Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidim poredi se sa jovicem,onda bih zamolio da se uporede i njihove plate iz joviceve prve sezone i sada radiceviceve...ja nista protiv ne bih imao da on igra za 70-80k ovako je krava muzara sto bi nas voljeni cova rekao...no jbg ipak on nije silb,mekel,tompson,sofoklis...on vise voli igrace poput lipovija...ok imas tu igrace koji takodje nisu nesto specijalno,tj tako ne igraju poput jovanovica,lesora,dangubica,dobrica,ali vidi se zelja...da pokusavaju nesto,opet ubace nekako tih 10poena,imaju rampu neku,skok neki...trude se,a kad pogledas jankovica i radicevica dodje mi da odem i zapalim nekog...jankovic je da prostite na izrazu najgluplji igrac kojeg sam ja skoro gledao kod nas,ma uros nikolic je entoni dejvis za njega,udje i napravi 5 faula za 10min i ne zna se koji je gluplji,sut ima dobar koliko i sakil onil sa distance

    Comment


    • Ajmo malo napredne statistike:

      http://overbasket.com/rsgames.php?cm...ecode=54&tab=1

      Comment


      • Crveno-beli u Atini, sledi Olimpijakos
        Nema vremena za odmor i analize, već u petak od 18 sati ekipa Crvene zvezde mts gostuje Olimpijakosu u Pireju. O predstojećem meču govore trener Dušan Alimpijević i prvotimac Ognjen Dobrić.

        Košarkaši Crvene zvezde mts doputovali su u Atinu gde ih u petak očekuje meč 8.kola Evrolige i još jedan veliki ispit, protiv još jednog ozbiljnog kandidata za najviši plasman, ekipe „Olimpijakosa".

        Crveno-beli iz Pireja su u prethodnoj rundi savladali kao gosti „Fenerbahče" u Istanbulu nakon produžetka, i u dobrom raspoloženju dočekuju utakmicu u svojoj dvorani „Mira i prijateljstva" protiv ekipe Crvene zvezde mts:

        Prvotimac Ognjen Dobrić smatra da u ovakvom NBA ritmu, ekipa što pre treba da zaboravi poraz protiv CSKA i fokusira se na naredne izazove:

        „Treba da „očistimo" glavu i zaboravimo prethodnu utakmicu što pre, i pripremimo se za Olimpijakos što bolje. Istina, nemamo mnogo vremena do naredne utakmice, samo dan i po, ali daćemo sve od sebe, odradićemo nekoliko treninga u Atini, kroz koje ćemo pokušati i da se osvežimo i pripremimo. Stručni štab sa svoje strane, takođe daje sve od sebe da spremni dočekamo tu utakmicu. Svaki meč u Evroligi, bez obzira na ishod, bili to pobeda ili poraz, donosi neko novo iskustvo i za nas kao igrače, ali i zajedno kao tim".

        Trener Dušan Alimpijević: „Jutro posle jedne slabe partije, mi jednostavno nemamo vremena da ulazimo u neke preduboke analize, ostavićemo to za Atinu,a ujedno ćemo se pripremati i za utakmicu protiv „Olimpijakosa", ekipe koja je dobila u sredu „Fenerbahče" u gostima. To je tim, a to sam već nekoliko puta naglasio, koji je uz pomenuti „Fenerbahče" i „CSKA" glavni kandidat za odlazak na Fajnal For i osvajanje trofeja. To je za nas otežavajuća okolnost, sada su puni samopouzdanja posle ovakve pobede, dočekuju nas i žele normalno da nastave svoj niz. Mi za početak, moramo da uz dosta truda, damo sve od sebe i odigramo jednu mnogo bolju utakmicu od one koju smo odigrali protiv CSKA"

        Meč Olimpijakos – Crvena zvezda mts igra se u petak od 20 časova u dvorani „Mira i Prijateljstva". Već u subotu crveno-beli pravo iz Atine putuju za Zagreb odakle će dalje autobusom produžiti za Zadar gde ih u ponedeljak od 18 sati očekuje utakmica 9.kola ABA lige.
        http://www.kkcrvenazvezda.rs/crveno-...6-11-2017.html
        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

        Comment


        • Budžam malo po arhivi B-92 neću ništa da prenosim ovde, bilo bi to jako ružno ... kako je kratko pamćenje kod ljudi, pa to je čudo jedno
          e sad, nisam ni ja baš za medalju
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Originally posted by kankkunen View Post
            Budžam malo po arhivi B-92 neću ništa da prenosim ovde, bilo bi to jako ružno ... kako je kratko pamćenje kod ljudi, pa to je čudo jedno
            e sad, nisam ni ja baš za medalju
            Uopšte se neću ljutiti da moje postove iz tog perioda okačiš...ja mislim da je Jović bio u boljoj poziciji, bolji prvi plej, bolji trener, bolje mu legla uloga i sistem igre i on je rastao...možda je bilo čuđenja kada je iz Radničkog dolazio, jer ipak drugi plej RKG dolazi u Zvezdu za drugog pleja sa projekcijom prvog za godinu dana...Radičević nema (izgleda) od koga da nauči i da raste iz utakmice u utakmicu, jer sistem nije takav da bi on mogao da napreduje.
            Šuta bez kao i Jović, zna da vrti pik ali s kim ulaz mu je upitan ...
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • @ Ganac
              Ma, ti si ko sunce jarko ... jes da ne volem vlast, al dobro ... bio sam davno u toj koži (admina) pu, pu ... daleko bilo.
              E sad, praviti bilo kakva poređenja nije zahvalno ... gradimo novu kuću, prvo dobar temelj pa sve ostalo.
              Pitanje je da li imamo dovoljno vremena i strpljenja za tako nešto, možda ima i boljih načina od toga ... neka brza izgradnja, šta znam
              A pare ne, a para nema ...
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Jović je u Zvezdu došao kao član reprezentacije što nadam se ovaj srpski Mekel neće nikad biti. Činjenica je da igra loše tj da ne igra ništa a da određeni broj ljudi po medijima( forumu) pokušava nekim glupostima da pravda užasnu formu Radičevića. U toj svetoj borbi ide se toliko prljavao da se upoređuje učinak Jovića prve sezone a podsetiću u prvoj Jovićevoj sezoni razmontirali smo i to na njihovom terenu( Pionir i 10000 dusetovih fanatika) još uvek moćni Partizan uz veliki učinak tog Jovića. Učinak Jovića u odbrani i asistencije kojima je kljukao saigrače Radičević može samo da sanja čak i u nekom fibalš takmičenju.
                Radičević i njegovi fanovi moraju prvo da se pogledaju u ogledalo a on sam krene sa žestokim radom kako bi ispravio svoje greške. Samo radom može doći do bolje forme a ne da se koprca po medijima i namešta frizuru za slikanje.
                Last edited by perkos; 16-11-17, 13:55.
                " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                Comment


                • Džaba rad, ne može svako da bude košarkaš.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Jedna od najgorih utakmica Zvezde na domacem terenu u evroligi.
                    Da je Covic skupio dvanaest navijaca sa tribina,oni bi se vise borili nego oni. Jedini kosarkaski pismen igrac je Rocesti,ovi ostali nisu za evroligu.

                    Radicevic umislio da je Rasel Vestbruk.Frajer se samo zalece na ulaz i svaki put dobije bananu ili zestoko promasi kos.Cak su mu se strani komentatori smejali zbog tih dobijenih blokada.Plej koji ne zna da asistira,koji je kreaciju zaboravio u podrumu.

                    Dangubic osim dobrog odraza nema nista drugo,najruzniji izbacaj lopte koji sam u zivotu video.

                    Lazic je cini se preumoran a i vidi covek da ovi ostali lelemudaju na parketu.

                    Dobric,Keselj,Jankovic i ostali nisu rang EL.

                    Antic i Bjelica su godinama i ne moze uvek sut da ih sere.

                    Alimpijevic je za mene najvece razocarenje.Pisano je o njemu kao treneru cija ekipa igra ekstra napad,gde lopta brzo i precizno kruzi.A ustvari sve se svodi na sutiranje trojki bez rezona.Nas tim ne zna da igra pik,niti centri znaju da postave blok i odmotaju,niti plej zna da gurne loptu.

                    Sto se tice posete navijaca,ona ce tek nakon ove utakmice biti jos manja.Nema vise one euforije za evroligom i plus ovakav roster i igra..Za to je kriv Covic koji kaze da EL nije bitna,pa doktore sto juris ABA ligu da uzmes ako te El ne zanima.Ako se ove sezone ne izborimo za EL,mi cemo nestati.Igramo evroligu u formatu 16 timova i i ne mozemo da skrpimo roster. Ako se kojim slucajem desi da nas ove sezone svi u evroligi napune,Bartomeu ce Covicu dati sut kartu.Tesko da ce ikada vise i Pionir biti pun.Sinoc se cuje skripa patika i razgovor izmedju igraca.
                    Last edited by nebitan; 16-11-17, 14:16.

                    Comment


                    • Kad nam Vasa nije valjao, jbg ...
                      Momka su mazali sve vreme EP, da ne pominjem njegov boravk u Zvezdi.
                      Trči se pred rudu, al baš ...
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by kankkunen View Post
                        Kad nam Vasa nije valjao, jbg ...
                        Momka su mazali sve vreme EP, da ne pominjem njegov boravk u Zvezdi.
                        Trči se pred rudu, al baš ...
                        Nismo znali da postoji gori i od Vase

                        Comment


                        • Originally posted by Manda77 View Post
                          Nismo znali da postoji gori i od Vase
                          to je to ...
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Oly je vec izgubljena utakmica,treba dobiti Zadar,to nam je bitnije

                            Comment


                            • Vasa i Štimac sa svojim partijama u EL izazivaju mindfuck pojedinih navijača. Ali kad se iz jednačine izuzme trener i njegov autoritet koji taj mindfuck stvaraju, mindfuck nestaje ko rukom odnesen i sve kockice se slažu savršeno.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ja sam i dalje sretan što Štimeta ne gledam u crveno belom dresu. Vase mi je i žao kada gledam ovogodišnjeg drugog pleja.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X