Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je žao Laze što nije zapalio negde da uzme neku kintu.

    Comment


    • Originally posted by Clash View Post
      Meni je žao Laze što nije zapalio negde da uzme neku kintu.
      Teško, ima on i u Zvezdi lepu kintu ... nije njemu loše, ni malo.
      Takvi igrači nemaju neku cenu, imao je on dobru procenu.
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Originally posted by Czbg9 View Post
        Vidim poredi se sa jovicem,onda bih zamolio da se uporede i njihove plate iz joviceve prve sezone i sada radiceviceve...ja nista protiv ne bih imao da on igra za 70-80k ovako je krava muzara sto bi nas voljeni cova rekao...no jbg ipak on nije silb,mekel,tompson,sofoklis...on vise voli igrace poput lipovija...ok imas tu igrace koji takodje nisu nesto specijalno,tj tako ne igraju poput jovanovica,lesora,dangubica,dobrica,ali vidi se zelja...da pokusavaju nesto,opet ubace nekako tih 10poena,imaju rampu neku,skok neki...trude se,a kad pogledas jankovica i radicevica dodje mi da odem i zapalim nekog...jankovic je da prostite na izrazu najgluplji igrac kojeg sam ja skoro gledao kod nas,ma uros nikolic je entoni dejvis za njega,udje i napravi 5 faula za 10min i ne zna se koji je gluplji,sut ima dobar koliko i sakil onil sa distance
        Jedna molba: Posto nisam pratio Covica svo vreme meni ta izjava nije poznata. Zato molim za objasnjenje: kad se kaze krava muzara, ko je tu krava i ko koga tu muze? Da li je krava Zvezda, a igrac koji ne isporucuje sta se od njega ocekuje je muze ili kako? Hvala. Pitam... pa relativno ozbiljno koliko se to u ovom trenutku posle sinocnjeg gazenja ozbiljan moze biti.

        Comment


        • Originally posted by Bergamo View Post
          Jedna od najgorih utakmica Zvezde na domacem terenu u evroligi.

          Dangubic osim dobrog odraza nema nista drugo,najruzniji izbacaj lopte koji sam u zivotu video.
          Da li si ti gledao Mitrovica prosle godine?

          Comment


          • Originally posted by kankkunen View Post
            Teško, ima on i u Zvezdi lepu kintu ... nije njemu loše, ni malo.
            Takvi igrači nemaju neku cenu, imao je on dobru procenu.
            Istina da igrači koji daju najbolje samo u odredjenim sistemima nemaju neke astronomske cifre, ali pošto je Laza u DR sistemu izgledao kao zver, mogao je zabosti neku EC Rusiju za po meni duple pare.
            Ima i do toga da je kuci, u svom timu itd. ali ne bih rekao da će ponoviti ni blizu igru iz prethodnih sezona.

            Comment


            • Mislim da su poredjenja Jovica nastala zbog pljuvacine po timu i samo iz apela da se ne zuri sa osudama dok se ne zavrsi sezona. Bas iz razloga sto je i Jovic prosao isto i igrao isto kao i danas Radicevic.

              Comment


              • Jović ni u jednom momentu NIJE igrao kao Radičević, čak ni približno, a kritikovale su ga košarkaške analfabete.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Clash View Post
                  Istina da igrači koji daju najbolje samo u odredjenim sistemima nemaju neke astronomske cifre, ali pošto je Laza u DR sistemu izgledao kao zver, mogao je zabosti neku EC Rusiju za po meni duple pare.
                  Ima i do toga da je kuci, u svom timu itd. ali ne bih rekao da će ponoviti ni blizu igru iz prethodnih sezona.
                  Da, ima istine u toj priči ... ako pogledaš, nema neke potražnje za igračima tipa Oleson, koji je ipak za koplje iznad našeg Laze.
                  Volim tog momka, al jbg ... dueli protiv Nedovića ili sinoć protiv Kurbanova ... bez obzira na sve, ne mogu ništa da mu zamerim.
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Originally posted by kankkunen View Post
                    Teško, ima on i u Zvezdi lepu kintu ... nije njemu loše, ni malo.
                    Takvi igrači nemaju neku cenu, imao je on dobru procenu.

                    Upravo tako. Sam je izjavio da je želeo da ostane u Beogadu i zbog porodice (malo dete). Najverovatnije bi ih vucarao po egzotičnim destinacijama Rusije, jer znatno bolju ponudu od Zvezdine u EL timu nije mogao da dobije.
                    Naklon do poda kapitenu, jer je to uradio bez čekanja...u trenutku najvećeg rasula kluba.
                    Ne sećam se da me je nešto skoro tako obradovalo kao ona njegova fotka kada nasmejan potpisuje ugovor a ispod piše: ,,staznasrcestasumilioni".
                    Last edited by Wingwalker; 16-11-17, 15:41.

                    Comment


                    • Čudi me po malo ta rola Kešelja, kao iz vedra neba ... da li je to već pominjano nezadovoljstvo nekih igrača i menadžera.
                      jbg, kad nemaš lovudžu, pristaješ na razne kompromise.
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by Clash View Post
                        Meni je žao Laze što nije zapalio negde da uzme neku kintu.
                        Propustio je jedinu sansu da ode u beli svet ..mislim da ce mu se takva sansa tesko ukazati ponovo

                        Comment


                        • Kad se vec spominju arhive,valjalo bi da ovo oko Stimca,Jovica,Laze,Dangube,Kaline se nezaboravi kad se budemo sa setom secali generacije koja je cigane radovala iz dana u dan.
                          Ali mozda ste i u pravu,evo i drugi sa gnusanjem odbacuju Eda Murica,Adina Vrapca,gospodina Pavlovica....i traze im zamerke za silne titule.

                          Comment


                          • Ljudi, očajan meč juče, ali pretjerujemo! Okrenimo se sutrašnjem meču! Svi mi pamtimo Zvezdu koja je morala dobiti u Zadru da bi ostala u Jadranskoj ligi, Zvezdu koju je Partizan nemilosrdno zgazio s 41 razlike, Zvezdu koja je od Partizana bila udaljena kao sada mi od Boston Seltiksa! Čemu tolika ljutnja, pakost, bijes? Realno favoriti smo da osvojimo 3 trofeja, što bi bilo idealno. U Evroligi ni klubovi koji imaju budžet preko 20 miliona ne mogu garantovati top 8! Laso izgubi od Baskonije 30 razlike, Barselona ima skor 2-5, izgubi prednost od 26 razlike, a u svojim redovima ima Ertela, Serafana, Klavera, Sendersa, Tomića, Hangu i ostale igrače o kojima mi možemo samo sanjati! Mislite da će Real i Barsa sledeće utakmice kući igrati u polupraznim dvoranama? Ne bih rekao. A mi sa budžetom od svega 5 miliona igramo 4. kolo Evrolige, a Arena poluprazna! 7. kolo igraš protiv najjačeg tima Evrope, a atmosfera kao na sahrani! Kod nas Laso ne bi izdržao ni do decembra, otjerali bi ga! Manje tapkajmo po tastaturi i telefonu, već otiđimo i podržimo naš tim, kakvi god da su, naši su! ZVEZDA SE VOLI kakav god da je rezultat! Neću sada pisati o kvalitetu Dušana i naših igrača, o tome sam pisao sinoć.

                            Comment


                            • Originally posted by mikara92 View Post
                              Ljudi, očajan meč juče, ali pretjerujemo! Okrenimo se sutrašnjem meču! Svi mi pamtimo Zvezdu koja je morala dobiti u Zadru da bi ostala u Jadranskoj ligi, Zvezdu koju je Partizan nemilosrdno zgazio s 41 razlike, Zvezdu koja je od Partizana bila udaljena kao sada mi od Boston Seltiksa! Čemu tolika ljutnja, pakost, bijes? Realno favoriti smo da osvojimo 3 trofeja, što bi bilo idealno. U Evroligi ni klubovi koji imaju budžet preko 20 miliona ne mogu garantovati top 8! Laso izgubi od Baskonije 30 razlike, Barselona ima skor 2-5, izgubi prednost od 26 razlike, a u svojim redovima ima Ertela, Serafana, Klavera, Sendersa, Tomića, Hangu i ostale igrače o kojima mi možemo samo sanjati! Mislite da će Real i Barsa sledeće utakmice kući igrati u polupraznim dvoranama? Ne bih rekao. A mi sa budžetom od svega 5 miliona igramo 4. kolo Evrolige, a Arena poluprazna! 7. kolo igraš protiv najjačeg tima Evrope, a atmosfera kao na sahrani! Kod nas Laso ne bi izdržao ni do decembra, otjerali bi ga! Manje tapkajmo po tastaturi i telefonu, već otiđimo i podržimo naš tim, kakvi god da su, naši su! ZVEZDA SE VOLI kakav god da je rezultat! Neću sada pisati o kvalitetu Dušana i naših igrača, o tome sam pisao sinoć.
                              Nije toliki problem poraz, koliko je zabrinjavajuca igra i nemanje nikakve ideje, osim prangijanja za tri.Tesko da smo favoriti za osavajanje ABA lige sa ovakvim igracima koji nemaju kvalitet za zvezdu, ispred nas su Buducnost i Cedevita.Sto se tice ovog ostalog, ja vise na utakmice ici necu, iskljucivo gledanje preko tv-a, posto je gospodin od onolikih transfera sklepao bedni tim za malo vise od 1.5M, a ostatak para zavukao sebi duboko u dzep i sad se pravi lud, gostuje na raznim televizijama, pominje losu posetu, prica razne gluposti, prvi ja necu da potegnem 200km da bi gledao kosarku slicnu jucerasnjoj, koja lici na amatersku kosarku.

                              Comment


                              • Evo ja idem na svaku Evroligasku i poneku utakmicu u Aba ligi volim Zvezdu vise od zivota predjem svaki put 200 km iz NS i mislim da ova nasa ran end gan igra ne valja ni za kurac.

                                Comment

                                Working...
                                X