Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da cete da jurite cetvorku, a da ce Bjelica da vam igra centra.Nije mu strana ta pozicijia, lakse je naci kvalitetnu cetvorku nego peticu.Ne verujem nesto da cete da dovedete novog pleja pre decembra.Kapiram da ce Rakicevic imati mesec-dva fore da se privikne.

    Comment


    • Reba sasvim simpatično igra u uvodu ABA, evo večeras sasvim super, iznad svog prošlogodišnjeg nivoa ( ako izuzmemo Real i Bajern u EL ).

      Po prvi put u ovoj novijoj eri kluba imamo jaču spoljnu od unutrašnje linije i ove godine odlično igramo u napadu, dosta se kreće lopta, dosta čistih situacija, bio i jedan elp, super. Zadovoljan Brajkula.

      Comment


      • A Zadar treba da bude tesko gostovanje

        Koja razlika izmedju pocetka prosle i ove sezone.
        Neverovatno jaka bekovska linija, Jovic jedan od boljih, da ne kazem najboljih plejeva Evrope, Dzenkins koji je klasa sam po sebi, Guduric koji izrasta u ozbiljnog igraca, Lazic koji je uvek tu da odradi posao, jos ako dodje taj cekani plej..Brutalno

        Comment


        • A ovi na sajtu Aba lige proglasili za MVP meča Mazalina

          Sto razlike, a MVP meča igrač iz poraženog tima, a na sve to indeks korisnosti mu -30

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            A ovi na sajtu Aba lige proglasili za MVP meča Mazalina

            Sto razlike, a MVP meča igrač iz poraženog tima, a na sve to indeks korisnosti mu -30

            Indeks mu je 23 i najveci u obe ekipe, to sto je -30 je +/-, za vreme koje je proveo na terenu njegova ekipa je izgubila 30 razlike.

            Comment


            • Prezadovoljan sam ali nisam dio mase koja se loži na šamaranje Zadra i MZT-a. Ono što sam vidio protiv Cedevite me jako zadovoljilo ali morate znati i to da nas neće uvijek srati otvorene trojke (prožili smo dosta toga prošle sezone i onih 27 ili 28 zaredom ispaljenih trojki u EL bez koša). Niko me nije razočarao u ABA-i zasada, samo sam se iznenadio Rebićem, Kuzmićem i Lazićem koji je izgleda preko ljeta prekrstio zglobove na nogama i počeo se kretati krzo blokove kako treba. Sada možemo pričati o njemu kao defanzivnoj sili.

              Ovakva ekipa sa plejom koji dijeli minute sa Jovićem i centrom (Kuzmić je idalje preslab na nogama za prve EL centre), možemo mi pokupiti dosta onih nagrada od po 40 hiljadarki ove sezone.

              O Marku Guduriću ne treba trošiti riječi, zaista.

              Comment


              • Ovih 100 razlike večeras, samo u inat Zagorcu Radu. Pa bravo šmekeru, napusti objekat.

                Comment




                • Danguba ga izneo iz dvorane večeras. Upravo iz hale. Loše smo odigrali 4/4, ali realno u ovoj ligi ko izgubi ispod 15 razlike da peva. Strašno izgledamo.

                  Послато са GT-I9105P уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Dr Radonja nastavio tamo gde je stao prosle sezone. Kroz aba ligu ima da se prosetamo. Nije jos ni kompletiran tim a vec deluju nezaustavljivo i prilicno moćno a najvece zasluge za to su upravo Radonjiceve. Covek stvarno ume da izvuce max od igraca.

                    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                    Comment


                    • Napredak Jovica je nezapamceno nesto, nemoguce na kojem je covjek nivou i da ima ovo u sebi uopste. Odbrana zategnuta do tacke pucanja, Jovic, Lazic i Dangubic su defanzivne masine.
                      sigpic

                      Comment


                      • Brajkula čemu toliki hejt prema Zagorcu? Ni prvi ni zadnji koji nas je odbio pa samo ga napunili.

                        Slažem se za Jovića, ko bi rekao da ima sve ovo u rukama kad je tek izbjegao iz Radničkog kod nas.

                        Drugi test sezone je protiv Darušafake, Cedevitu smo već oduvali. Daj tih 40 hiljadarki da pojačamo platu crncu

                        Comment


                        • Nije poenta u tome što nas je odbio, već što je izigravao mangupa.

                          Priča ide danima da je gotov posao i odjednom kao pojavi se neki Zagorac Rade i potpiše ugovor opet sa Megom na još 2 godine, sa MEGA VIZUROM, kao on je sada šmeker kulira najjači klub u državi, učesnika EL, ogroman prostor pred njim da prosperira i napreduje u karijeri....ali ne Zagorac Rade je mangup, produži saradnju sa jednom Megom.

                          E njemu u facu ovih 20 razlike, ja bih razumeo da je on otišao u Partizan, ok navijač Partizana, ili u inostranstvo, ali ovako.....

                          Comment


                          • Mozda je navijac Mege Realno taj tip igraca nije ni potreban. Trazi se centar ili plej. Mene raduje sto su nam glavni igraci domaci igraci ali opet ocekujem nego ogromno pojacanje preko bare. Zvezda je tim koji moze da lansira igraca u visine i expresno ga vrati u nba ili makar neki vrh evroligaski klub. U svakom slucaju dobitna kombinacija koja bi trebala da privuče vrhunsko pojacanje. A definitivno je ofanzivni centar prioritet. Svaka cast Kuzmicu na defanzivi ali treba nam nekoi u ofanzivi.

                            Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                            Comment


                            • Pogresno rezonujes celu situaciju.Zasto bi Misko zeleo da tih 500000+ dolara deli sa nekim drugim kada veci deo sredstava ide njemu?Svaki NBA prospekt iz Evrope ce on da pokusa da ga dovede u Megu.Finansijski interesi Miska su prevagnuli.Zvezda prvo sigurno ne bi isplatila celu odstetu, a i Misku bi otkinuli jedan deo kolaca od odstete koju bi platio NBA tim.Partizanu i Zvezdi daje igrace u skladu sa njihovim platnim sposobnostima, zlatne koke cuva za sebe.

                              Comment


                              • Pa kad je sisica opet, šta Miško mu kaže potpiši sa Megom još dve godine i on pristane, on se tu ništa ne pita ? Pa ako se ništa ne pita o svom životu onda je zaslužio 30 razlike, malo je 20 ! Sram ga bilo.

                                Comment

                                Working...
                                X