zvezdu, ali Misko i Memfis misle da je bolje za njega da ostane u Megi. Jbg, Jokara je dobar primer

              Evo ti npr. Krstic (ex Mega). Covek bio reprezentativac (nezasluzeno), a sada kad se pretpostavljam pokacio sa Miskom igra u Mornaru.
              Moras da ga slusas, inace ce ti upropastiti zivot. Bolesni su to umovi.

              Inače bi igrao maksimalno u Ostendeu. Da je on kvalitet ne bi ga sputala armija menadžera.

              Taman htio pitati Bastiju kad dolazi onaj centar što je napisao da će sutra, kad vidim naučio je u međuvremenu ko su insajderi

              Comment


              • Nisam znao za ovu izjavu. Opa bato, po ovoj priči prvo Grobari nisu ispoštovali deo posla, pa je ovaj odustao.

                Ja da sam na čelu PKK i da stojim iza onoga što pričam krivično bih gonio igrača i menadžera....idemo dosije X, istina je negde tamo

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Sto se mene tice,bezkarakterni igrac,koji da rec pa jos uzme pare,a onda se okrene,meni u Zvezdi nije potreban.
                  I bolje da smo doveli neko ozbiljno pojacanje,da nebi bilo 04 posle cetiri kola evrolige ,nego sto su jurili da skinu Partizanu igraca,koji ce kod nas zaigrati juce.
                  I ako neko ima, ili zna,da napise sajt za ovu famoznu kladionicu,koja nas spozorise,ako uopste postoji.
                  Ko ti je rekao da neće igrati?

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Ko ti je rekao da neće igrati?
                    Meni niko nije licno rekao,al ako pratis Zvezdu,Radonju i koliko daje sansu Rebicu,Simanicu i to kad vodimo po 20 razlike lako je shvatiti,koliko ce i dal ce Rakicevic dobiti neke minute uopste.

                    Al glavna poenta mog posta je bio spin i zamlacivanje navijaca oko nebitnog igraca,dok se ne dovode prava pojacanja,kao i konferencija oko famozne kladionice koje nema na mapi...

                    Comment


                    • Teško da će ove sezone igrati.

                      Comment


                      • S kime će Zvezda pred evropske gigante?

                        http://sportklub.rs/Blog/Sasa-Ozmo/a...e-gigante.html
                        sigpic

                        Comment


                        • Simonović s pozicije 3 pokriva rupe u odbrani? Ozmo, vrati se tenisu.

                          Comment


                          • Konacno stigao

                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Zna li neko nesto o ovom Waltersu?
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Zna li neko nesto o ovom Waltersu?
                                Ja sam ga malo gledao u Besiktasu prosle godine i koliko se secam,svideo mi se,ume da ubaci trojku,mislim da je u ovom timu zvezde covek sa najjboljim sutom,da ce biti sa Jovicem dobar tandem,ne znam mozda gresim,e sad mozda sam ja zabo samo takve meceve da gledam dok je igrao u Turskoj.
                                Ja sam zadovoljan sad videcemo,a svidja mi se sto je vec igrao,da nije neki Amer ruki u evropi
                                Ako neko zna vise nek pise

                                Comment

                                Working...
                                X