Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav dobri ljudi.Nadam se da jos primate u goste nove Zvezdase.

    Comment


    • Originally posted by zvezda samo zvezda View Post
      Uh, borim se sa postavljanjem avatara već 20 minuta, odustajem
      Elem, ocekujem dobro druženje i kvalitetnu diskusiju i mnoštvo insajderskih informacija, što nas cigane najviše zanima
      Imaš gore na vrhu Podešavanja pa onda sa leve strane opciju za Avatar

      Comment


      • Dobro veče svima. Nadam se da će biti ovih dana nešto zanimljivo za čitanje na ovoj temi.

        Comment


        • Javite Kronosu, on ce komshi Gancu.
          Tocak tka kako tocak zeli.

          Comment


          • Originally posted by kankkunen View Post
            Kronos je na PPP, kod Abrahama
            Koji je Harperov nick na PPP?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Nemojte se puno uzdati u stare forumaše, mi da valjamo ne bi pdf umro Dogovorite se između sebe ko da uređuje a možete i ovako otvoriti one koje smatrate da su potrebne. Neke stare su kao favoriti, to treba maknuti, vi najbolje znate šta ste od tema koristili. Tako da dogovorite se i iznesite prijedloge, mi smo tu da podržimo.
              misljenja sam da bi trebalo razdvojiti prelazni rok od CZ teme, kao i otvoriti temu za 2017
              Naravno, to je samo predlog gosta i nista vise. Ako se slucajno prihvati, nedajte Bogiju ni da pridje uredjivanju neke od tema jer ode sve do djavola

              Comment


              • Upravo si rekao sam.
                @Dekkard
                Last edited by Zoster; 04-08-17, 22:41.

                Comment


                • Dobro veče

                  Comment


                  • ....

                    Comment


                    • Pozdrav drugari....

                      Ja sam jos jedan od izbeglica sa b92

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Koji je Harperov nick na PPP?
                        harper
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Originally posted by mikara92 View Post
                          Brate, ima li naznaka ko je prva opcija? Daj bar neke smjernice
                          Momak preko bare. Ali vjerovatno kao i drugi koji znaju ne smijem da govorim o imenu. Standardna insajd prica

                          Znam sasvim sigurno da su Zvezdi ponudjena 4igraca na 1..od toga se ovaj jedan razmatra vec duze i Nebojsa je odlucan da ga potpise. Dok ovaj muzicar je zelja ddirektora i savjetodavaca. Problem sa Dj je ta sto je malo lud.Postoji ozbilja razlog zasto takav igrac ne igra EL.

                          Na 5 se zeli potpisat momak ovaj od 205. Dok na 4opcija koja dolazi meni se ne svidja. Svi su nalozeni na njega, svima koji kosarku gledaju povrsno ce se svidjeti.
                          Druge dvije opcije su slabije u napadu, ali zato odbranu peglaju. To nama treba. Jedan od njih moze da dohvati golubarnik.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Koji je Harperov nick na PPP?

                            ice t, koi si ti?

                            Comment


                            • Originally posted by Zoster View Post
                              Upravo si rekao sam.
                              @Dekkard
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ukupan broj clanova registrovanih na forumu danas: 66

                                Najvise registrovanih clanova u jednom danu 71, 21.09.2012.
                                Ljudi, još malo vam fali da postavite rekord. Još samo 15 minuta, biće to prava trka s vremenom.

                                Poprilično nestvarno ovo deluje, ali baš mi je drago što će i ovaj pdf zaživeti, a i ostavili ste i više nego dobar prvi utisak. Dobrodošli

                                Comment

                                Working...
                                X