Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Milko Bjelica novo pojacanje.
    Jovic i Mitrovic produzili ugovore.
    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • Munford nas tri puta odbio, kažu na B92 forumu da je sada odbio 400k dolara što je stvarno pretjerano, ako planira u Evropu u drugoj polovini septembra više od toga neće dobiti. Navodno imamo usmeni dogovor sa Stokesom (što ne znači ništa). Sutra će biti održana konferencija na kojoj će se predstaviti novi sponzor, i navodno sutra se objavljuje pojačanje na centru.



      Jedina razlika je što ovaj lijevo nema nogu, sve ostao je isto

      Comment


      • Veliko pitanje od koga dosta toga zavisi je da li je to pojacanje planirano kao prvi centar ili rezerva Kuzmicu.

        Comment


        • Ova prica o sumnjivom sponzoru koji tek treba da pocne da posluje ce da se prepricava u narednim godinama, pa mozda i decenijama.Isto kao sada o Mladji i akcijama od 1000 evra, ali to je druga sfera.Sa druge strane ovo je bio jasan znak mts-u FU.Neko mi je rekao da su vas zakinuli za neke pare ovog leta.

          Edit:Evo i ko stoji iza Lucky Bet.

          Gospodin Dalibor Krković.

          Do sada povezan sa sledećim pravnim licima:

          BET2WIN D.O.O. BEOGRAD -- osnovani sredinom 2015. godine, 3 zaposlena, ukupni prihodi 0 dinara

          PR AGENCIJA ZA PRUŽANJE USLUGA PODRŠKE POSLOVANJU FOOTBALL DREAMS BEOGRAD -- bez finansijskih izveštaja, nikada u PDV sistemu, ugašeno

          STARS -- nikada u PDV sistemu, bez fin izveštaja, ugašeni
          Last edited by Ricma; 20-09-16, 20:39.

          Comment


          • Olimpijakos je prejak videla se razlika.
            Solidno izdanje Bjelice/momak pokazao je da nije uzalud bio clan vrhunskih ekipa u EL/, Kuzmic takodje dosta dobar.
            Treba dovesti centra i pleja/Rebicu se zahvaliti/. Ove godine pored Gudurica i Simanica,forsirati Dobrica, jak je i dobar suter.
            Jovic je vec iskusan i afirmisan plej, medjutim dosta brine slabo izdanje Dangubica
            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • Nije slabo izdanje Dangubića, već njegovo standardno; posranko.

              Kuzmić je odigao baš dobro. Sada izgleda čekamo NBA cut, ako neko (a vjerovatno hoće) ispadne iz rostera i prije 24. oktobra kada je završni cut, dovodimo centra i pleja vjerovatno. Ako se ima para za dobru četvorku, tj ako iskoči nešto dobro na tržištu, treba i to dovesti, labav je Milko. Za sada je veći prioritet plej nego centar po meni... A Kuzmić bi mogao biti veliko oružije kao backup centar.

              Piše se da je Simanić razočarao preko ljeta na treninzima i da je Radonja nagradio Dobrića za zalaganje na pripremama ugovorom i minutama, a da Boriši ide discisplinska u vidu skraćivanja minutaže jer je bio len preko ljeta.

              Comment


              • Nema šta skratiti Simaniću kad nije ni igrao. Neće ni Dobrić imati nikakvu ulogu. Važno je da antitalenat Dangubić ima što više minuta i da uživamo u pokušajima košarke, kao da nam nije dovoljno što je na toj poziciji Simon.

                Comment


                • Kad bi neko objasnio zasto Rebic je i dalje u 12 i uopste u konkurenciji za prvi tim..

                  Comment


                  • Originally posted by Pobeda.. View Post
                    Kad bi neko objasnio zasto Rebic je i dalje u 12 i uopste u konkurenciji za prvi tim..
                    Trenutno nemam ni jednog boljeg igrača kao backup Joviću. Ako neko pojačanje dođe, on je prvi u redu da izleti iz prvih 12.

                    Comment


                    • Ma 100% će doći jedna jedinica i jedna petica.

                      Sa ovim rosterom smo 15., u najboljem slučaju 14. dogodine u EL.

                      A ovo forsiranje Simonovića na 4 na +20 ispred Simanića je blago rečeno debilizam Radonje.

                      Comment


                      • Znam da ce doci, samo mi se decko smucio.

                        Svako ko poznaje iole kosarku kapira da decko nema potencijala za nesto vise od ABA lige, i umesto njegove minute da das Guduricu koji 3x bolje organizuje igru iako je dvojka, igra ti on. Ali dobro..

                        Comment


                        • Pa ako ne dovedemo i centra i pleja i Aba ce da visi,jer ako se ispostavi da Scepa ima trenerskog dara tesko nama,imaju trenutno najkompletniji tim sa odlicnim igracima,a pogotovo sto imaju dva razlicita pleja MW koji je smetao postenom nam gazdi i koji ce nas razvaliti,i gordica koji nije nesto al odlican backup za MW,odlicne sutere plus Son Dzejms...ostale ekipe ne vidim kao konkurenciju za titulu,a mi trenutno nemamo centra,brdo cetvorki gde se gusi Simanic,pleja bez suta,rezervni smesan,a plus nam i trener nije neki al valja Covicu jbg...sto se tice evrolige i da nam ulete dobri stranci,u sta sumnja dve godine zaredom da imamo srece,gledajuci rostere drugih,tesko da cemo dalje od 13 mesta,ako ne dodju fenjer nam ne gine

                          Comment


                          • Luzeri ostaju luzeri, jedini pravi konkurent moze da bude Cedevita ali imaju dvorsku ludu za trenera koji nije doraso izazovu.

                            Comment


                            • Ukoliko se Zvezda ne pojaca, po meni prvi favorit za titulu je Buducnost. Scepa je bio veliki igrac, resio mnoge utakmice, sto u klubovima, sto u reprezentaciji (na primer finale evropskog 2001.) i sigurno ce biti dobar trener. Kada pogledate, svi nekadasnji veliki igraci su danas dobri treneri ili su bar potencijali za dobre trenere.

                              Po meni, nakon regularnog dela, Buducnost ce biti prva, Zvezda druga, Cedevita treca i Partizan cetvrti. Kada bude krenula evroliga Zvezdi ce biti tesko da odrzi kontinuitet dobrih partija, jer u Evropi nema vise mrsavih ekipa koje se mogu razbiti sa dvocifrenom razlikom vec ucestvuju najjaci evropski timovi. Buducnost i Cedevita, sa druge strane, igraju svake godine u evrokupu i mislim da to nece previse da ih zanima. Potpuno ce se usmetiti na osvajanje ABA lige, jer Buducnost je toliko puta bila blizu pa je na samom kraju posustala i zeli da igra najelitnije evropsko takmicenje a Cedevita je pukla velike pare i od njih se ocekuje da napadnu evroligu.

                              Ja sam i pre par meseci pisao u ovoj temi da je Zvezda u nezgodnoj poziciji pa se nekolicina vas obrusila na mene tvrdeci da namerno pisem nesto negativno. Zasto? Zato sto je sacuvan kostur ekipe koji cine prosecni ili solidni igraci, zato sto su najbolji igraci otisli i zato sto ima veliki broj talentovanih igraca koji jos nisu dobili pravu sansu. Dovescete vi na kraju bar jos dva dobra stranca, to nece biti problem, ali onda opet Simanic, Rebic, Radanov, Aranitovic itd nece dobiti sansu. Cak postoji mogucnost i da Mitrovic ode u drugi plan, ako se dovede kvalitetna cetvorka, Tejic vam je vec otisao a decko igra stvarno dobro u Megi.

                              Bice ovo interesantna sezona u ABA ligi definitivno. Iako mnogi govore da je ABA nikad slabija, da ima samo par kvalitetnih timova, istina je drugacija. Ima dosta ekipa koje imaju strance i koje mogu da budu jako nezgodne, pogovo na domacim terenima.

                              Comment


                              • ABA je nikad slabija od trenutka kada je Partizan počeo da slabi, pa da se relativizuje eventualni uspeh.

                                Sa pojačanjima se nije htelo kao prošle godine da se dovode rano, pa da najbolji igrači budu Miler i Kinzi koji su došli u toku sezone. Čekaće se. Da se pokupi najkvalitetniji mogući igrač.

                                Ovo je scenario koji sam hteo. Ne gomilanje polupojačanja, nego da se lepo pukne na 1-2 pojačanja.
                                A imače mesta za sve, duga je sezona.
                                Cedevita i niko više.

                                Comment

                                Working...
                                X